Sabun, Mum Bazı ve Taş Tozları

Kokulu sabunlar ya da kokulu taşlar hazırlayanlar, bu hobi için ayırdıkları zamanın boşa gitmemesi için mutlaka kalite düzeyi yüksek malzemeler kullanmalıdır. Kategorimiz içerisinde yer alan kokulu taş tozu ve kokulu sabun bazları kaliteli ürün çeşitleri arasından seçiliyor. Bu sayede çatlama, kırılma ya da dökülme gibi sıkıntılara neden olmayan, birbirinden şık ve sevimli kokulu objeler hazırlayabilirsiniz.

Ürün seçenekleri arasında hazır kokulu taş tozu ç... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Kokulu sabun yapımında kullanılan beyaz opak sabun bazı. Sıcaklıkla eritilerek kullanılmaktadır. 1 kg'lık paket halindedir. Miktar kısmına kç kg sabun bazı almak istiyorsanız yazıp satın alabilirsiniz. ..
30.00TL
Kokulu taş yapımında kullanılmaktadır. 1 kg'lık paketlerde satılmaktadır. Miktar kısmına, kaç kg kokulu taş tozu almak istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
8.00TL 9.44TL
Sabun yapımında, sıcaklıkla eritilerek kullanılan şeffaf sabun bazı. 1 kg'lık paket halindedir. Miktar kısmına kç kg sabun bazı almak istiyorsanız yazıp satın alabilirsiniz. ..
30.00TL
Jel mum yapımında kullanılan mum hammaddesidir. Kolayca eritip istediğiniz kalıp ya da bardak vs. dökerek şeffaf mumlar yapabilirsiniz. 500 gramlık paketlerde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket a..
30.00TL
Mum yapımında kullanılır. Steraik asit eklemenize gerek yoktur. Ortalama %10 oranında steraik asit içerir. Tek yapmanız gereken eritip kalıba dökmek. 1 kg'lık paketlerde satılmaktadır. Miktar kısmına kaç kg almak istiyorsanız girip satın ..
25.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×