Kutu & Paketleme & Kese

Kutu & Kese Modelleri

Kutu paketleme, doğru şekilde yapıldığında bir sanata dönüşmektedir. Sıradan ve sıkıcı kutulardan sıkılanlar için birçok farklı paketleme tekniği mevcuttur. Özellikle Japonlar bu tür tekniklerde oldukça iyidirler ve her zaman yapacakları yeni bir şeyler vardır. Yalnızca Japonlar değil dünya üzerinde birçok insan bu zanaatla ilgilenmektedir. Kişiselleştirilmiş paketler birçok alanda kendini göstermektedir. Markaların kul... Devamı

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Tamamen ahşaptan yapılmıştır. 20 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Resimdeki tesbih ve kalem temsilidir fiyata dahil değildir. ..
4.50TL 5.90TL
Büyük boy: 9 cm, Orta boy:7 cm, Küçük boy: 5 cm boyutlarındadır. Üçlü set halinde satılmaktadır. Akrilik boya ile boyayabilirsiniz. ..
23.60TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık, karton hediye kutusu. 10 cm boyutunda ve 3 cm derlinliğindedir. Mavi ve kırmızı renkleri mevcuttur. ..
2.95TL
Boyayarak ya da kumaş kaplayarak çok şık bir kapaklı kalp kutu yapabilirsiniz. Kalın kartondan iskelet ve etrafına sarmak için strafor bulunmaktadır. ..
22.00TL
Kalp şeklinde, fiyonk süslü ve desenli dayanıklı kartondan yapılmış üçlü kutu. 3 lü set halindedir. En büyük boy 15 cm, orta boy 12 cm, küçük boy 10 cm boyutundadır. ..
22.00TL 29.50TL
9 cm eninde, 12 cm derinliğinde, parlak kumaştan yapılmış ipli kese. Lavanta, kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet kese içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde kalp pencereli kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek, nikah şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır..
0.90TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde pencereli kraft kutu. Bebek, nikah şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz ad..
0.90TL
12 adet 3 cm lik yuvarlak kutudan oluşur. Kutular şeffaf sert plastiktir. Her türlü taş ve malzemelerinizi rahatça saklayabilirsiniz. ..
7.00TL
Dayanıklı kartondan yapılmıştır. Altın ve gümüş renk seçenekleri vardır. 20 cm yüksekliğindedir. ..
1.65TL
1,5 cm X 1 cm boyutunda, "Hoşgeldin Bebeğim" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde kaşe mürekkebi ile doldurup yıll..
20.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı "hoşgeldin bebek" yazılı karton kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. ..
0.90TL
11 cm boyutundadır. Dayanıklı kartondan yapılmıştır. Mavi ve pembe renk seçenekleri vardır. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına  almak istediğiniz adedi girip satın alabilirsiniz.   ..
0.94TL
40 cc, geniş kapaklı cam kavanoz. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk, krem vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satı..
3.54TL
35 cm uzunluğunda, 25 cm eninde plastik havlu kutusu iskeleti. Dış plastiği, karton taban ve iç süngerden oluşmaktadır. ..
14.16TL
Setimizin içeriğinde: 1 Takım Havlu Kutusu İskeleti; 4 adet metal ayak ve çivileri; 45 cm * 150 cm boyutunda kadife kumaş bulunmaktadır. Küçük boy kutu: 22 cm * 18 cm iç çapında; Büyük boy kutu: 29 cm * 22 cm iç çapındadır..
35.40TL
Hediye yada tesbih kutusu olarak kullanabileceğiniz, fiyonk süslü, kaliteli kartondan üretilmiş kutu. 21 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. 1 pakette 5 adet karışık renkte kutu bulunmaktadır. ..
12.00TL 14.75TL
100 adetlik paketler halinde satılmaktadır. 1 pakette 100 adet kese bulunur. Belirtilen fiyat 1 paket (100 adet) içindir. Kırmızı, pembe, mavi ve beyaz renkleri mevcuttur. ..
25.00TL
Yuvarlak ipsiz tül kese (karlı kese) 100 adetlik paketler halinde satılmaktadır. 1 pakette 100 adet kese bulunur. Belirtilen fiyat 1 paket (100 adet) içindir. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. ..
12.00TL
10 metrelik rulolar halinde satılmaktadır. 1 cm enindedir. Geçerli fiyat 1 rulo (10 metre) içindir. Miktar kısmına, kaç rulo almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. Mavi ve pembe renkleri mevcuttur. ..
3.50TL
9 cm eninde, 12 cm derinliğinde, keten çuval bezinden yapılmış ipli kese. Lavanta, kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet kese içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsini..
1.00TL
4,5 cm * 7,5 cm boyutunda kraft karton etiket. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsiniz. Bir pakette 10 adet etiket bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket satın al..
1.18TL
40 cc kapaklı cam kavanoz. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Kapaksız yüksekliği 5 cm , çapı 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsin..
0.95TL
5 yorum yapılmış.
Yaklaşık 25 cc'dir Bebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
0.80TL 0.83TL
Dayanıklı kartondan yapılmıştır. Mavi ve kırmızı renk seçenekleri vardır. 11 cm yüksekliğindedir. ..
0.65TL
4 farklı renk seçeneği ve 2 boyu bulunmaktadır. Küçük boy: 11x20 cm - Büyük boy: 18x30 cm boyutlarındadır. Yan tarafları körüksüz, düz şekildedir. Bir pakette 5 adet kese kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. ..
1.77TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde puanlı, şeffaf pencereli kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek, nikah şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat..
0.90TL
3 yorum yapılmış.
Setimizin içeriğinde: 1 Takım Tesbih ve Takı Kutusu İskeleti; 3 adet metal ayak ve çivileri; 45 cm * 75 cm boyutunda kadife kumaş bulunmaktadır. Küçük boy kutu: 10 cm çapında , 6 cm derinliğinde; Büyük boy kutu: 15 cm çapında, 7 cm ..
17.70TL
23 cm uzunluğunda, 12 cm genişliğinde, 11 cm yüksekliğindedir. Her türlü mücevher, takı vs. saklamada kullanabilirsiniz. Akrilik yapısı sayesinde şık ve sağlamdır. ..
80.00TL
12 adet 4 cm lik yuvarlak kutudan oluşur. Kutular şeffaf plastiktir. Her türlü taş ve malzemelerinizi rahatça saklayabilirsiniz. ..
12.00TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton tesbih kutusu. 21 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Resimdeki tesbih temsilidir fiyata dahil değildir. ..
2.95TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×