100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Emzik Zinciri Askısı Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
11 yorum yapılmış.
Bu setimizde emzik zincirini ilk defa yapacaklar için gerekli tüm malzemeler vardır. Setimizdeki malzemeler ile 1 adet ahşap emzik zinciri (emzik askısı) yapabilirsiniz. Resimde yer alan tüm malzemeler gelecektir. Erkek çocuk için mavi , kız ço..
25.00TL
Ahşap diş kaşıyıcısı halka. Yaklaşık 7 cm çapında, 1.5 cm kalınlığındadır. Doğal akça ağacından üretilmiştir. EN 71-3 normlarına uygun sağlıklı malzemedir. Temizlemek için kaynatabilir ya da elma sirkesinde bekletebilirsiniz. ..
5.00TL 10.00TL
Yaklaşık 11 mm küp şeklindedir. Ahşap malzemeden yapılmıştır. Deliklidir, ipe dizilebilir. Geçerli fiyat, 1 adet harf fiyatıdır. İstediğiniz harfleri tek tek seçip satın alabilirsiniz. ***ç,ğ,ü,ö gibi noktalı harfler bulunmamaktadır. Yerin..
1.00TL
Marka: HobiDunya
Deliklidir. Emzik zinciri ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz.  2 cm çapında, 1 cm yüksekliğindedir. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL 1.00TL
Pembe ve mavi renkleri bulunmaktadır. Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Pembe ya da mavi renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL 3.00TL
Yaklaşık 4 cm boyutunda, baby desenli ahşap emzik askısı klipsi. Üst kısmı ahşap, klips kısmı kararmaz metaldir. Üzerindeki desen boya kullanılmadan lazer teknolojisi ile çizilmiştir. ..
4.00TL
Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Pembe ve mavi renk seçebilirsiniz. Yaklaşık 2 cm boyutundadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. Mavi ve pembe renk seçenekleri mevcuttur. ..
1.50TL 3.54TL
Yaklaşık 2 mm kalınlığında 100 metre uzunluğundadır. Sağlam ve sağlıklıdır. Makara olarak gönderilmektedir. Sıçan kuyruğu ipi olarak da bilinir. Emzik zinciri ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Beyaz, siyah, kırmızı, pembe ve mavi re..
19.00TL
Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. Mavi ve pembe renk seçenekleri mevcuttur. ..
2.50TL 3.54TL
Emzik zinciri ve emzirme kolyesi yapımında kullanabileceğiniz yaklaşık 2.5 cm çapında örgü boncuk. Pembe, beyaz ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipari..
2.50TL
Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL
Yaklaşık 4 cm boyutunda, kalp şeklinde "Baby Mine" yazılı ahşap klips. Üst kısmı ahşap, klips kısmı kararmaz metaldir. Emzik zinciri klipsi olarak kullanabilirsiniz. ..
4.00TL
Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Sağlıklı ahşap malzemeden üretilmiştir. İstediğiniz rengi seçebilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL 1.00TL
3.5 cm çapında, 5 cm uzunluğunda Küçük Prens ve Prenses Baskılı ahşap emzik askısı klipsi. Pembe ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. Sağlıklı ahşap malzemeden yapılmıştır. ..
3.00TL 5.00TL
Yaklaşık 10 cm boyutunda, içi silikonlu, yıldız şeklinde küçük yastık. Emzik askısı, kapı süsü ve çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Mavi, pembe ve gri renk seçenekleri bulunmaktadır. Ucunda bulunan askı ile kolayca kullanabilirsini..
7.50TL
Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. Altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur. ..
0.50TL 0.80TL
Emzik zinciri ve emzirme kolyesi yapımında kullanabileceğiniz yaklaşık 2 cm çapında örgü boncuk. Pembe, beyaz ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girerek sipariş ..
1.50TL 2.95TL
Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.80TL
Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. 2 cm çapında, 1 cm kalınlığındadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL 1.00TL
Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Yaklaşık 2 cm çapındadır. Altın ve gümüş renkleri bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.60TL 0.90TL
2 cm çapında, 7 mm kalınlığında, taç motifli, delikli ahşap boncuk. Beyaz ve ahşap rengi bulunmaktadır. ..
0.75TL
Marka: HobiDunya
Deliklidir. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. 2 cm çapında, 1 cm kalınlığındadır. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL 1.00TL
2.5 cm çapında, 4 cm uzunluğunda, ahşap, yıldız baskılı, emzik askısı klipsi. Pembe ve mavi renk seçenekleri mevcuttur. Sağlıklı ahşap malzemeden yapılmıştır. ..
3.00TL 4.00TL
Yaklaşık 2 cm çapında, yıldızlı, metal çıngırak boncuk. Deliklidir. İpe geçirip kullanabilirsiniz. Mavi yada pembe renk seçebilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girip sipariş ver..
1.00TL 1.50TL
İç çapı 2,2 cm - dış çapı 3,3 cm çapında ahşap halka. Emzik zinciri ve çeşitli aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipariş verebilirsiniz. ..
0.75TL
Yaklaşık 2,5 cm boyutunda delikli, ahşap ayıcık boncuk. Emzik ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Delikleri geniştir. Kalın iplikleri kolayca geçirebilirsiniz. Geçerli fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına istediğiniz adedi girerek sipariş ..
2.00TL 3.54TL
Yaklaşık 2 cm boyutundadır. Emzik ve aksesuar yapımında kullanılır. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL 1.20TL
Atlıkarınca şeklinde ahşap diş kaşıyıcısı. Doğal akçaağacından üretilmiştir. EN 71-3 normlarına uygun sağlıklı malzemedir. Temizlemek için kaynatabilir ya da elma sirkesinde bekletebilirsiniz. ..
7.50TL 10.00TL

