100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Çanta Malzemeleri

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
2 yorum yapılmış.
Yaklaşık 2 mm kalınlığında, 100 gr jüt, keten, kendir çuval ipi. Yaklaşık 100 metre uzunluğundadır. Hasır ip olarak bilinir. Ambalaj, paketleme, davetiye ve çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. ..
5.00TL 7.08TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış çanta tabanlığı. Etrafı geniş deliklidir. Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz. 25 cm uzunluğunda, 12,5 cm enindedir. Koyu kahverengi, taba, bordo, siyah ve lacivert ..
15.00TL
Diva Raffia, %100 geridönüşüm pamuktan üretilmiştir. 150 gram yaklaşık 300 metrelik yumak halinde satılmaktadır. Her türlü sepet, çanta vb. ürünler örmek için kullanabilirsiniz. 4.5 - 5 mm şiş ile örebilirsiniz. ..
25.00TL
Çanta ve cüzdan yapımında kullanabileceğiniz gümüş renk aparat seti. Set içerisinde; Yaklaşık 1 metre metal çanta zinciri, 1 adet basmalı çanta kilidi, 2 adet papağan, 2 adet 3 cm çapında metal halka bulunmaktadır. ..
20.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış örme çanta sapı, kulbu, tutacağı. Alt kısmı geniş deliklidir. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 ..
16.00TL 20.00TL
Yaklaşık 2 mm kalınlığında, 100 gr jüt (kendir çuval ipi) paket ipi. Yaklaşık 90 metre uzunluğundadır. Ambalaj, paketleme, davetiye ve çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. ..
11.80TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış yuvarlak örgü çanta tabanlığı. 4 adet metal trokludur. Yaklaşık 23 cm çapındadır. Koyu kahverengi, taba, bordo, siyah ve lacivert renkleri bulunmaktadır. ..
11.00TL 15.00TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta sapı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz ve akçaağaç renkleri bulunmaktadır. Açık renkli olan akçaağaç koyu renkli olan cevizdir. Çif..
11.00TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Kararmaz altın renk kaplamalıdır. ..
7.50TL
Kırmızı renk süet kumaştan yapılmış, klipsli hazır çanta püskülü. Çantalarınız için şık bir aksesuar. Dilerseniz anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Klips ve zincir kısmı metaldir. * Fotoğraftaki çanta görsel amaçlıdır, fiyata dahil..
10.00TL
Kanaviçe, etamin cüzdan yapımında kullanabilirsiniz. Cüzdanın bitmiş hali 8 cm X 13 cm'dir. ..
15.00TL
Özellikle çanta, cüzdan, servis ve supla örmede kullanılan %100 pamuklu makrome ipi ince. Yaklaşık 250 gramlık (250 metre) yumak halinde satılmaktadır. Yaklaşık 2 mm kalınlığındadır. 3, 4 yada 5 numara şiş ile örebilirsiniz. 30 derecede yı..
11.00TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta sapı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz ve akçaağaç renkleri bulunmaktadır. Açık renkli olan akçaağaç koyu renkli olan cevizdir. Çift hal..
6.00TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta sapı, tutacağı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz(koyu renk) ve akçaağaç(açık renk) renkleri bulunmaktadır. Çift halinde satılmaktadır. B..
5.50TL
Kendi tasarladığınız çantalar için yuvarlak dekoratif sap. Yaklaşık 23 cm çapındadır. Çift halinde satılmaktadır. ..
12.50TL
Yaklaşık 3 cm çapında, 300 adet, metal görünümlü plastik, çanta pulu. Örgü çanta yapımında kullanabilirsiniz. Orta boy çanta için yaklaşık 300 adet (100 gram) pul yeterlidir. Belirtilen fiyat 300 adet pul fiyatıdır. Altın, gümüş ya da siyah ..
15.00TL 25.00TL
Örme çantalarınız için kullanabileceğiniz, altın sarı renk basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. ..
6.00TL 7.50TL
Örme çantalarınız için kullanabileceğiniz, gümüş renk basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. ..
6.00TL 7.50TL
Örgü çantalarınız için kullanabileceğiniz, siyah renk basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. ..
6.00TL 7.50TL
Kendi tasarladığınız çanta ve cüzdanlar için kullanabileceğiniz dekoratif, metal çanta ve cüzdan klipsi. 3 farklı boyu mevcuttur. Gümüş ya da antik sarı seçebilirsiniz. ..
15.00TL
Çanta ve cüzdan yapımında kullanabileceğiniz altın renk aparat seti. Set içerisinde; Yaklaşık 1 metre metal çanta zinciri, 1 adet basmalı çanta kilidi, 2 adet papağan, 2 adet 3 cm çapında metal halka bulunmaktadır. ..
20.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış örgü çanta sapı, kulbu, tutacağı. Alt kısmı geniş deliklidir. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 ..
20.00TL
Kanaviçe, etamin ve nakış işlemeli el çantası yapımında kullanabilirsiniz. Yapılan çantanın bitmiş ölçüsü 11 cm X 16 cm'dir. Delikler 3 mm boyutundadır. Delik araları 1,5 mm kalınlığındadır. ..
15.50TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında çift kat suni vinneks deriden yapılmış krem renk oval çanta tabanı. Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz. 16 cm X 20 cm boyutlarındadır. ..
12.50TL 15.00TL
Bir yumak ortalama 600 gram ağırlığındadır. Geridönüşüm kumaştan yapıldığı için her yumakta renk tonu farklı olabilir. 8, 9 ya da 10 mm tığ numarası ile örülebilir. Kalın yapısı sayesinde paspas, çanta, puset, sepet vs. örgüleri için uygundu..
15.00TL
3 mm kalınlığında ahşaptan yapılmış, penye el örgü sepet, çanta ve tepsi tabanı olarak kullanabileceğiniz, kare şeklinde altlık. 25 cm boyutundadır. Etrafındaki delikler yaklaşık 7 mm çapındadır. Kalın penye ve ribbon iplerinizi kolayca geçireb..
10.00TL 12.00TL
3 mm kalınlığında ahşaptan yapılmış, penye örgü sepet, çanta ve tepsi tabanı olarak kullanabileceğiniz, dikdörtgen şeklinde altlık. 25 cm X 17 cm boyutundadır. Bir tarafı krem renk diğer tarafı ham ahşap rengindedir. Etrafındaki delikler yaklaş..
10.00TL 12.00TL
Pudra renk süet kumaştan yapılmış, klipsli hazır saçak çanta püskülü. Çantalarınız için şık bir aksesuar. Dilerseniz anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Klips ve zincir kısmı metaldir. * Fotoğraftaki çanta görsel amaçlıdır, fiy..
10.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında mdf'den yapılmış ahşap çanta kenarı. Çapı 18 cm'dir. Örme çanta yapımında kenarlık olarak kullanabilirsiniz. Bir yüzü koyu kahverengi diğer yüzü ham ahşap rengindedir. Belirtilen fiyat 1 adet ahşap çanta kenarlığ..
9.00TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta sapı, tutacağı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz ve akçaağaç renkleri bulunmaktadır. Açık renkli olan akçaağaç koyu renkli olan cevizd..
6.50TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta tutacağı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz ve akçaağaç renkleri bulunmaktadır. Açık renkli olan akçaağaç koyu renkli olan cevizdir. ..
8.00TL
Ahşap, örme çanta yapımı için kullanabileceğiniz 3 mm kalınlığında mdfden üretilmiş çanta yapım seti. Set içerisinde 2 adet ahşap çanta kenarı, 1 adet ahşap çanta tabanı bulunmaktadır. Çanta kenarlarını iskelete örerek kolayca çanta yapabi..
50.00TL

