100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Çanta Aparatları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Çanta ve cüzdan yapımında kullanabileceğiniz gümüş renk aparat seti. Set içerisinde; Yaklaşık 1 metre metal çanta zinciri, 1 adet basmalı çanta kilidi, 2 adet papağan, 2 adet 3 cm çapında metal halka bulunmaktadır. ..
20.00TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Kararmaz altın renk kaplamalıdır. ..
7.50TL
Örme çantalarınız için kullanabileceğiniz, altın sarı renk basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. ..
6.00TL 7.50TL
Örme çantalarınız için kullanabileceğiniz, gümüş renk basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. ..
6.00TL 7.50TL
Örgü çantalarınız için kullanabileceğiniz, siyah renk basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. ..
6.00TL 7.50TL
Kendi tasarladığınız çanta ve cüzdanlar için kullanabileceğiniz dekoratif, metal çanta ve cüzdan klipsi. 3 farklı boyu mevcuttur. Gümüş ya da antik sarı seçebilirsiniz. ..
15.00TL
Çanta ve cüzdan yapımında kullanabileceğiniz altın renk aparat seti. Set içerisinde; Yaklaşık 1 metre metal çanta zinciri, 1 adet basmalı çanta kilidi, 2 adet papağan, 2 adet 3 cm çapında metal halka bulunmaktadır. ..
20.00TL
Kendi tasarladığınız çanta ve cüzdanlar için kullanabileceğiniz dekoratif metal oval klips. 3 boyu mevcuttur. Orta boşluk küçük boyda 7 cm, orta boyda 9 cm, büyük boyda 11 cm dir. Antik sarı ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
12.50TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz çevirmeli, çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet çanta kilidi fiyatıdır. Kaç adet al..
10.00TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz mıknatıslı, çanta ve cüzdan kilidi. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Yaklaşık 2 cm çapındadır. Belirtilen fiyat 1 adet çanta kilidi fiyatıdır. Kaç adet almak isterseniz miktar kısmına yazıp sa..
2.50TL
Çanta ve cüzdan yapımında kullanabileceğiniz antik sarı renk aparat seti. Set içerisinde; Yaklaşık 1 metre metal çanta zinciri, 1 adet basmalı çanta kilidi, 2 adet papağan, 2 adet 3 cm çapında metal halka bulunmaktadır. ..
20.00TL
Çanta ve cüzdan yapımında kullanabileceğiniz siyah nikel renk aparat seti. Set içerisinde; Yaklaşık 1 metre metal çanta zinciri, 1 adet basmalı çanta kilidi, 2 adet papağan, 2 adet 3 cm çapında metal halka bulunmaktadır. ..
20.00TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincirleri çantaya bağlamak için kullanabileceğiniz metal halkalı papağan çanta klipsi. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift (2 adet) halka içindir. Kaç ç..
5.00TL 7.50TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincirleri çantaya bağlamak için kullanabileceğiniz klipsli metal halka. Yaklaşık 4 cm çapındadır. Sağlam ve hafif bir malzemedir. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Çift olarak satılmaktadır. Belirti..
10.00TL
2 yorum yapılmış.
Kararmaz alüminyumdan üretilmiş çanta zinciri. Yaklaşık 9 mm kalınlığındadır. Sağlam ve hafif bir malzemedir. Altın, gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Metre olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 metre zincir içindir. Kaç metr..
6.00TL
Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş kuşgözlerinizi kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz. Kitimizin içerisinde kuşgözleri (kapsül halka) ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ​Altın, nikel, antik sarı ve siyah oksit renk seçene..
25.00TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincir uçlarını bağlamak için kullanabileceğiniz metal d halka toka. Belirtilen fiyat 1 adet D halka içindir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. ..
0.50TL 0.75TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincir uçlarını bağlamak için kullanabileceğiniz kararmaz alüminyum halka. Yaklaşık 1,5 cm çapındadır. Sağlam ve hafif bir malzemedir. Altın, gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1..
0.50TL 0.75TL
Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon vb. bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Kaliteli, pirinç malzemeden üretilmiştir. Kitimizin içerisinde 25 adet metal perçin, çivisi ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ..
25.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı vb. her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan el tipi pense delgeç zımba. Üzerinde, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm ve 4,5 mm olarak 6 farklı uç bulunmaktadır. ..
45.00TL
Çanta yapımında, makromelerinizde ve amigurumi yapımı için kullanabileceğiniz ham ahşap halka. Dış çapı 6 cm, iç çapı 4 cm'dir.  Kayın ağacından üretilmiştir, sağlam ve hafif bir malzemedir. Belirtilen fiyat 1 adet halka içi..
2.00TL
Yaklaşık 2,5 cm uzunluğunda, 1 cm genişliğinde metal kelebek klips. Çanta ve aksesuar yapımında, zincir uçlarını bağlamak için kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet klips içindir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. ..
0.50TL 0.75TL
Örgü çanta yapımında kullanabileceğiniz büyük boy oval tahta çanta boncuğu. Kayın ağacından üretilmiştir, cilalı ve pürüzsüzdür. Uzunluğu 2,6 cm, Geniş kısmı 1,6 cm, delik çapı 0,65 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet boncuk fiy..
0.50TL
Örgü çanta yapımında kullanabileceğiniz küçük boy oval tahta çanta boncuğu. Kayın ağacından üretilmiştir, cilalı ve pürüzsüzdür. Uzunluğu 1,5 cm, Geniş kısmı 1,2 cm, delik çapı 0,52 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet boncu..
0.25TL
Örme çanta yapımında ve makromelerinizde kullanabileceğiniz orta boy tahta boncuk. Kayın ağacından üretilmiştir, cilalı ve pürüzsüzdür. Dış çapı 16 mm, delik çapı 6 mm'dir. 5 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket..
1.50TL
Örme çanta yapımında kullanabileceğiniz büyük boy tahta çanta boncuğu. Kayın ağacından üretilmiştir, cilalı ve pürüzsüzdür. Dış çapı 2,5 cm, delik çapı 1,4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet boncuk fiyatıdır. Kaç adet almak isterseniz miktar ..
0.75TL
Takı, aksesuar, emzik askısı, emzirme kolyesi, çanta yapımında, makromelerinizde ve amigurumi yapımı için kullanabileceğiniz küçük boy ahşap halka. Dış çapı14 mm, iç çapı 8 mm'dir.  Kayın ağacından üretilmiştir, sağlam ve hafif bir ..
3.00TL
Takı, aksesuar, emzik zinciri, emzirme kolyesi, örme çanta yapımında ve makromelerinizde kullanabileceğiniz küçük boy tahta boncuk. Kayın ağacından üretilmiştir, cilalı ve pürüzsüzdür. Dış çapı 7 mm, delik çapı 2,5 mm'dir. 100 adetlik pake..
3.00TL
Takı, aksesuar, emzik zinciri, emzirme kolyesi, örme çanta yapımında ve makromelerinizde kullanabileceğiniz renkli kesme tahta boncuk. Dış çapı 11 mm, delik çapı 3,5 mm, kalınlığı 5 mm'dir. 50 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirt..
3.00TL
Takı, aksesuar, emzik zinciri, emzirme kolyesi, örme çanta yapımında ve makromelerinizde kullanabileceğiniz oval, renkli tahta boncuk. Dış çapı 14 mm, delik çapı 3,5 mm, kalınlığı 6 mm'dir. 50 adetlik paketler halinde satılmaktadır. B..
5.00TL

