Zil Boncuklar ve Modelleri Hobidunya.com’da!

Evcil hayvanınız var ise ya da çocuklarınıza dikkatlerini çekecek oyuncaklar arıyorsanız zil boncuk tam ihtiyacınız olan üründür. Evcil hayvanlarınıza kaybolmamaları için, kediler çok sessiz hayvanlar olduğundan evde nerde olduğunu anlamak için tasma takıyoruz

Zil boncukları sitemizden satın alarak evcil hayvanlarınızın tasmalarına takabilirsiniz. Bebeklerinizin dikkatini çeken oyuncaklar istiyorsunuz ama bir yandan doğal malzemelerden olmasını istiyorsanız yine zil boncuk size yardımcı olacaktır.

Bebekler, iki ila üçüncü ayları arasında, önce ellerini keşfederler. Bu aylarda, nesneleri kavramaya veya oturmaya başlamadan önce bebeğiniz, bakabileceği ve dinleyebileceği şeylere dikkat edecektir. Bu dönemde yavrunuz için bebek çıngırakları, öğrenme ve eğlenme araçları olarak seçebileceğiniz en değerli oyuncaklar olacaktır.

Çıngırakların sesleri, bebekler üzerinde müziğinkine benzer bir etki yaratır. Parlak ve dikkat çekici renkleri ile bebeğinizi görsel algılarını destekler. Bu nedenle yavrunuzun fiziksel, duyusal ve zihinsel becerilerini çıngıraklı oyuncaklar ile geliştirebilirsiniz.

Yüksek kalite Zil Boncuk Modellerini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Amigurami bebek çıngırak gibi oyuncak modellerinde bu boncukları tercih edebilirsiniz. Çıngırak amigurami sayesinde bebeğiniz hem doğal malzemelerden üretilmiş el yapımı oyuncak ile oynayacağı için sizde rahat olacaksınız.

Hepimizin bildiği üzere bebekler ellerine geçen şeyleri ağızlarına götürme eğilimi göstermektedir. Kendi yaptığınız ürünleri kullandığınız da bebeğinizin güvende olduğundan emin olacaksınız. Diş çıkartma dönemlerinde bebek çıngırak amigurimi imdadınıza yetişecektir.

Evde kendi yaptığınız oyuncakların içine bu boncuklardan koyabilirsiniz. Ses bebekler için oldukça ilginçtir. Mutlaka severek oynayacaktır. Farklı şekillerde yapabileceğiniz ürünlere zil boncuk yerine amigurimi vik vik olarak adlandırılan ürünü de koyabilirsiniz.

Bu ürünü aslında hepimiz biliyoruz fakat adını ilk defa duyuyorsanız minik plastik ördeklerin içerisinde bulanan ses çıkartmasına yarayan küçük ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bebekleriniz banyo yaparken huysuzlanıyorsa bu minik vik vikler sayesinde dikkatini çekebilirsiniz.

Amigurimi çıngırak ve vik vik kullarak yaptığınız doğal oyuncaklar hem sizin için bir hobi hem de bebekleriniz için eğlence olacaktır. Bu ürünler sadece bebekler için değil kendiniz içinde kullanılabilir. Kadınlar çantalarında birden fazla ürün taşıdığı için anahtarı bulmak bazen işkence olabiliyor. Anahtarlıklarınıza bu zil boncuklardan takarak daha rahat bulabilirsiniz.

Tüm bu ürünleri isterseniz çocuklarınız isterseniz kendiniz için kullanın. Uygun fiyata satın alabileceğiniz malzemeleri ne için kullanmak sizin tercihiniz. Siz isteyin biz gönderelim. Hobidunya.com her ürünü bulabileceğiniz tek ve doğru adres!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR