Çeşit çeşit ütüyle yapışan kumaş aplike modelleri hobidunya.com'da

Hobidunya.com online satış mağazasının sunmuş olduğu ürünlerden olan birbirinden güzel kumaş aplike modelleri arasından gözlerinizi alamayacaksınız. Her bir tanesi ayrı değerden üretilen nakışlı, boncuklu ve özel olarak tasarlanan aplikleri sıcak ütü yardımıyla dilediğiniz her yüzeye kolayca yapıştırabilir emniyetle kullanabilirsiniz.

Aplikeler, kullanıldığı yüzey ve ürüne daha şık ve modern bir görünüm kazandıran aksesuar çeşitleri arasında yer almaktadır. Ütüyle yapişan kumaş aplikler masa örtüsü, yastık, yatak örtüsü, çanta, aksesuar ve kıyafetlerinizde büyük bir beğeni ile kullanılan ürünlerdir. Kumaş aplikeler düz gömlek ve tişörtlerin tamamlayıcısı olarak şık katmaktadır. Uygulaması son derece kolay olan bu ürünlerin etkisi çok yüksektir.

Şık ve modern tasarım ürünü olan aplikler özel taş ve nakışlarla dizayn edilerek kalitesi arttırılmaktadır. Ütüyle yapışan aplike satın almanız sitemiz aracılığı ile çok daha kolay bir hal almıştır. Aplik modelleri özel tasarımlara sahip olan seçenekler ile karşımıza çıkmaktadır. Ürünler pullu, simli, kristal taşlı gibi materyallerle üretilen motiflerin farklı kumaşların üzerine işlenmesi ile ya da ipliklerle nakşedilmesi ile oluşturulmaktadır.

Pullu aplike modelleri düz renkte olan eşyaları, ceketleri, tişörtleri, gömlekleri, pantolonları ve hatta montları şıklaştırarak havasını bir anda değiştirmektedir. Hobidunya.com online satış mağazası kumaş apliklerin en güzel örneklerinin yer aldığı en doğru adrestir. Kumaş aplikler çoğunlukla kıyafetler üzerine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Kullanıldığı yere ve çevresindeki renklere uyum sağladığı için dikkat çeken ürünler olarak görülür. 

Ütü ile yapışan aplike modelleri gül motifli kristal taşlıdan, pullu modellere, gümüş simliden altın simliye kadar pek çok farklı figürle satışa sunulmaktadır. Pek çok alanda, hayal gücünüze göre kullanabileceğiniz aplikleri en uygun fiyatlarla sitemizde bulabilir, tasarımlarınıza hemen başlayabilirsiniz.

En uygun fiyat avantajlarıyla hot-fix aplikeleri online satın almak için hemen tıklayın!

Her yüzeyde ve her biçimde kullanılabilen boncuklu aplike modelleri hobidunya farkı ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Apliklerinizi, ısıtılan ütü vasıtasıyla uygulanacak yüzeye kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. Aplikelerin bütün çeşitlerine ve hakkındaki bütün bilgilere sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Özel üretim nakış aplike çeşitlerini bir arada bulabileceğiniz en doğru adres olarak sizlere birbirinden farklı motiflerden aplikeler sunmaktayız. Kaliteli kumaşlar üzerine nakşedilen özel taşlar ve boncuklarla şekillendirilmektedir. Aynı zamanda farklı modelleri ve renkleri ile uygulanacağı yeri özgünleştirmektedir.

Sitemizi ziyaret ederek son derece uygun aplike fiyatları ile satın alabileceğiniz ürünleri sade eşyalarınıza hareket katmak için kullanabileceğiniz gibi yepyeni bir tasarım da ortaya çıkarmanız mümkündür. Yama olarak da kullanılabilen aplikeleri bir ütü yardımıyla dilediğiniz her yere kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR