Çanta Aparatları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Çanta ve cüzdan yapımında kullanabileceğiniz gümüş renk aparat seti. Set içerisinde; Yaklaşık 1 metre metal çanta zinciri, 1 adet basmalı çanta kilidi, 2 adet papağan, 2 adet 3 cm çapında metal halka bulunmaktadır. ..
20.00TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Kararmaz altın renk kaplamalıdır. ..
7.50TL
Örme çantalarınız için kullanabileceğiniz, altın sarı renk basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. ..
6.00TL 7.50TL
Örme çantalarınız için kullanabileceğiniz, gümüş renk basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. ..
6.00TL 7.50TL
Örgü çantalarınız için kullanabileceğiniz, siyah renk basmalı çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm boyutundadır. ..
6.00TL 7.50TL
Kendi tasarladığınız çanta ve cüzdanlar için kullanabileceğiniz dekoratif, metal çanta ve cüzdan klipsi. Orta boşluğu 6 cm'dir. Gümüş ya da bronz renk seçebilirsiniz. ..
15.00TL
Çanta ve cüzdan yapımında kullanabileceğiniz altın renk aparat seti. Set içerisinde; Yaklaşık 1 metre metal çanta zinciri, 1 adet basmalı çanta kilidi, 2 adet papağan, 2 adet 3 cm çapında metal halka bulunmaktadır. ..
20.00TL
Kendi tasarladığınız çanta ve cüzdanlar için kullanabileceğiniz dekoratif metal oval klips. 3 boyu mevcuttur. Orta boşluk küçük boyda 7 cm, orta boyda 9 cm, büyük boyda 11 cm dir. Antik sarı ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
12.50TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz çevirmeli, çanta ve cüzdan kilidi. 3 parçadan oluşur, kolayca çantalarınıza monte edebilirsiniz. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet çanta kilidi fiyatıdır. Kaç adet al..
10.00TL
El emeği çantalarınız için kullanabileceğiniz mıknatıslı, çanta ve cüzdan kilidi. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. Yaklaşık 2 cm çapındadır. Belirtilen fiyat 1 adet çanta kilidi fiyatıdır. Kaç adet almak isterseniz miktar kısmına yazıp sa..
2.50TL
Çanta ve cüzdan yapımında kullanabileceğiniz antik sarı renk aparat seti. Set içerisinde; Yaklaşık 1 metre metal çanta zinciri, 1 adet basmalı çanta kilidi, 2 adet papağan, 2 adet 3 cm çapında metal halka bulunmaktadır. ..
20.00TL
Çanta ve cüzdan yapımında kullanabileceğiniz siyah nikel renk aparat seti. Set içerisinde; Yaklaşık 1 metre metal çanta zinciri, 1 adet basmalı çanta kilidi, 2 adet papağan, 2 adet 3 cm çapında metal halka bulunmaktadır. ..
20.00TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincirleri çantaya bağlamak için kullanabileceğiniz metal halkalı papağan çanta klipsi. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift (2 adet) halka içindir. Kaç ç..
5.00TL 7.50TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincirleri çantaya bağlamak için kullanabileceğiniz klipsli metal halka. Yaklaşık 4 cm çapındadır. Sağlam ve hafif bir malzemedir. Altın ve gümüş renk seçenekleri bulunmaktadır. Çift olarak satılmaktadır. Belirti..
8.50TL 10.00TL
2 yorum yapılmış.
Kararmaz alüminyumdan üretilmiş çanta zinciri. Yaklaşık 9 mm kalınlığındadır. Sağlam ve hafif bir malzemedir. Altın, gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Metre olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 metre zincir içindir. Kaç metr..
6.00TL
Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş kuşgözlerinizi kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz. Kitimizin içerisinde kuşgözleri (kapsül halka) ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ​Altın, nikel, antik sarı ve siyah oksit renk seçene..
25.00TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincir uçlarını bağlamak için kullanabileceğiniz metal d halka toka. Belirtilen fiyat 1 adet D halka içindir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. ..
0.50TL 0.75TL
Çanta ve aksesuar yapımında, zincir uçlarını bağlamak için kullanabileceğiniz kararmaz alüminyum halka. Yaklaşık 1,5 cm çapındadır. Sağlam ve hafif bir malzemedir. Altın, gümüş ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1..
0.50TL 0.75TL
Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon vb. bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Kaliteli, pirinç malzemeden üretilmiştir. Kitimizin içerisinde 25 adet metal perçin, çivisi ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ..
25.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı vb. her türlü deri ürünlerinize delik açmaya yarayan el tipi pense delgeç zımba. Üzerinde, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm ve 4,5 mm olarak 6 farklı uç bulunmaktadır. ..
45.00TL
Yaklaşık 2,5 cm uzunluğunda, 1 cm genişliğinde metal kelebek klips. Çanta ve aksesuar yapımında, zincir uçlarını bağlamak için kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet klips içindir. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. ..
0.50TL 0.75TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×