100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Etiket ve Kaşe Çeşitleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
4,5 cm genişliğinde, 7,5 cm uzunluğunda 100 adet kraft karton etiket. Etiket ipi olarak kullanabileceğiniz 100 metre hasır ip ücretsiz olarak gönderilecektir. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsi..
20.00TL 25.00TL
7,5 cm eninde, 3 cm yüksekliğinde 100 adet vintage model kraft etiket. 100 metrelik hasır ip hediye olarak gönderilecektir. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsiniz. * Fotoğraftaki şişe görsel ..
20.00TL
3,5 cm çapında, 100 adet yuvarlak kraft karton etiket. 100 metrelik hasır etiket ipi hediye olarak gönderilmektedir. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsiniz. ..
20.00TL
2,2 cm genişliğinde 3,8 cm uzunluğunda, biberon şeklinde kraft karton etiket. 100 adet etiket yanında 100 metrelik hasır etiket ipi hediye olarak gönderilmektedir. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabi..
17.50TL 20.00TL
3,5 cm genişliğinde, 8 cm uzunluğunda, flama şeklinde kraft karton etiket. 100 adet etiket yanında 100 metrelik jüt-hasır etiket ipi hediye olarak verilmektedir. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabili..
20.00TL
3,6 cm * 4,2 cm boyutunda, 100 adet kalp şeklinde kraft karton etiket. 100 metrelik hasır etiket ipi hediye olarak gönderilmektedir. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsiniz. * Fotoğraftaki şiş..
20.00TL
100 adet vintage kraft etiket yanında 100 metre jüt ip hediye olarak gönderilecektir. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsiniz. * Görseldeki şişe fiyata dahil değildir. ..
20.00TL
6 cm çapında yuvarlak kraft karton etiket. Paket içerisinde 100 adet etiket ve 100 metre jüt etiket ipi bulunmaktadır. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsiniz. ..
22.50TL
3,5 cm çapında, 100 adet yuvarlak kraft karton etiket. 100 metrelik jüt etiket ipi hediye olarak gönderilmektedir. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsiniz. ..
20.00TL
2,2 cm eninde, 3,8 cm uzunluğunda, biberon şeklinde karton etiket. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsiniz. Mavi, pembe, kırmızı, siyah ve beyaz renkleri bulunmaktadır. Bir pakette 10 adet eti..
2.00TL
7 cm eninde, 5 cm yüksekliğinde, fil şeklinde kraft karton etiket. 100 adet halinde satılmaktadır, yanında 100 metrelik hasır etiket ipi hediye olarak gönderilmektedir. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde k..
22.50TL
3,6 cm * 4,2 cm boyutunda, kalp şeklinde askı karton etiket. Pembe, mavi, kırmızı ve beyaz renkleri bulunmaktadır. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsiniz. Bir pakette 10 adet etiket bulunmakt..
1.50TL
4,5 cm eninde, 7,5 cm uzunluğunda karton askı etiket. Pembe, mavi, yeşil, kırmızı, siyah ve beyaz renkleri bulunmaktadır. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsiniz. Bir pakette 10 adet etiket bu..
2.00TL
2,5 cm * 5 cm boyutunda, pötükareli karton etiket. Özel gün, parti ve organizasyonlarınızda hediye paketi, kutu ve şişelerde kullanabilirsiniz. Bir pakette 10 adet etiket bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket satın alm..
1.00TL 1.50TL
Etiketlerinizi asmak için kullanabilirsiniz. Tırnak makası zinciri olarak da kullanılır. Yaklaşık 10 cm uzunluğundadır. Bir pakette 10 adet klipsli zincir bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket satın almak istiyorsanız ..
2.50TL
Etiketlerinizi asmak için kullanabilirsiniz. Yaklaşık 15 cm uzunluğundadır. Kendinden kilitli yapısı ile kolayca takabilirsiniz. Bir pakette 10 adet klipsli ip bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket satın almak istiyors..
1.50TL
Etiketlerinizi asmak için kullanabilirsiniz. Yaklaşık 20 cm uzunluğundadır. Kendinden kilitli yapısı ile kolayca takabilirsiniz. Bir pakette 10 adet klipsli ip bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket satın almak istiyors..
1.50TL
5 cm X 1,5 cm boyutunda, "El Yapımı" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde kaşe mürekkebi ile doldurup yıllarca kul..
25.00TL
1,5 cm X 1 cm boyutunda, "Hoşgeldin Bebeğim" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde kaşe mürekkebi ile doldurup yıll..
25.00TL
2 cm X 2 cm boyutunda, "LOVE" yazılı, yüzüklü otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde kaşe mürekkebi ile doldurup yıllarca k..
25.00TL
1,5 cm X 1 cm boyutunda, "Maşallah" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde kaşe mürekkebi ile doldurup yıllarca kull..
25.00TL
2 cm X 2 cm boyutunda, "Thank You" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde kaşe mürekkebi ile doldurup yıllarca kulla..
25.00TL
2 cm boyutunda, bebek arabası baskı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde kaşe mürekkebi ile doldurup yıllarca kullanabili..
25.00TL
El işi ürünlerinizin sunumunda kullanabileceğiniz 2 cm boyutunda, "Hand Made" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde..
25.00TL
El işi ürünlerinizin sunumunda kullanabileceğiniz 2 cm boyutunda, "Hand Made" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde..
25.00TL
El işi ürünlerinizin sunumunda kullanabileceğiniz 2 cm X 1 cm boyutunda, "Hand Made With Love" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mü..
25.00TL
El işi ürünlerinizin sunumunda kullanabileceğiniz 2 cm boyutunda, "Handmade" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde ..
25.00TL
El işi ürünlerinizin sunumunda kullanabileceğiniz 2 cm boyutunda, "HandMade" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde ..
25.00TL
El işi ürünlerinizin sunumunda kullanabileceğiniz 2 cm boyutunda, "Handmade" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde ..
25.00TL
El işi ürünlerinizin sunumunda kullanabileceğiniz 2 cm boyutunda, "Hand Made With Love" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep ..
25.00TL
El işi ürünlerinizin sunumunda kullanabileceğiniz 2 cm boyutunda, "HandMade" yazılı otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde ..
25.00TL
2 cm X 2 cm boyutunda, kalp şeklinde otomatik kaşe. Her türlü etiket, kutu, kağıt vb. üzerine kolayca baskı yapabilirsiniz. İçindeki mürekkep ile binlerce baskı yapabilirsiniz. Mürekkep bittiğinde kaşe mürekkebi ile doldurup yıllarca kullanabil..
25.00TL

