Çanta Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kanaviçe, etamin ve nakış işlemeli el çantası yapımında kullanabilirsiniz.Küçük boy ile 11 cm X 16 cm, Büyük boy ile 14 cm X 23 cm boyutlarında el çantası yapabilirsiniz.Delikler 3 mm boyutundadır. Delik araları 1,5 mm kalınlığındadır. ..
15.50TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz basmalı çanta ve cüzdan kilidi.3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz.Kararmaz altın renk kaplamalıdır. ..
5.00TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz çevirmeli, çanta ve cüzdan kilidi.3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz.Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet çanta kilidi fiyatıdır. Kaç adet al..
7.50TL
Kanaviçe, etamin cüzdan yapımında kullanabilirsiniz.Cüzdanın bitmiş hali 8 cm X 13 cm'dir. ..
12.00TL
Kendi tasarladığınız çanta ve cüzdanlar için kullanabileceğiniz dekoratif metal sap. ..
15.00TL
Yaklaşık 3 cm çapında vizon kürk ponpon.Çanta, ayakkabı, kıyafet vb. ürünlere dikerek aksesuar olarak kullanabilirsiniz.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Örme sırt çantası yapımı için kullanabileceğiniz vinneks deriden yapılmış kitimiz.Set içerisinde çanta tabanı, ön kapağı, askısı ve diğer aparatları bulunmaktadır. Arka kısmını örerek örme sırt çantası yapabilirsiniz.Siyah, koyu kahveren..
55.00TL
2 cm enindedir.Geçerli fiyat 1 metre fiyatıdır. Lütfen miktar kısmına istediğiniz metre miktarını giriniz.  ..
3.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında suni deriden yapılmış çanta sapı.Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz.70 cm uzunluğundadır, çift olarak satılmaktadır.Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır..
18.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında suni deriden yapılmış çanta tabanlığı.Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz.25 cm uzunluğunda, 12 cm enindedir. ..
18.00TL
Kararmaz alüminyumdan üretilmiş çanta zinciri.Yaklaşık 9 mm kalınlığındadır. Sağlam ve hafif bir malzemedir.Altın, gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.Metre olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 metre zincir içindir. Kaç metr..
4.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı vb. her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan el tipi, alman yapımı metal delgeç zımba.Üzerinde, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm ve 5 mm olarak 6 farklı uç bulunmaktadır.22 cm uzunluğunda, 6,5 cm genişliğ..
50.00TL
Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş kuşgözlerinizi kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz.Kitimizin içerisinde kuşgözleri (kapsül halka) ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır.​Altın, nikel, antik sarı ve siyah oksit renk seçene..
10.00TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincir uçlarını bağlamak için kullanabileceğiniz metal d halka toka.Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift (2 adet) halka içindir. Kaç çift almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincir uçlarını bağlamak için kullanabileceğiniz kararmaz alüminyum halka.Yaklaşık 1,5 cm çapındadır. Sağlam ve hafif bir malzemedir.Altın, gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.Çift olarak satılm..
1.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon vb. bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz.Kaliteli, pirinç malzemeden üretilmiştir.Kitimizin içerisinde 25 adet metal perçin, çivisi ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ..
15.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×