5,00 TL KDV Dahil
11,50 TL KDV Dahil
15,00 TL KDV Dahil
24,00 TL KDV Dahil
6,50 TL KDV Dahil
8,50 TL KDV Dahil
6,50 TL KDV Dahil
8,50 TL KDV Dahil
7,50 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil
7,50 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil
5,00 TL KDV Dahil
6,00 TL KDV Dahil
25,00 TL KDV Dahil
30,00 TL KDV Dahil
50,00 TL KDV Dahil
72,00 TL KDV Dahil

Taç ve toka malzemeleri sayfamızda oldukça geniş bir çeşitlilikte sunulmaktadır. Pek çok farklı tasarımda elde edebileceğiniz bu ürünler arasından tarzınıza uygun bir modeli rahatlıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Söz konusu bütün bu ürün modelleri sağlam ve kolaylıkla bozulmaz yapılardadır. Bu sayede bu ürün modelleri ile ömürlük bir kullanım deneyimleyebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Hazır ürün çeşitlerinin yanı sıra ayrıca sizlerin de kendi ürününüzü tasarlayabilmeniz adına çeşitli tasarım malzemelerini de kategorimiz içerisinde bulabileceksiniz.

Başlıca Toka Aksesuar Malzemeleri

Kategorimizde yer alan başlıca ürün çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Plastik ve metal taç modelleri,
  • Farklı materyallerde kıskaç toka tasarımları,
  • Çeşitli modelleriyle tarak toka ürünleri,
  • Takı tasarım teli ve ipi,
  • Toka aparatı,
  • Bandana modelleri.

Bu ürün grupları içerisinde yer almakta olan birbirinden kaliteli toka, taç modelleri ve toka aksesuar malzemeleri ile her kıyafetinize uygun kombin sağlayabileceksiniz.

Metal Tarak Toka Çeşitleri İle Genel Ürünlerin Fiyatlarına Etki Eden Unsurlar

Öncelikle sayfamızdaki metal tarak toka çeşitlerinden söz edilecek olursa, bunların başlıca gümüş ve altın renginde olduklarını belirtmek gerekir. Tarak ağız yapıları ise modelden modele farklılık gösteren bir niteliğe sahiptir. Ayrıca bu ürün çeşitlerini 5’li veya 10’lü setler halinde de talep edebilmeniz mümkündür. Otantik ve farklı bir estetik arayanlar için tarak tokalar her zaman şık bir alternatif konumundadır. Genel olarak beğeninize sunulmakta olan birbirinden şık bütün bu ürünlerin fiyatları ise tasarımdan tasarıma oldukça farklılık gösterebilmektedir. Fiyata etki eden en önemli faktörler aşağıdaki gibi belirtilebilir:

  • Ürünün materyali,,
  • Dayanımı,
  • Büyüklüğü,
  • Markası.

Söz konusu bu maddeler arasında en önemli detayların başında marka faktörü gelmektedir. Tanınırlığı olan, alanında güven sağlamayı başarmış nitelikli bir üreticinin ürünlerine daima daha fazla talep bulunmaktadır. Dolayısıyla da söz konusu markanın ürünleri daha maliyetli olabilmektedir. Ancak bu durum, o markanın ürünlerinin her zaman daha iyi olduğu anlamına gelmez. Bu durumu göz önünde bulundurduğunuzda, aynı kalitedeki şık bir tasarımı çok daha uygun maliyetlerde elde edebileceğinizi bilmeniz gerekir.

Toka Yapım Aparatları

En şık ve özgün takı modellerini hayal edenler için pek çok taç ve toka yapım aparatları kategorimiz içerisinde sunulmaktadır. Toka yapım malzemeleri sayesinde kendiniz için çok daha uygun fiyata çeşitli ürünler tasarlayabileceksiniz.

Bu ürünlerin en başında tel malzemeleri gelmektedir. Telleri farklı uzunluklarda makaralar halinde elde edebilirsiniz. Genel itibariyle 10 metre kadar bir uzunluğa sahip olan makaraya sarılı bu teller bakır tel olmakta olup, bakır rengi ve altın rengi olarak beğeninize sunulmaktadır.

İncili, boncuklu veya çiçekli gibi birçok farklı taç modelini bu tel ürünlerini kullanmak suretiyle tasarlayabileceksiniz. Diğer taç yapım malzemeleri ise ip sargılı metal teller olmaktadır. Bu tel modellerinin her biri ise farklı kalınlıklarda mevcuttur. 0,3 mm kalınlıktan 1,5 mm kalınlığa kadar çeşitli ürün modellerini tercihte bulunabilirsiniz. Ayrıca bu toka tasarım malzemeleri istediğiniz şekli rahatlıkla alabilmekte ve formu kolay bozulmamaktadır.

Sizler de bir toka, taç tarzı aksesuara gereksinim duyuyor ya da kendi tarzınızı tasarlamak istiyorsanız sayfamızdaki eşsiz ürün çeşitlerini incelemeye başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR