100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Kutu, Paketleme, Kese

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 yorum yapılmış.
Tamamen ahşaptan yapılmıştır. 20 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Resimdeki tesbih ve kalem temsilidir fiyata dahil değildir. ..
5.00TL 5.90TL
Bebek ve nikah şekeri yapımında, çeşitli hediyelikler vs. için kullanabileceğiniz 5 cm küp şeklinde, kapaklı, şeffaf pleksi, plastik mika kutu. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç tane almak isterseniz miktar kısmına yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.50TL
9 cm eninde, 12 cm derinliğinde, parlak kumaştan yapılmış ipli kese. Lavanta, kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet kese içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
12 adet 3 cm çapında, 1.5 cm derinliğnde yuvarlak kutudan oluşur. Kutular şeffaf sert plastiktir. Her türlü taş ve malzemelerinizi rahatça saklayabilirsiniz. ..
15.00TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton bileklik ve hediye kutusu. 14 cm uzunluğunda, 2,5 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. ..
2.50TL
35 cm uzunluğunda, 25 cm eninde plastik havlu kutusu iskeleti. Dış plastiği, karton taban ve iç süngerden oluşmaktadır. ..
15.00TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton hediye yada tesbih kutusu. 21 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. Resimdeki tesbih temsilidir fiyata dahil değildir. ..
5.00TL
Hediye yada tesbih kutusu olarak kullanabileceğiniz, fiyonk süslü, kaliteli kartondan üretilmiş kutu. 21 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. Alt kısmı süngerlidir. 1 pakette 5 adet karışık renkte kutu bulunmaktadır. ..
20.00TL
100 adetlik paketler halinde satılmaktadır. 1 pakette 100 adet kese bulunur. Belirtilen fiyat 1 paket (100 adet) içindir. Kırmızı, pembe, mavi ve beyaz renkleri mevcuttur. ..
50.00TL
Yuvarlak ipsiz tül kese (karlı kese) 100 adetlik paketler halinde satılmaktadır. 1 pakette 100 adet kese bulunur. Belirtilen fiyat 1 paket (100 adet) içindir. Krem, beyaz, pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Yaklaşık 18 cm çapındadır. ..
20.00TL
Fiyonk süslü, kaliteli ve şık karton tesbih ve kolye kutusu. 22 cm uzunluğunda, 3 cm genişliğinde ve 2 cm derinliğindedir. İç kısmında sünger bulunmaktadır. Altın ya da gümüş renk seçebilirsiniz. ..
5.00TL
40 cc kapaklı mini cam kavanoz. Bebek ve nikah şekeri yapımında ya da boncuk saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Kapaksız yüksekliği 5 cm, çapı 4 cm'dir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsin..
1.50TL
10 yorum yapılmış.
Yaklaşık 25 cc'dir Bebek ve nikah şekeri yapımında, süs şişesi olarak ya da boncuk vs. saklama amaçlı kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi yazıp satın alabilirsiniz. ..
1.25TL
Dayanıklı kartondan yapılmıştır. Mavi ve kırmızı renk seçenekleri vardır. 11 cm yüksekliğindedir. ..
1.25TL
4 farklı renk seçeneği ve 2 boyu bulunmaktadır. Küçük boy: 11x20 cm - Büyük boy: 18x30 cm boyutlarındadır. Yan tarafları körüksüz, düz şekildedir. Bir pakette 5 adet kese kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. ..
3.00TL
Bebek ve nikah şekeri yapımında, çeşitli hediyelikler ya da aksesuar olarak kullanabileceğiniz 6 cm çapında, şeffaf plastik mika küre. Ortadan açılıp kapanabilir. Askı için tepe kısmında delikli kulp bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 ..
4.50TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde puanlı, şeffaf pencereli kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek, nikah şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat..
1.00TL
12 adet 4 cm çapında, 2 cm derinliğinde yuvarlak kutudan oluşur. Kutular şeffaf plastiktir. Her türlü taş ve malzemelerinizi rahatça saklayabilirsiniz. ..
20.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı "hoşgeldin bebek" yazılı karton kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. ..
1.00TL
10 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde kare şeklinde, açılır kapaklı kraft karton kutu. Kolye, bileklik ve küçük hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğin..
1.50TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı kağıt kutu. Pembe ve mavi renkleri bulunmaktadır. Bebek, nikah şekeri, sabun, kokulu taş ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönde..
1.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı kraft kutu. Bebek, nikah şekeri, sabun, kokulu taş ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Mik..
1.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı, ayakizi baskılı karton kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirti..
1.00TL
Yaklaşık 2 mm kalınlığındadır. %100 coton (pamuk) dur. Bir pakette 5 metre ip bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(5 metre ip) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız girip sipariş verebilirsiniz. Hediye paketleme, akses..
2.00TL
5 cm jüt kutu üzerinde dantel kese. Lavanta ,kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
3.50TL
Kadife kaplı şık ve dayanıklı kartondan yapılmış kolye kutusu. 23 cm uzunluğunda, 3 cm eninde, 2 cm derinliğindedir. Gümüş, siyah ve kırmızı renkleri bulunmaktadır. Kolye, bileklik, tespih ve saat kutusu olarak kullanabilirsiniz. ..
5.00TL
9 cm eninde, 12 cm derinliğinde, kadife kumaştan yapılmış ipli kese. Lavanta, kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet kese içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
17 yorum yapılmış.
Takı, tesbih kutusu, havluluk vb. kaplamalarında kullanabileceğiniz kaliteli saten kadife kumaş. Eni 1,5 metre, boyu 1 metredir. Esnektir. Kaç metre boyunda istiyorsanız miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz. ..
19.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı, kalp baskılı karton kutu. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. Yapım Videosu ..
1.00TL
6 cm saten kaplamalı kalp kutu üzerinde tül kese. Lavanta ,kına kesesi ya da hediyelik kese olarak kullanabilirsiniz. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. Kırmızı, pembe ve mavi renkleri bulunmaktadır. ..
2.00TL
19 X 11 cm boyutunda, 5 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, kapaklı kraft karton kutu. Çeşitli hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi gire..
5.00TL
Boyayarak ya da kumaş kaplayarak çok şık bir kapaklı kutu yapabilirsiniz. Kalın kartondan iskelet ve etrafına sarmak için strafor bulunmaktadır. Yaklaşık 30 cm boyutunda, kare şeklindedir. ..
22.00TL

