Menü
SEPET

Sabun, Kokulu Taş, Mum Malzemeleri

Kokulu taşlar ya da kokulu sabunlar hazırlamak için kullanabileceğiniz tüm malzeme çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Son dönemin trendleri arasında yer alan ve bulunduğu mekana hoş bir koku yayan kokulu taş yapımı için kullanabileceğiniz kalıplar kategorimiz içerisinde mevcut. En çok tercih edilen şekilleri hazırlayabileceğiniz kalıplar farklı büyüklüklerde ve farklı renklerde hazırlanıyor.

Gardırobunuza ya da çekmecelerinize koyarak son derece hoş bir koku yayılmasını sağlayabileceğiniz kokulu taş yapımı için çok fazla malzemeye gereksinim olmuyor. Hem boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz hem de keyif alarak zaman geçirebileceğiniz kokulu taş malzemeleri için kategoriyi incelemeniz yeterli olacak. Son derece uygun olan fiyatlardan da faydalanarak tüm malzemeleri tek bir alışveriş ile hemen sepetinize atabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kokulu sabun yapımında kullanıma uygun olan kalıplar ve diğer malzemeler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kalıplar silikon malzeme kullanılarak üretildiğinden esnek bir yapıya sahip. Dolayısıyla hazırladığınız sabunu kolaylıkla kalıp içerisinden çıkarabiliyorsunuz. Kırılma ya da çatlama gibi sorunlar yaşamıyorsunuz. Son derece zengin bir model seçeneği yelpazesine sahip olan kokulu sabun malzemeleri arasında koku ve esans çeşitleri de bulunuyor. Dilediğiniz kokuyu tercih edebilir ya da birkaç farklı kokuyu karıştırarak özgün kokulara sahip sabunlar hazırlayabilirsiniz.

Elbette kokulu sabun yapımı için renklendirme malzemelerine de gereksinim duyacaksınız. Bu nedenle kategorimiz içerisinde sabun yapımında kullanıma uygun olan boya çeşitlerini de ekleyerek malzeme alışverişinizi eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmenizi sağlıyoruz. Aradığınız tüm renkleri sunduğumuz renk skalası içerisinde kolayca bulabilirsiniz. Bu sayede rengarenk ve mis kokulu sabunlar hazırlayabilirsiniz.

Bebekler ve çocuklar için hazırlanmış olan organizasyonlarda dağıtılabilecek kokulu sabunlar da hazırlanabilir. Atlı karınca, emzik ya da araba gibi pek çok farklı şekilde hazırlanabilen bu ürünler için gerekli malzemeleri de kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Son derece makul olan kokulu taş fiyatları bütçenizi zorlamadan keyifli bir hobi edinmenizi sağlayacak. Zamanınızı bu ürünleri hazırlayarak geçirebilir ve hatta dilerseniz hazırladığınız kokulu sabunları satarak gelir elde edebilirsiniz.

Kategorimizi incelediğinizde kokulu sabun fiyatları hakkında da fikir sahibi olacaksınız. Son derece makul olan fiyatlar sayesinde alışveriş sepetinizi doldurabilir ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir alışverişle hemen temin edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizin tamamında uygun ödeme kolaylıkları size sunuluyor. Böylece yepyeni hobiler edinmek ve zamanınızı keyifli kılmak için ihtiyacınız olan malzemelere minimum ödeme yapabilir, bütçenizi zorlamadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Kokulu Taş Tozu
ÇOK SATAN
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 134 (5 Sayfa)