Kendi çantanızı kendiniz yapın. Çanta yapımı malzemeleri, çanta ipleri, çanta sapı, çanta tabanı ve askısı, klips, halka ve ahşap çanta kenarları en uygun fiyata hobidunya.com da.

Elbiseler ya da ayakkabılar kadar, kadınların en fazla önem verdikleri eşyalardan birisi de çantalardır. Kaliteli firmalar tarafınca çeşitli özelliklerde üretilmiş olan çantalar, bazı kadınların ilgisini çekmemektedir. Kendi zevkine ve karakterine uygun çanta modellerini bulamayan kadınlar, genel olarak evlerde kendi istedikleri çantayı üretmek istemektedir. Uzun yıllar kullanılabilecek olan çantaları elde edebilmek için özel saplar, halkalar, zımba, zincir veya özel kilitlere ihtiyaç duyulmaktadır. Tıpkı ünlü markaların piyasaya sürmüş olduğu çanta ürünleri gibi evlerde çanta yapmak mümkündür. Farklı renk ve özelliklerde olan çanta malzemeleri ek ekipmanlara ihtiyacınız kalmadan, ürünleri ortaya çıkarmanıza yeterli olmaktadır.

 Örgü Çanta Yapımı İçin Malzemeler

            Klasik farklı hayvan derilerinden elde edilen çantalar, her ne kadar kaliteli olsa da özel zamanlar için avantajlıdır. Özel günlerin dışında daha farklı ve şirin görünümlü çanta kullanmak isteyen kadınlar, son yıllarda örgü çanta modellerine yönelmiştir. Özellikle evlerde kendi istedikleri tasarımları yapmak ve arkadaşlarına da el emeği ürünleri hediye etmek isteyen kişiler için sunulan malzemeler arasında plastik kanvas çeşitleri yer almaktadır. Farklı boy ölçülerine sahip olan plastik kanvasların yanı sıra çanta kenarları, çanta kilitleri ve çanta ürünlerinin daha estetik görünmesi için çanta pulu malzemelerini de satın alabilirsiniz.

 Sağlam Çanta Yapımı İçin Zımba Çeşitleri

            Cüzdan ya da çanta yapımı için fermuar, bant, ponpon veya tutacak ürünlerinin gerekti olduğu kadar, bu ürünler üzerinde işlem yapabilmek için zımba ürünü de gerekir. Ev veya farklı yapı alanlarında kendi elinizle üretmek istediğiniz çanta ürünlerinin farklı bölümlerinde delik açılması gerekir. Kimi zaman hava alması, kimi zaman sap yerleştirilmesi ya da süs eşyası takılabilmesi için açılmak istenen delikleri, el tipi delgeç zımba sayesinde çaba sarf etmeden açabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleri ile birlikte satın alabilecek olduğunuz zımbalar dışında, çanta yapmak için gereken taban bant, klips, pul ya da çanta saplarını da alabilirsiniz. Yüksek fiyat vermeden, kendi isteğinize uygun tasarımlı çantaları en uygun fiyatlar ile yapabilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×