Çanta Malzemeleri

Kendi çantanızı kendiniz yapın. Çanta yapımı malzemeleri, çanta ipleri, çanta sapı, çanta tabanı ve askısı, klips, halka ve ahşap çanta kenarları en uygun fiyata hobidunya.com da.

Elbiseler ya da ayakkabılar kadar, kadınların en fazla önem verdikleri eşyalardan birisi de çantalardır. Kaliteli firmalar tarafınca çeşitli özelliklerde üretilmiş olan çantalar, bazı kadınların ilgisini çekmemektedir. Kendi zevkine ve karakterine uygun çanta modellerini... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kanaviçe, etamin ve nakış işlemeli el çantası yapımında kullanabilirsiniz. Küçük boy ile yapılan çantanın bitmiş ölçüsü 11 cm X 16 cm, Büyük boy ile yapılan çantanın bitmiş ölçüsü 14 cm X 23 cm'dir. Delikler 3 mm boyutundadır. Delik a..
15.50TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında mdf'den yapılmış ahşap çanta kenarı. Çapı 18 cm'dir. Örme çanta yapımında kenarlık olarak kullanabilirsiniz. Bir yüzü koyu kahverengi diğer yüzü ham ahşap rengindedir. Belirtilen fiyat 1 adet ahşap çanta kenarlığ..
9.00TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Kararmaz altın renk kaplamalıdır. ..
7.50TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz çevirmeli, çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet çanta kilidi fiyatıdır. Kaç adet al..
10.00TL
Kanaviçe, etamin cüzdan yapımında kullanabilirsiniz. Cüzdanın bitmiş hali 8 cm X 13 cm'dir. ..
12.50TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında mdf'den yapılmış ahşap çanta kenarı. Çapı 18 cm'dir. Örme çanta yapımında kenarlık olarak kullanabilirsiniz. Bir yüzü koyu kahverengi diğer yüzü ham ahşap rengindedir. Belirtilen fiyat 1 adet ahşap çanta kenarlığ..
9.00TL
Kendi tasarladığınız çantalar için yuvarlak dekoratif sap. Yaklaşık 23 cm çapındadır. Çift halinde satılmaktadır. ..
10.00TL
Kendi tasarladığınız çantalar için dekoratif çanta tutacağı. Çift halinde satılmaktadır. ..
10.00TL
Yaklaşık 3 cm çapında, 300 adet, metal görünümlü plastik, çanta pulu. Örgü çanta yapımında kullanabilirsiniz. Orta boy çanta için yaklaşık 300 adet (100 gram) pul yeterlidir. Belirtilen fiyat 300 adet pul fiyatıdır. Altın, gümüş ya da siyah ..
25.00TL
Kendi tasarladığınız çanta ve cüzdanlar için kullanabileceğiniz dekoratif metal oval klips. 3 boyu mevcuttur. Orta boşluk küçük boyda 7 cm, orta boyda 9 cm, büyük boyda 11 cm dir. Antik sarı ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
12.50TL
Kendi tasarladığınız çanta ve cüzdanlar için kullanabileceğiniz dekoratif, metal çanta ve cüzdan klipsi. Orta boşluğu 6 cm'dir. Gümüş ya da bronz renk seçebilirsiniz. ..
15.00TL
Yaklaşık 3 cm çapında vizon kürk ponpon. Çanta, ayakkabı, kıyafet vb. ürünlere dikerek aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Naylon dişli, metal elcikli, çanta fermuarı. 40 cm uzunluğundadır.  Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. ..
3.50TL
2 cm eninde cırt bant. Beyaz ve siyah renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 metre fiyatıdır. Lütfen miktar kısmına istediğiniz metre miktarını giriniz.   ..
2.50TL 3.00TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz mıknatıslı, çanta ve cüzdan kilidi. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Yaklaşık 2 cm çapındadır. Belirtilen fiyat 1 adet çanta kilidi fiyatıdır. Kaç adet almak isterseniz miktar kısmına yazıp sa..
2.50TL
Kendi tasarladığınız çantalar için kullanabileceğiniz plastik çanta sapı. Çift halinde satılmaktadır. ..
10.00TL
Kendi tasarladığınız çantalar için yuvarlak siyah dekoratif sap. Yaklaşık 14 cm çapındadır. Çift halinde satılmaktadır. ..
10.00TL
Ahşap boncuk ve halkalardan yapılmış ipli renkli, boncuklu çanta sapı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Açık uzunluğu 40 cm'dir, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat..
20.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında ahşap çanta kenarlığı. Çapı 18 cm'dir. Örme çanta yapımında kenarlık olarak kullanabilirsiniz. Bir yüzü koyu kahverengi diğer yüzü ham ahşap rengindedir. Belirtilen fiyat 1 adet ahşap çanta kenarlığı içindir..
9.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında ahşap çanta kenarlığı. Çapı 18 cm'dir. Örme çanta yapımında kenarlık olarak kullanabilirsiniz. Bir yüzü koyu kahverengi diğer yüzü ham ahşap rengindedir. Belirtilen fiyat 1 adet ahşap çanta kenarlığı içindir..
9.00TL
Suni deriden yapılmış mor renk çanta sapı, askısı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. 70 cm uzunluğundadır, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır. ..
12.50TL 20.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında winnex suni deriden yapılmış bordo renk çanta tabanı. Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz. 4 adet metal trokludur. 32,5 cm uzunluğunda, 12 cm enindedir. ..
10.00TL 20.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında winnex suni deriden yapılmış lacivert renk çanta tabanı. Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz. 4 adet metal trokludur. 32,5 cm uzunluğunda, 12 cm enindedir. ..
10.00TL 20.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında winnex suni deriden yapılmış mor renk çanta tabanı. Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz. 4 adet metal trokludur. 32,5 cm uzunluğunda, 12 cm enindedir. ..
10.00TL 20.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında suni vinneks deriden yapılmış çanta tabanı. Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz. 20 cm X 30 cm boyutlarındadır. ..
10.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında winnex suni deriden yapılmış siyah renk çanta tabanı. Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz. 4 adet metal trokludur. 32,5 cm uzunluğunda, 12 cm enindedir. ..
10.00TL 20.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında winnex suni deriden yapılmış taba renk çanta tabanı. Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz. 4 adet metal trokludur. 32,5 cm uzunluğunda, 12 cm enindedir. ..
10.00TL 20.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında suni deriden yapılmış çanta sapı, askısı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. 70 cm uzunluğundadır, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı f..
20.00TL
Suni deriden yapılmış siyah renk çanta sapı, askısı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. 70 cm uzunluğundadır, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır. ..
12.50TL 20.00TL
Yaklaşık 3 mm kalınlığında suni vinneks deriden yapılmış yuvarlak çanta tabanı. Örme çanta yapımında taban olarak kullanabilirsiniz. 25 cm çapındadır. Etrafındaki delikler yaklaşık 4 mm'dir. ..
10.00TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincirleri çantaya bağlamak için kullanabileceğiniz metal halkalı papağan çanta klipsi. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift (2 adet) halka içindir. Kaç ç..
7.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×