Ahşap kullanılarak hazırlanmış olan emzik zinciri malzemeleri de kategorimiz içerisinde mevcut. Zincir klipsi en çok ihtiyaç duyulan malzemeler arasında yer alırken aynı zamanda uzun ömürlü kullanım beklentisinin en önemli olduğu malzemelerden biri oluyor. Bu nedenle Emzik klipsi modellerini en kaliteli malzemeler arasından özenle seçtik. Kategorimizde yer alan ürünleri incelerken kalite endişesi olmadan güvenle seçim yapabilirsiniz.

İnceleyebileceğiniz ürünler arasında emzik askısı modelleri de yer alıyor. Sevimli hayvan figürleri gibi estetik ve şirin figürler kullanılarak dizayn edilmiş olan malzemeler hazırladığınız emzik askısının son derece sevimli bir duruş kazanmasını sağlayacak. Ayrıca her dönemin trendi olan fiyonk şeklinde tasarlanmış olan ürünler de karşınıza çıkacak. Sizlere kategorimiz içerisinde sadece model seçeneklerini değil renk seçeneklerini de geniş bir yelpazesi eşliğinde sunuyoruz. Bu sayede hem model hem de renk bakımından çok daha özgür bir şekilde seçim yapabilirsiniz.

Hobi olarak da bu çalışmayı yapmak isteyenler için özel olarak hazırlanmış emzik zinciri kitleri tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Yeni başlayanlar ve emzik zinciri nasıl yapılır sorusunun yanıtını arayanlar için ideal olan bu tasarımlar pratik kullanım yönü ile ön plana çıkıyor. Dilerseniz sadece eksilen malzemelerini de tamamlayabilir ve ihtiyaca yönelik bir alışveriş yapabilirsiniz. Floş ip çeşitleri ile de zincir hazırlayabilirsiniz. Kategorimizde her renkte floş emzik zinciri ipleri yer alıyor.

Floş ipe geçirebileceğiniz, ortası delik kalp şeklinde boncuklar ya da gülen yüz şeklinde dizayn edilmiş boncuklar ile hem hızlı hem de kolay bir şekilde çalışmanızı tamamlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden toptan olarak da sipariş verebilirsiniz. Toptan sipariş kabul ediyor ve dilediğiniz üründen dilediğiniz adette teslimat yapabiliyoruz. Bu sayede emzik zinciri malzemeleri nerede satılır sorusunun yanıtını aramanıza hiç gerek kalmıyor. Alışveriş için ayıracağınız zamanı yeni çalışmalar tasarlamak için kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden sadece birkaç dakika içerisinde tüm malzeme ihtiyacınızı karşılamanız mümkün oluyor. Bu şekilde emzik zinciri yapımı çok kolay bir hal alıyor.

Örgü Emzik Zinciri

Örgü ürünlerin sıcaklığından faydalanarak farklı emzik zincirleri hazırlamak isterseniz örgü boncuk modellerini tercih edebilirsiniz. Yine farklı renk seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz örgü boncuklar ve örgü malzemeler ile kullanışlı ve değişik emzik zincirleri elde edebilirsiniz. Ayrıca plastik malzemelerden imal edilmiş biberon ya da emzik şeklinde hazırlanmış tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bebek temasını en güzel ve en net şekilde yansıtan emzik zinciri malzemeleri Eminönü ve diğer semtlerde sıklıkla tercih edilen figürler olabiliyor.

Sepetinize eklediğiniz tüm ürünler için geçerli olan hızlı teslimat ilkemiz kapsamında malzeme ihtiyacınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler Eminönü üzerinden yola çıkarak kapınıza kadar ulaşıyor. Sadece İstanbul değil diğer kentlerden de sipariş verebilirsiniz. Tüm il ve ilçelere kargo ile teslimat yapabiliyoruz. Uygun fiyat ve ödeme kolaylığı gibi avantajlarımızı kaçırmayın!

Emzik Zinciri Malzemeleri

Son derece yumuşak bir yapıya sahip olan emzik zinciri  malzemelerini de sitemizde inceleyebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde emzik askıları yapmanızı sağlayacak olan ve pratiklik beklentisini de karşılamayı başaran tasarım seçenekleri mutlaka göz atmanız gereken ürün modelleri arasında bulunuyor. Canlı renkleri ile dikkat çeken bu tasarımları tek tıkla sepetinize ekleyin.

Dayanıklı bir yapıya sahip olan emzik askısı malzemeleri en şık tasarımları en hızlı şekilde tamamlamanızı sağlayabilir. Böylelikle hazırladığınız emzik askıları uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Sizler için hazırladığımız bu koleksiyonu içerisinde yer alan tüm malzemeler büyük bir itina ile seçildi. Tamamı  belirli bir kalite düzeyinin üzerinde olduğu için gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Hazırladığınız bebek emzik zinciri modeline klips kazandırmak için de doğru adrestesiniz.  Emzik zincirlerine pratik bir şekilde ekleyebileceğiniz klips çeşitleri zengin bir model seçeneği yelpazesi sunuyor. Bu sayede ihtiyacınız olan  ya da hayal ettiğiniz ve tasarımınızı uygun olan modellere kolaylıkla bulabileceksiniz. Pembe ve mavi renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyon içerisinde alternatiflerinizin sayısı oldukça fazla!

Elbette emzik boncuğu modellerini de sizlerin beğenisine sunmayı ihmal etmedik.  Canlı renklerde hazırlanan boncuk modelleri istediğiniz her türlü tasarımda kullanıma uygun olması ile dikkat çekiyor. Osmanlı tuğrası ya da taç gibi  sık kullanılan figürlerle dizayn edilen ürünler tasarımların çok daha albenili bir görünüm kazanmasını sağlayabilir.

Emzik Zinciri

Sitemizde yer alan tüm ürün tasarımlarında olduğu gibi emzik zinciri fiyatları da  gayet düşük seviyede tutuluyor. Yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanıza gerek kalmadan sipariş verebilir, bu kaliteli tasarımları gayet düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hemen şimdi özenle hazırladığımız bu benzersiz koleksiyonu keşfetmeye başlayın ve kullanmak istediğiniz tasarımları sepetinize ekleyin.

Birbirinden şık ve estetik emzik zincirleri ve emzirme kolyeleri hazırlamak için kullanabileceğiniz en pratik ve en renkli malzemeleri kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Tamamı kaliteli malzemelerden üretildiği için güvenle seçim yapabilir ve pratik bir şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz. Kendi emzik zinciri tasarımınızı hazırlamanız için kullanabileceğiniz malzemeler arasında sıra dışı görünümü ile ön plana çıkan modeller de yer alıyor.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×