100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Asetat - Kraft Kutular

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde puanlı, şeffaf pencereli kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek, nikah şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat..
1.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı "hoşgeldin bebek" yazılı karton kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. ..
1.00TL
10 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde kare şeklinde, açılır kapaklı kraft karton kutu. Kolye, bileklik ve küçük hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğin..
1.50TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı kağıt kutu. Pembe ve mavi renkleri bulunmaktadır. Bebek, nikah şekeri, sabun, kokulu taş ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönde..
1.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı kraft kutu. Bebek, nikah şekeri, sabun, kokulu taş ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Mik..
1.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı, ayakizi baskılı karton kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirti..
1.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı, kalp baskılı karton kutu. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. Yapım Videosu ..
1.00TL
19 X 11 cm boyutunda, 5 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, kapaklı kraft karton kutu. Çeşitli hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi gire..
5.00TL
5 cm boyutunda, küp şeklinde, kapaklı kraft karton kutu. Bebek, nikah şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek s..
1.00TL
Yaklaşık 14 cm yüksekliğinde, şeffaf asetat pencereli çanta şeklinde kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek, nikah şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat ade..
1.50TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf pencereli kutu. Pembe ve mavi renkleri mevcuttur. Bebek, nikah şekeri ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıd..
1.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde "kınamıza hoşgeldiniz" yazılı, şeffaf asetat kapaklı karton kutu. Kına ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Mikta..
1.00TL
12,5 X 6,5 cm boyutunda, 2 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, açılır kapaklı kraft karton kutu. Kolye, bileklik ve küçük hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kıs..
1.50TL
20 X 8 cm boyutunda, 6 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, kapaklı kraft karton kutu. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. * Fotoğraftaki kutu içindek..
3.50TL
16 X 16 cm boyutunda, 8 cm derinliğinde kare şeklinde, kapaklı kraft karton kutu. Çeşitli hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi ..
6.50TL
Yaklaşık 8 cm boyutunda, 5 cm derinliğinde şeffaf asetat kutu. Bebek, nikah şekeri, sabun, kokulu taş ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına is..
1.00TL
16 X 7,5 cm boyutunda, 3,5 cm derinliğinde dikdörtgen şeklinde, açılır kapaklı kraft karton kutu. Kolye, bileklik, saat vb. hediyeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kı..
2.00TL
Yaklaşık 9 cm boyutunda, 3 cm derinliğinde şeffaf asetat kapaklı kağıt kutu. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Bebek, nikah şekeri, sabun, kokulu taş ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönd..
1.00TL
Çam ağacı desenli kraft kutu 9 cm derinliğindedir. Tabanı 9 X 9 cm, üst kısmı 10 X 10 cm boyutundadır. Ürün demonte olarak gönderilir. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. ..
3.50TL
Yaklaşık 6 cm yüksekliğinde, 5 cm eninde, 5 cm boyunda şeffaf asetat kutu. Bebek, nikah şekeri, sabun, kokulu taş ve çeşitli hediyelikleriniz için kullanabilirsiniz. Ürün demonte olarak gönderilir. Kolayca katlayıp kutu haline getireb..
1.00TL

Kutular, birçok ürün sunumu için kullanılabilen, özelleştirilebilir malzemelerdir. Küçük ürünler sunan işletmeler için veya hediyelerinde hoş sunumlar yapmak isteyen kişiler için birçok seçenekleri mevcuttur.

Sunduğumuz kraft kutu ürünler kaliteli malzemeden imal edilmiştir ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Birçok aktivitede sunuma yardımcı ürünlerdir. Çikolata süslemeleri, mumlar, sabunlar, kurabiyeler kutulara konulabilir ve sunumlarda hoş görüntüler oluşturulabilir.

Doğum günlerinde, özel günlerde, yeni yıllarda veya doğum günlerinde şeffaf kutu paketlerle özenli sunumlar meydana getirilebilir. Parti süslemelerinde içlerine mum koyularak farklı havalar yakalanabilir veya şık masalarda kurabiyeler doldurularak masa sunumuna destek verebilir.

Asetat kutular birçok farklı kullanım için uygundur. Sade ve şık ürünlerdir. Süslemeleri kullanıcının yaratıcılığına bağlıdır ve farklı desenlerle desteklenerek güzel işler ortaya çıkartılabilir. Canlı ve parlak renk seçenekleri ile kaliteli bir görüntü sunar. Hediyelerde özen isteyen kişiler için hoş kutular yaratılabilir. Şeffaf asetat kutu boş bir tuvaldir ve kullanacak kişinin ellerinde şekillenir. Sağlam yapısı ile hemen bozulmaz veya dağılmaz. İçine saklamak istediğiniz her şeyi güvenle paketleyebilirsiniz.

Hobi Dünya’nın sunduğu seçenekler ile isterseniz boş bir kutu alıp kendiniz süsleyebilir isterseniz de üzerinde yazan “Hoş geldin bebek” veya “Kınamıza hoş geldiniz” gibi cümlelere sahip olan hazır tasarımlı kutular tercih edebilirsiniz.

Rengarenk Birbirinden Şık Desenlerle

Kınanız, nikâhınız, düğününüz, bebek partiniz veya farklı kutlamalarınız için misafirlerinize hoş sunumlar hazırlayabilirsiniz. Asetat kutu süslemeleri çabuk öğrenebileceğiniz, çok teknik olmayan bir iştir. Bu sayede kısa zamanda kendinize özel bir şeyler yapabilir, karşılayacağınız misafirler için özel sunumlar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca baskılı karton kutu seçenekleri ile de farklı paketlemeler yapabilmeniz mümkündür. İhtiyacınız olan tek şey hayal gücünüz ve biraz emeğinizdir. Farklı renkler ve desenler ile kutularınızı hemen süslemeye başlayın.

Hobi Dünya sizlere oldukça özel ve kapsamlı ürünler sunmaktadır. Hobi ve hediyelik ihtiyaçlarınız için aradığınız birçok ürünü Hobi Dünya’da bulabilir, istediğiniz süslemeleri yapmaya hemen başlayabilirsiniz. İşletmeler için asetat kutu toptan olarak sunulmaktadır veya bireysel olarak istediğiniz kutulara sahip olabilirsiniz. Hobi Dünya aradığınız kraft hediye kutusu modelleri ile tek tık uzağınızda!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×