Hobi çalışmalarınızda kullanabileceğiniz tüm malzemeleri sitemizden temin edebilir ve böylelikle birbirinden şık tasarımlara imza atabilirsiniz. Bu özel koleksiyonumuz içerisinde sizleri ayna süsleme taşları ile buluşturuyoruz. Her türlü ayna modeli için kullanıma uygun olan süsleme taşlarını düşük fiyatlarla satın almak için doğru adrestesiniz. Parlak ve gösterişli ayna süsleme taşları da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Kare ve akrilik kristal ayna taşları en çok tercih edilen süsleme malzemelerinin başında geliyor. Aynaların yanı sıra fotoğraf çerçevelerini süslemek için de kullanabileceğiniz bu ürün modelleri arasında dizi taşlı olarak tasarlanan süsleme materyalleri de bulunuyor. Sadece kesim ya da model değil renk bakımından da sizleri oldukça geniş bir seçenek yelpazesi karşılıyor.

Kesik piramit desenli olan ayna taşı son derece parlak bir görünüm elde etmek isteyenler için cazip bir seçenek olabilir. Metal yuvalı ve aynı zamanda şerit formunda dizayn edilmiş olan süsleme taşları da benzersiz çalışmalar yapmanızı sağlayabilir. Size ilham verecek olan ve canlı renkleri ile ön plana çıkan süsleme taşlarını da mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Bu özel tasarımların fiyatları da yüz güldürüyor.

Dikdörtgen, Kare ve Yuvarlak Desenli Ayna Taşlarını Hemen Satın Alın!

Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen dikdörtgen, kare ve yuvarlak desenli cam taş çeşitleri arasında konik kesim modeller de mevcut. Işığı yansıtıyor olması nedeniyle büyük bir ilgi gören bu ürün modelleri yapıştırılarak rahatlıkla ayna çerçevesine sabitlenebilir. Çanta ya da ayakkabı gibi malzemeleri süslemek için de kullanabileceğiniz süsleme taşları kumaş üzerine de rahatlıkla uygulanabiliyor.

Farklı renklerde süsleme taşlarının tek bir tabaka halinde satışa sunulduğu ürün modellerini de gözden geçirebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerin üzerine tıklamanız durumunda merak ettiğiniz soruların yanıtları karşınıza çıkıyor ve ürünler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabiliyorsunuz. Bu arada seçenekleriniz arasında yaygın bir kullanım alanına sahip olan kare akrilik taş modelleri de bulunuyor.

Dilerseniz tercihinizi sivri cam taş modellerinden yana yapabilirsiniz. Düşük fiyatlar ve indirim fırsatları eşliğinde kazançlı bir alışveriş yaparak süsleme malzemeleri ihtiyacınızı hemen sitemizden karşılayın. Böylelikle seçtiğiniz ürünleri çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırabiliriz. Kaliteli ve uygun fiyatlı süsleme taşlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Aynalarınıza taşları yapıştırırken asılı halde değilde yerinden çıkarıp düz zeminde uygulama yapmalısınız. Asılı halde yapmak isterseniz taşları yapıştırdıktan sonra kuruma süresince (yaklaşık yarım saat) taşların kaymaması için bantla sabitlemelisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR