Menü
SEPET

Filografi Malzemeleri

Filografi sanatını pratik bir şekilde yerine getirirken aynı zamanda büyük bir keyif almanızı sağlayacak tüm malzemeler bir arada! Sabır ve özen gerektiren bu sanatı icra etmek için sizlere sunduğumuz filografi malzemeleri koleksiyonundan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Filografi Malzemeleri

Tasarladığınız en zorlu motifleri dahi en pratik şekilde yapabileceğiniz malzemelerin tümü belirli bir kalitenin üzerinde olduğundan, kullanım kolaylığı da sunuyor.

Sizler için itina ile hazırladığımız filografi malzemeleri koleksiyonu içerisinde başlangıç seti de yer alıyor. Bu sanata ilgi duyanların ilk eserlerini en kolay şekilde yapmaları için hazırlanmış olan başlangıç seti içerisinde ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bulacaksınız. Bu malzemeleri set şeklinde temin ederek ilk eserinizi ortaya çıkarın! Sizlere sunduğumuz filografi çivi çakma aparatı, kumaşı ve başlangıç seti uygun fiyatıyla da beğeni topluyor.

Filografi sanatında en önemli malzemelerden biri de filografi çivisi çeşitleridir. Hem rengi hem de ebatları ile bu sanata en uygun çivi çeşitlerini de sizlere geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sunuyoruz. Çivi çeşitleri arasından uygulayacağınız motife uygun rengi seçebilmeniz için altın rengi ya da bakır rengi gibi seçenekleri de sunmayı ihmal etmedik! Top başlı çiviler ya da düz başlı çiviler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Tasarım seçeneklerine göz atarak kullanacağınız malzemeleri tek tıkla sepetinize ekleyin.

Filografi Teli Çeşitlerinde Zengin Renk Seçeneği

İdeal esneklik düzeyinde olduğu için sizi zorlamayacak olan filografi teli çeşitlerinde de geniş bir renk skalası mevcut. Modern ya da otantik her motife uygun olan renk seçenekleri ile hayal ettiğiniz motifi uygulamanız çok daha keyifli olacak. Tel çeşitlerinin tümü yüksek kalite düzeyindedir. Renk solması ya da kopma gibi sıkıntılar yaşamadan sanatınızı icra edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz renklerin tümünü sepetinize eklemeyi unutmayın.

Zımba çakma tabancası yapacağınız çalışmayı bir hayli kolaylaştırabilir. Ergonomik dizaynı sayesinde çok pratik bir şekilde kullanabileceğiniz zımba çakma tabancasına uygun zımba teli çeşitlerini de seçenekleriniz arasına ekledik. Mutlaka zımba telini de sepetinize atın! Yine el ergonomisine uygun dizaynı ile hatasız bir şekilde kullanım şansı sunan bız ve karga burun çeşitleri, özel olarak hazırlanan filografi tahtası göz atabileceğiniz malzemeler arasında yer alıyor.

Uygun fiyatlı filografi seti çeşitlerinden sizin de faydalanmanızı isteriz. Bu özel koleksiyon sayesinde kalite ve fiyat endişesi yaşamadan alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü her iki nokta da beklentilerinizi karşılayacak bir koleksiyona hazırladık. Hobi Dünya ayrıcalıkları sizi bekliyor! Şimdi alışveriş zamanı!

Filografi Başlangıç Seti
EFSANE İNDİRİM %20indirim
BIZ
%17indirim
5,00TL 6,00TL
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 48 (2 Sayfa)