Ahşap Diş kaşıyıcı Artık Hobidunya.com’da!  

Anneler bebekleri için her zaman en doğru en kaliteli ürünü tercih etmek ister. Sizde bebeğiniz için kaliteli ve uygun ürünü arıyorsanız adresiniz hobidunya.com! Geniş ürün yelpazesiyle size her alanda kullanmanız için uygun fiyatlar ve hızlı kargo avantajı sunan hobidunya.com şimdi bebekleriniz içinde en güvenilir ürünleri size sunmaktadır!

Diş çıkarma süreci, hem ebeveynler hem de bebek için oldukça sancılı bir süreçtir. Bebeğinizin beyaz lekeler gibi görünür hale gelmeye başladığında, sizin için uzun bir maraton yeni başlıyor demektir. Bebeklerin dişleri çıkarken çok fazla kaşındığı için huysuzlanmalar başlayacaktır. Ancak merak etmeyin hobidunya.com’da sizler için satışa sunduğumuz bebekler için diş kaşıyıcı ürünler hem bebeğinizi hem de sizi rahatlatacaktır. 

Çoğu bebek ilk dişini 4-7 aylıkken çıkarmaktadır. Ancak diş çıkarma dönemi bebekler arasında farklılık gösterebilir. Muhtemelen bu süreç 3 yaşına kadar tamamlanır ve bebeğiniz ilk dişlerinin tamamına sahip olur.

 Bebeklerde diş kaşıntısı sorunu, dişlerin çıkmaya başladığı dönemde olmaktadır. Bebek dişlik olarak da adlandırılan diş kaşıyıcı, bebeklerde ilk dişler çıkmaya başladığında, yaklaşık 3-7 ay arasında kullanılabilir. Diş kaşıntısı bebek için huzursuzluk yaratır ve diş kaşıyıcı bebeklerde yatıştırıcı etki gösterdiği için önerilmektedir. 

Diş Kaşıyıcı Ürünleri Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Uzmanlar tarafından en çok dikkat çekilmeye çalışılan bir konu bulunmaktadır. Bebeklerinize dişlerini kaşıması için verdiğiniz diş kaşıma oyuncağı materyalidir. Ahşap diş kaşıyıcı gibi doğal malzemelerden üretilen ve EN 71/3 standartlarına uygun olarak seçilmektedir.

EN 71/3 standartları; boyanmış yüzeylerin ağızla temasını esas alan ve ağır metal sınırlaması getiren bir standarttır. Bu standart kapsamındaki testler, antimon, arsenik, baryum, kadmiyum, krom, kurşun, civa, selenyum gibi vücuda girdikten sonra atılamayan ağır metalleri sınırlamaktadır.

Ayrıca satın aldığınız ürünleri temizlemek için suda kaynatıp, sirke ile dezenfekte edebilirsiniz. Sizde bebeğiniz için en doğru ürünü seçmek için bunlara dikkat etmelisiniz. Unutmayın bebeğinizin sağlığı her şeyden önemlidir. Ve biz onları sizin kadar düşünüyoruz!

Çocuk sahibi olmak ve tanık olmak dünyadaki eşsiz duygulardan biridir. Diş çıkartma süreci ise önünüzdeki en önemli sınavlardan bir tanesidir. Bu dönemde bebeğinizin güvenle kullanacağı bebek diş kaşıyıcı imdadınıza yetişecek en büyük yardımcınız olacaktır. Sizde hobidunya.com’ a uzmanlarca belirlenen standartlara uygun kalitesi ürünleri satın alın. Bebeğiniz mışıl mışıl uyurken sizin de içiniz rahat olsun. Hobidunya.com’ a girerek, birden fazla ürün çeşidine ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR