Filografi Başlangıç Seti
Filografi Başlangıç Seti
Filografi Başlangıç Seti
Filografi Başlangıç Seti

Filografi Başlangıç Seti (filografi-set-01)

Fiyat : 1.045,00 TL(KDV Dahil)

Filografi sanatına yeni başlayacaklar için hazırladığımız, içinde temel filografi malzemeleri bulunan hazır setimiz. Set içinde; 4 adet 35 gramlık (yaklaşık 50 metre) 30 micron kalınlığında filografi telleri, 250 gram (yaklaşık 850 adet) fil

Filografi sanatına yeni başlayacaklar için hazırladığımız, içinde temel filografi malzemeleri bulunan hazır setimiz.

Set içinde;

4 adet 35 gramlık (yaklaşık 50 metre) 30 micron kalınlığında filografi telleri,

250 gram (yaklaşık 850 adet) filografi çivileri,

1 adet 40X30 cm boyutunda, 10 mm kalınlığında kavak filografi tahtası,

1 adet 200 gram çekiç,

1 adet ahşap biz,

1 adet karga burun,

1 adet çivi çakma aparatı bulunmaktadır.

El Sanatınızı Geliştireceğiniz Filografi Başlangıç Seti Hobidunya.com’da!

Filografi sanatına yeni başlayan ve ürün yapmaya başlayan isteyen her hobi severin evinde olması gereken filografi başlangıç seti, online satış sitemiz ayrıcalığı ile siz değerli hobi meraklıları ile buluşuyor. Rengarenk filografi örneklerini meydana getirebileceğiniz en uygun fiyatlı filografi başlangıç setimiz, hızlı kargo ve uygun fiyat politikamız ile adresinize kadar getirilmektedir.

En uygun fiyatlar filografi başlangıç setlerini bulabileceğiniz web sitemizde, zengin ürün içeriği ile dikkat çeken kolay filografi başlangıç seti, desenlerinizi ortaya çıkarabilmeniz adına sizlere çok yardımcı olacaktır. Filografi sanatına başlamak isteyen ancak malzemeleri satılan yerlere erişemeden bu isteğini kaybedenlere iyi haber!

Filografi başlangıç setine zengin içeriği ile beraber Hobidunya’dan erişebilir ve hemen bu el sanatları hobisine adım atabilirsiniz. Gereksiniminiz olan tüm malzemelerin yer aldığı, hobi için en ideal filografi seti, 1 gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir, emniyetli ve hızlı bir biçimde adresinize kadar teslim edilir.

Tüm bu şeylerin ardından sizlere kalan tek şey, bu kolay filografi başlangıç setine sahip olarak motiflerinizi ve çalışmalarınızı yaratmaktır. Filografi malzemeleri set halinde satın alınabilir ve bu merakınızı gerçekleştirebilirsiniz. Filografi sanatı, tasarlanan bir motifin, ahşam zemin üzerine çivi ile çakılması ve bu çivilerin arasından farklı renklerde iplerin geçirilmesi ile meydana getirilen, tasarladığını motifi meydana getirmenizi sağlayan bir hobidir.

Filografi Başlangıç Setini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Filografi sanatına yeni başlamak isteyenler için ilk olarak filografi malzemeleri içeren bir başlangıç setine ihtiyacınız var. Bu başlangıç setini satın aldıktan sonra, filografi tahtasını sağlam bir yere koyarak çivilerini doğru bir şekilde çakmanız gerekmektedir. Tabii ki bu aşamalar öncesinde meydana çıkarmak istediğiniz bir tasarımınız olması ve bunu ahşap zeminin üzerinde belirtmelisiniz. Hobidunya’dan satın alacağınız kullanışlı ve en uygun fiyatlı filografi sanatı malzemeleri ile sanatınızı icra etmeye başlayabilirsiniz.

Başlangıç seti içerisinde filografi teli, filografi çivisi, filografi tahtası, çekiç, kargo burun ve çivi çakma aparatı yer almaktadır. İncelemiş olduğunuz başlangıç seti filografiye merak duyanlar için özel olarak hazırlanmış ve son derece kaliteli malzemelerden oluşturulmuştur. İçerisinde temel filografi malzemelerinin yer aldığı seti kolay kullanım yönü ile ön plana çıkmaktadır. Yeni başlayanların zorlanmadan kullanabileceği bu malzemeler ihtiyaç duyulan her türlü malzemeyi içermektedir.

Filografi için ihtiyaç duyulan her türlü malzemeyi içeren bu setleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sitemizde yılın her döneminde son derece düşük fiyatlar sunulmaktadır. Düşük fiyatlardan ve ödeme kolaylıklarından yararlanmak için hemen online satın alın!


Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR