Çanta Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kanaviçe, etamin ve nakış işlemeli el çantası yapımında kullanabilirsiniz. Küçük boy ile yapılan çantanın bitmiş ölçüsü 11 cm X 16 cm, Büyük boy ile yapılan çantanın bitmiş ölçüsü 14 cm X 23 cm'dir. Delikler 3 mm boyutundadır. Delik a..
15.50TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Kararmaz altın renk kaplamalıdır. ..
7.50TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz çevirmeli, çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet çanta kilidi fiyatıdır. Kaç adet al..
10.00TL
Kanaviçe, etamin cüzdan yapımında kullanabilirsiniz. Cüzdanın bitmiş hali 8 cm X 13 cm'dir. ..
12.50TL
Kendi tasarladığınız çantalar için yuvarlak dekoratif sap. Yaklaşık 23 cm çapındadır. Çift halinde satılmaktadır. ..
10.00TL
Kendi tasarladığınız çantalar için dekoratif çanta tutacağı. Çift halinde satılmaktadır. ..
10.00TL
Kendi tasarladığınız çanta ve cüzdanlar için kullanabileceğiniz dekoratif metal oval klips. 3 boyu mevcuttur. Orta boşluk küçük boyda 7 cm, orta boyda 9 cm, büyük boyda 11 cm dir. Antik sarı ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
12.50TL
Kendi tasarladığınız çanta ve cüzdanlar için kullanabileceğiniz dekoratif, metal çanta ve cüzdan klipsi. Orta boşluğu 6 cm'dir. Gümüş ya da bronz renk seçebilirsiniz. ..
15.00TL
Yaklaşık 3 cm çapında vizon kürk ponpon. Çanta, ayakkabı, kıyafet vb. ürünlere dikerek aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Örme sırt çantası yapımı için kullanabileceğiniz vinneks deriden yapılmış kitimiz. Set içerisinde çanta tabanı, ön kapağı, askısı ve diğer aparatları bulunmaktadır. Arka kısmını örerek örme sırt çantası yapabilirsiniz. Siyah, koyu kahveren..
60.00TL
Naylon dişli, metal elcikli, çanta fermuarı. 40 cm uzunluğundadır.  Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. ..
3.50TL
2 cm eninde cırt bant. Beyaz ve siyah renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 metre fiyatıdır. Lütfen miktar kısmına istediğiniz metre miktarını giriniz.   ..
2.50TL 3.00TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz mıknatıslı, çanta ve cüzdan kilidi. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Yaklaşık 2 cm çapındadır. Belirtilen fiyat 1 adet çanta kilidi fiyatıdır. Kaç adet almak isterseniz miktar kısmına yazıp sa..
2.50TL
Kendi tasarladığınız çantalar için kullanabileceğiniz plastik çanta sapı. Çift halinde satılmaktadır. ..
10.00TL
Kendi tasarladığınız çantalar için yuvarlak siyah dekoratif sap. Yaklaşık 14 cm çapındadır. Çift halinde satılmaktadır. ..
10.00TL
Ahşap boncuk ve halkalardan yapılmış ipli renkli, boncuklu çanta sapı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Açık uzunluğu 40 cm'dir, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat..
20.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında boyalı mdf den yapılmış çanta sapı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. 25 cm uzunluğundadır, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sa..
20.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında suni deriden yapılmış çanta sapı, askısı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. 70 cm uzunluğundadır, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı f..
20.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında suni deriden yapılmış çanta tabanlığı. Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz. 25 cm uzunluğunda, 12 cm enindedir. ..
20.00TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincirleri çantaya bağlamak için kullanabileceğiniz metal halkalı papağan çanta klipsi. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift (2 adet) halka içindir. Kaç ç..
7.50TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincirleri çantaya bağlamak için kullanabileceğiniz klipsli metal halka. Yaklaşık 4 cm çapındadır. Sağlam ve hafif bir malzemedir. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Çift olarak satılmaktadır. Belirti..
10.00TL
2 yorum yapılmış.
Kararmaz alüminyumdan üretilmiş çanta zinciri. Yaklaşık 9 mm kalınlığındadır. Sağlam ve hafif bir malzemedir. Altın, gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Metre olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 metre zincir içindir. Kaç metr..
6.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı vb. her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan el tipi, alman yapımı metal delgeç zımba. Üzerinde, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm ve 5 mm olarak 6 farklı uç bulunmaktadır. 22 cm uzunluğunda, 6,5 cm genişliğ..
75.00TL
Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş kuşgözlerinizi kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz. Kitimizin içerisinde kuşgözleri (kapsül halka) ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ​Altın, nikel, antik sarı ve siyah oksit renk seçene..
30.00TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincir uçlarını bağlamak için kullanabileceğiniz metal d halka toka. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift (2 adet) halka içindir. Kaç çift almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincir uçlarını bağlamak için kullanabileceğiniz kararmaz alüminyum halka. Yaklaşık 1,5 cm çapındadır. Sağlam ve hafif bir malzemedir. Altın, gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Çift olarak satılm..
1.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon vb. bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Kaliteli, pirinç malzemeden üretilmiştir. Kitimizin içerisinde 25 adet metal perçin, çivisi ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ..
20.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı vb. her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan el tipi pense delgeç zımba. Üzerinde, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm ve 4,5 mm olarak 6 farklı uç bulunmaktadır. ..
45.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×