Hediye paketlemek, hediye vermek kadar önemlidir. Alınan hediye hakkında merak uyandırmak, karşı tarafı heyecanlandırmak güzel bir paketle mümkün olmaktadır. Hediye paketleri standart renkli kaplardan olabildiği gibi çok farklı da şekillerde paketler üretmek de mümkündür. Hediye paketi açmak herkes için çok heyecanlı ve sevindiricidir.

Bir sürü farklı çeşit hediye paketi vardır. Hediye paketleri için kullanılabilecek birçok süs ve aksesuar mevcuttur. Etiket de bu süslemelerden biridir. Minik etiketler ile hediye paketi farklı bir hava kazanır.

Çeşitli Modellerle Dilediğiniz Hediyeyi Hazırlayın

Özenli bir paket armağanı alan kişiyi daha da mutlu etmektedir. Çünkü hediye paketine özen göstermek aslında hediyeye de özen gösterildiğinin bir kanıtıdır. Üzerinde emek olan, düşünülmüş ve tasarlanmış paketler birçok insan için çok mutlu edicidir. Hatta öyle ki birçok insan bu tür paketleri yırtıp açmaya kıyamaz. Keseler, renkli paketler, kutular ve hazır paketler gibi seçenekler hediyelerde değerlendirilebilir. Etiket çeşitleri bu paketleri renklendiren ve daha güzel gösteren bir şeydir. Minik cam kavanozlara veya şişelere bile karton etiket takılabilir. Bu şekilde cam kavanozlar kınalarda, sünnetlerde, bebek doğumlarında, diş çıkarma partilerinde ve benzer organizasyonlarda hediye edilebilir. Davetliler için hem güzel bir hatıra hem de pratik bir hediyedir.

Paketler, özenildiğinde karşı tarafa da verilen değer gösterilmiş olur. Kimi zaman hediyelerden daha çok mutlu ederler. Bir hediye heyecanlandırdığı ve özenildiği ölçüde değerli olmaktadır. Kalıcı hediyeler vermek ancak özenmekle mümkündür.

Hobi Dünya sizler için birçok hobi ve hediye ürünü sunmaktadır. Bu ürünler sayesinde istediğiniz hediye paketlerini kişiselleştirilebilir, özel organizasyonlarınız için farklı şeyler üretebilirsiniz. Kınalarınızda, düğünlerinizde, bebek ve diş çıkarma partilerinizde veya çocuğunuzun doğum günleri gibi davetlerde karton etiket gibi ürünlerle minik paketlerinizi süsleyebilir, bu paketlerle hoş sunumlar oluşturabilirsiniz. Aradığınız etiket modelleri için Hobi Dünya ürünlerini incelemeniz yeterli. Ayrıca otomatik kaşe ile kraft etiket ürünlerinizi renklendirebilirsiniz. Muhakkak hayal gücünüzü ortaya çıkaracak farklı ürün ve modeller bulabilir, istediğiniz bütün ürünleri tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Kraft etiket modelleri ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ürünlerimizi inceleyin!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×