Dikme motifler, saten fiyonk, organze gül, boncuklu dikme fiyonk ve daha yüzlerce dikme desen ürünleri uygun fiyatlarla Hobidunya.com'da, hemen satın alın!

Evinizi geleneksel yöntemlerle güzelleştirirken şıklıktan da taviz vermemek gerek. Elişlerinin evlere kattığı geleneksel havayı günümüz modasına uyarlayabilmek için pek çok farklı yöntem deniyor ev hanımları. Beyaz işlerinize, masa örtülerinize, kırlentlerinize yepyeni modeller vermek ve yeni görünmelerini sağlamak, sandığınızdan çok daha basit.

Dikme motifler en çok tercih edilen örneklerden birisi olarak öne çıkıyor. Bu motifler hazır olarak geliyor ve yapmanız gereken tek şey de birkaç ufak dikişle ürettiğiniz elişlerine uygulamak. Basit bir şekilde uygulanması şık olmadığını asla düşündürmesin. Özellikle taşlı motifler, son birkaç yıldır birçok farklı yerde karşımıza tamamlayıcı bir detay olarak çıkmaya başladı.

Dekoratif Saten Fiyonk ve Organze Gül Modelleri

Aynı şekilde uygulanan saten fiyonklar da ev hanımlarının oldukça ilgisini çekiyor. Saten fiyonklar gerçekten şık birer dokunuş olarak neredeyse ürettiğiniz her elişine yakışıyor. Eskimekte olan, birkaç yıldır kullandığınız pek çok tekstil ürününü yepyeni göstermesi de saten fiyonkların cabası. Küçük boyutuna rağmen renkleri ve taşlarıyla dikkat çeken fiyonklar, günümüz evlerinde şıklığı tamamlamak için olmazsa olmazlar arasında çoktan yerini aldı. 

Bu seçeneklerin içerisinde uzun yıllardır vazgeçilmeyen bir diğer detay olan organze gül unutulmamalı. Dikişlerinizi renklendirecek, yenileyecek ve görünüşünü değiştirecek bir dokunuş arıyorsanız hem gözlerimize artık tanıdık gelen hem de vazgeçilmez bir şıklık aracı olarak kullanılan bu gülleri tercih edebilirsiniz. Organze güller de aynı şekilde dikişle elişlerinize uygulanıyor ve rengarenk işler ortaya çıkartmanızı sağlıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR