100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Çanta Sapı & Askısı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış örme çanta sapı, kulbu, tutacağı. Alt kısmı geniş deliklidir. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 ..
16.00TL 20.00TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta sapı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz ve akçaağaç renkleri bulunmaktadır. Açık renkli olan akçaağaç koyu renkli olan cevizdir. Çif..
11.00TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta sapı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz ve akçaağaç renkleri bulunmaktadır. Açık renkli olan akçaağaç koyu renkli olan cevizdir. Çift hal..
6.00TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta sapı, tutacağı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz(koyu renk) ve akçaağaç(açık renk) renkleri bulunmaktadır. Çift halinde satılmaktadır. B..
5.50TL
Kendi tasarladığınız çantalar için yuvarlak dekoratif sap. Yaklaşık 23 cm çapındadır. Çift halinde satılmaktadır. ..
12.50TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış örgü çanta sapı, kulbu, tutacağı. Alt kısmı geniş deliklidir. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 ..
20.00TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta sapı, tutacağı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz ve akçaağaç renkleri bulunmaktadır. Açık renkli olan akçaağaç koyu renkli olan cevizd..
6.50TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta tutacağı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz ve akçaağaç renkleri bulunmaktadır. Açık renkli olan akçaağaç koyu renkli olan cevizdir. ..
8.00TL
Marka: HobiDunya
Yaklaşık 5 mm kalınlığında mdfden yapılmış oymalı ahşap çanta sapı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. 20 cm çapındadır. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır..
25.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış kahverengi çanta sapı, kulbu. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır. ..
20.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış taba rengi çanta tutacağı, kulbu. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fi..
20.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış bordo renk çanta sapı, kulbu. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır. ..
20.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış lacivert çanta sapı, kulp. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır. ..
20.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış krem renk çanta sapı, kulbu. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıd..
20.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış siyah renk çanta tutacağı, kulbu. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fi..
20.00TL
Yaklaşık 5 mm kalınlığında 15 cm çapında altın sarı renk metal çanta sapı tutacağı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır. ..
20.00TL
Suni deriden yapılmış siyah renk çanta sapı, askısı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. 70 cm uzunluğundadır, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır. ..
20.00TL
Yaklaşık 5 mm kalınlığında 15 cm çapında nikel renk metal çanta sapı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır. *** Resimle..
20.00TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta tutacağı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz ve akçaağaç renkleri bulunmaktadır. Açık renkli olan akçaağaç koyu renkli olan cevizdir. ..
9.00TL
3 mm kalınlığında çift tarafı boyalı mdf malzemeden lazer kesim ile üretilmiş ahşap çanta tutacağı. Örme çanta yapımında kullanabilirsiniz. Ceviz ve akçaağaç renkleri bulunmaktadır. Açık renkli olan akçaağaç koyu renkli olan cevizdir. ..
9.00TL
Kendi tasarladığınız çantalar için dekoratif çanta tutacağı. Çift halinde satılmaktadır. ..
12.50TL
Ahşap görünümlü plastik dekoratif çanta ve cüzdan sapı. Yaklaşık 12,5 cm çapındadır. Çift halinde satılmaktadır. Siyah ya da ahşap rengi seçebilirsiniz. ..
12.50TL
Ahşap boncuk ve halkalardan yapılmış ipli renkli, boncuklu çanta sapı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Açık uzunluğu 40 cm'dir, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat..
20.00TL
Marka: HobiDunya
Yaklaşık 5 mm kalınlığında 20 cm çapında altın sarı renk metal çanta sapı. Omuza asılabilecek boyuttadır. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift ..
25.00TL
Marka: HobiDunya
Yaklaşık 5 mm kalınlığında 20 cm çapında gümüş renk metal çanta sapı. Omuza asılabilecek boyuttadır. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift ..
25.00TL
Yaklaşık 2 cm eninde suni deriden yapılmış bordo yassı çanta sapı, askısı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. 80 cm uzunluğundadır, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta ..
15.00TL
Yaklaşık 2 cm eninde suni deriden yapılmış kahverengi yassı çanta sapı, askısı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. 80 cm uzunluğundadır, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift ç..
15.00TL
Yaklaşık 2 cm eninde suni deriden yapılmış siyah renk yassı çanta sapı, askısı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. 80 cm uzunluğundadır, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift ç..
15.00TL
Yaklaşık 2 cm eninde suni deriden yapılmış taba rengi yassı çanta sapı, askısı. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. 80 cm uzunluğundadır, çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift ç..
15.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış bordo çanta sapı, kulbu. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır. ..
20.00TL
3 mm kalınlığında çift kat suni deriden yapılmış kahverengi çanta sapı, kulbu. Örme çanta yapımında ya da eskimiş çanta saplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Çift olarak satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 çift çanta sapı fiyatıdır. ..
20.00TL

Ahşap & Deri Çanta Askısı Çeşitleri

Örme çanta tasarımlarında kullanılan tüm ürün modellerini en hızlı şekilde ve en uygun fiyatla temin etmek için doğru adrestesiniz. Sizlere çanta askısı çeşitlerini oldukça geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sunuyoruz. Aradığınız tasarımları sitemizde alternatifleri ile birlikte bulabilir ve sadece tek bir tıkla sepetinize ekleyerek kolaylıkla temin edebilirsiniz. Onlarca farklı model seçeneğini bir arada inceleyebilirsiniz.

Suni deri materyalden hazırlanan çanta askısı modelleri en çok tercih edilen renkleri içeriyor. Aynı zamanda sizlere ahşap görünümlü olan ve plastik materyalden hazırlanan askı çeşitlerini de inceleme şansını sunuyoruz. Nasıl bir çanta tasarımı hazırladığınıza bağlı olarak en uygun olan askı modellerini seçebilirsiniz. Boncuk süslemeli olarak dizayn edilen tasarım seçenekleri de tercih edilebilir.

En Güzel Çanta Sapı Çeşitleri Burada!

Omuza asılabilecek boyutlarda hazırlanan omuz tipi çanta sapı tasarımlarını da hemen şimdi incelemeye başlayın. Üzerine her türlü süslemenin yapılabildiği metal çanta sapları aynı zamanda kumaşla kaplanabiliyor ve bu şekilde hazırlanan çanta tasarımına uygun bir görünüm kazanması sağlanabiliyor. Sitemizde metalden hazırlanan onlarca farklı çanta sapı modelini bir arada inceleyebilirsiniz.

Bordo, kahverengi, siyah, lacivert, taba gibi popüler renklerde hazırlanan çanta sapı modelleri ile harika tasarımlar hazırlayabilirsiniz. İşlemeli olarak dizayn edilen modeller son derece şık bir görünüm sunuyor olmasıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda ahşap çanta sapı modelleri de şıklık beklentisini karşılamayı başarıyor. Kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun süre kullanılabilen bu ürünler, pratik bir şekilde her türlü çanta modeline kazandırılabiliyor.

Tüm Çanta Saplarında Uygun Fiyatlar!

Zincirli olarak dizayn edilen deri çanta sapı modelleri zincir ve deriyi bir arada kullanmak isteyen tasarımcıların imdadına yetişiyor. Bu tasarımları sizlere hem gümüş hem de altın rengi seçenekleri eşliğinde sunuyoruz. Hemen sepetinize ekleyerek hazırladığınız çanta tasarımına çok daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sitemizde uzatmalı olarak hazırlanan ve boyu istediği gibi ayarlanabilen çanta sapları da mevcut.

Açık ve koyu renklerde çanta kulbu modellerini alternatif olarak tercihinizi şeffaf bir yapıya sahip olan ürün çeşitlerinden yana da yapabilirsiniz. Her iki ucunda metal papağan klips bulunan şeffaf çanta sapları her türlü çanta modelleri uygun olması ile dikkat çekiyor. Çanta ve sap arasında renk uyumu yakalamakta zorlananlar tercihini rahatlıkla şeffaf tasarımlardan yana yapabilir. Ayrıca bu modeller yaz ve plaj çantaları için en ideal seçim olacaktır.

Sizlere metal, zincir ve plastik çanta sapları için tüm yıl boyunca uygun fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz. Aynı zamanda bütçe dostu ödeme kolaylıkları da sunuyor ve bu sayede rahatlıkla alışveriş yaparak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Model seçenekleri azalmadan hemen alışverişe başlayın!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×