Çanta & Cüzdan Klips Modelleri

Tüm hobi çalışmalarında ihtiyacınız olan malzemelerin tamamını sitemizden pratik bir şekilde temin edebilirsiniz.  Sizlere onlarca farklı koleksiyon sunuyor ve bu sayede ihtiyaçlarınızı geniş ürün çeşidi yelpazesi arasından karşılamanızı sağlıyoruz. İncelediğiniz bu sayfada ise çanta aparatları yer alıyor. Pek çok farklı model seçeneğini detaylı bir şekilde inceleyerek tasarımlarınızda kullanmak istediklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kaliteli metal materyallerden hazırlanan çanta aparatları  her türlü örme çanta tasarımında kullanıma uygun olması ile ön plana çıkıyor. Kumaş ya da suni deri gibi farklı malzemelerden hazırlayacağınız çanta tasarımlarını bu aparatlarla bulaştırabilir ve tasarladığınız çantanın çok daha kullanışlı bir form kazanmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz kullanmanız gereken aparatları sitemizden set halinde de temin edebilirsiniz.

En Kullanışlı Çanta Aparatlarını Hemen İnceleyin

Seçenekleriniz arasında basmalı çanta kilidi modelleri de yer alıyor. Bu kilitleri dilerseniz cüzdan tasarımlarında da kullanabilirsiniz. Kalite beklentini fazlası ile karşılayan kilit modelleri uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Mevcut çantalarınızın bozulan kilitlerini değiştirmek için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Çanta modellerinde en çok tercih edilen aparatlardan biri olan kilit tasarımlarını hemen şimdi incelemeye başlayın.

Altın, gümüş ya da antrasit gibi farklı renk seçeneklerini sizlere sunan papağan, kelebek klips modelleriyle çanta tasarımlarına çok daha şık bir görüntü kazandırabilirsiniz. Antik sarı renkte hazırlanan modeller de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Klipsli çanta halkaları çanta tasarımlarının pek çok farklı bölgesinde kullanılabiliyor olması ile ön plana çıkıyor. Bu nedenle sepetinize mutlaka halka modellerinden de ekleyin.

Çanta Ve Cüzdan Aparatlarında Uygun Fiyat Avantajı

Daha küçük ebatlarda üretilmiş olan cüzdan klipsi modellerini de sitemizde inceleyebilirsiniz. Çeşitli aparatları hazırladığınız çanta ya da cüzdan tasarımlarına kazandırmak için kullanabileceğiniz pense, zımba ve delgeç modelleri için de en uygun fiyatları sunuyoruz. İhtiyacınız olan aparatlarla birlikte bu aparatları kullanmanızı sağlayacak olan ürün modellerini de pratik bir şekilde bu platformdan temin edebilirsiniz. Sepetinize metal perçin kitlerinden de ekleyebilirsiniz.

Kaliteli olması ile ön plana çıkan çanta klipsi modelleri ile birlikte çanta zinciri çeşitlerini de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Son derece sağlam bir yapıya sahip olan ve kararmaz alüminyum materyalden üretilen çanta zincirleri 9 mm kalınlığa sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Zincir modelleri oldukça geniş bir renk seçeneği yelpazesi sunuyor. Bu arada sitemizde mıknatıslı çanta klipsi modellerini de bulabilirsiniz. Tüm ürünlerde uygun fiyat ve bütçe dostu ödeme seçenekleri fırsatlarından hemen faydalanın!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×