Kutu paketleme, doğru şekilde yapıldığında bir sanata dönüşmektedir. Sıradan ve sıkıcı kutulardan sıkılanlar için birçok farklı paketleme tekniği mevcuttur. Özellikle Japonlar bu tür tekniklerde oldukça iyidirler ve her zaman yapacakları yeni bir şeyler vardır. Yalnızca Japonlar değil dünya üzerinde birçok insan bu zanaatla ilgilenmektedir. Kişiselleştirilmiş paketler birçok alanda kendini göstermektedir. Markaların kullandığı kutularda, hediye paketlerinde, özel tasarım ürünlerde, butiklerde farklı paketlemelere rastlanabilir.

Paketleme tekniği hem ürünü özelleştirir hem de ortaya yepyeni bir ürün çıkarır. Farklı kutu çeşitleri birçok farklı alanda kullanılabilir. Bazı paketler içindeki üründen bağımsız olarak kullanılabilmektedir.

Paketleme hem kendine yeni bir hobi arayanlar için güzel bir meziyet hem de hali hazırda uğraşan kişiler için oldukça motive edicidir. Çünkü yapılan işler hem kullanılabilir şeylerdir hem de oldukça şıktır. Farklı malzemelerle farklı kutu modelleri üretilebilir. Üretilecek işin nasıl olacağı ise yalnızca yapanın hayal gücüne kalmıştır.

Etkileyici bir hediye sunumu yaratmak için paketler, renkli kurdeleler, kağıtlar, ambalajlar, kutular mevcuttur ve Hobi Dünya ile birçok farklı ürüne kolayca erişilebilir. Tüm kutlamalar için, dekorasyonlar için veya özel hediyeler için paketleme yapılabilir.

Kutu Paketleme Fiyatları

Paketleme teknikleri ile yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ortaya çıkar. Hobi Dünya sizlere uygun fiyatlarla geniş bir yelpazede ürün seçenekleri sunmaktadır. Yapılacak kutular küçük ürünler sunan işletmeler gibi yerlerde veya hediye sunumları gibi durumları kullanılabilir. Hobi Dünya ayrıca geniş bir hobi ürünleri koleksiyonuna sahiptir.

Tamamen yaratıcılığınızı kullanarak üreteceğiniz bir paket modeli ister keseden ister kutudan olsun, malzemelerine anında erişmek çok hızlı ve kolaydır. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra malzeme listenizi yapın ve Hobi Dünya’yı ziyaret edin.

Sevdiklerinize hoş paketler sunmak, gönlünüzce kese modelleri üretmek, yaratıcılığınızı kullanarak ürünlerinizi veya hediyelerinizi kişiselleştirmek artık çok kolay. Şeffaf kutular, baskılı kartonlar, boyanabilir kutular, etiketler ve diğer kutu paketleme malzemeleri sayesinde birkaç dokunuşla mükemmel paketleriniz hemen hazır olacak.

Hobi Dünya ile siz de sevdiklerinize ve kendinize zaman ayırın. Etiket fiyatları ve çeşitleri, cam ürünler, kutular, çantalar ve keseler hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için ürünlerimizi ziyaret edebilir, istediğiniz ürünleri anında sipariş edebilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×