Menü
SEPET

Ütüyle Yapışan Kumaş Aplikler

Ütüyle yapışan kumaş aplike ve arma modelleri dileğiniz kumaşta kullanabileceğiniz çeşitli şık desen ve tasarımlarla Hobidunya.com'da, hemen satın alın!

Kıyafetlerde, masa örtülerinde, tişörtlerde, elbiselerde hatta pantolonlarda bile özellikle floral desenlerden oluşan işlemeler karşımıza çıkıyor. Bu güzel modayla günümüz giyim alışkanlıkları, oldukça Retro bir görünümle harmanlandı. Peki şık, özenilmiş ve Retro görünüme sahip bu işlemeleri evinizde yapabilmeniz mümkün mü?

Aplik ya da aplike denilen bu işlemeleri evinizde kıyafetlerinize ve kullandığınız tüm kumaşlara uygulamanız çok kolay. Ütü ile yapışan kumaş aplike kullanarak istediğiniz her türlü kıyafet ve örtüyü yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Oldukça pratik olan bu uygulama, maliyetinin çok düşük olmasıyla da evde yapmayı daha tercih edilesi kılıyor.

Çeşitli Şık Ütü ile Yapışan Kumaş Aplike Modelleri

Ütü ile yapışan aplike, ister kendi diktiğiniz ister satın aldığınız bütün tekstil ürünleri ve kumaşlara uygulanabilir özellikte. Özellikle daha sade görünümlü kıyafet ve örtüleriniz için tercih ettiğinizde günümüz modasına uygun bir çizgide aslında yepyeni ürünler ortaya koyuyorsunuz. Tarzınızı bir adım ileri taşımak için yapmanız gerekenler oldukça basit.

Hobidunya.com’dan oldukça uygun fiyata satın alabileceğiniz ütüyle yapışan aplikeler, sade tasarımlarınızı süslemek için kullanılabileceği gibi, başlı başına yeni tasarımlar ortaya çıkartabilmek için de bir fırsat. Broş görünümü verecek şekilde tek başına değerlendirilen aplikeler kadar birçok aplikenin bir araya gelerek oluşturduğu modeller de çok dikkat çekiyor. Ütüyle yapışan elişi süsleme aracı olan aplikeleri kolayca kullanarak gardrobunuzu yenilemenin tam sırası.

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 71 (3 Sayfa)