100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Çıtçıt, Düğme, Fermuar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Yaklaşık 2 cm çapında, metal yuvalı, parlak akrilik taşlı, metal dikme düğme. Altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur. Geçerli fiyat 1 adet içindir. ..
1.50TL
1 yorum yapılmış.
1 cm çapındadır. Dikilerek kullanılır. 1 pakette 36 adet çıt çıt bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (36 adet çıtçıt) içindir. Gümüş ve siyah renkleri mevcuttur. ..
2.50TL
17 mm çapında yıldız desenli sabit kot düğmesi. Her türlü kot pantolon, ceket , etek vs. için kullanabilirsiniz. Çivisi vida şeklindedir. Çekiç kullanarak kolayca çakabilirsiniz. Bir pakette 5 adet kot düğmesi ve çivisi bulunmaktadır. Belirt..
3.00TL
Naylon dişli, metal elcikli, gizli diş etek ve cüzdan fermuarı. 20 cm uzunluğundadır.  Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.25TL
1,7 cm çapında, iki delikli polyester düğme. Tshirt, penye, cüzdan vb. ürünlerinizde ya da dekoratif olarak kullanabilirsiniz. 12 farklı renk seçeneği mevcuttur.  Belirtilen fiyat 1 adet düğme içindir. Miktar kısmına kaç tane almak isterse..
0.50TL
Her türlü kot pantolon, ceket , etek vs. için kullanabilirsiniz. Yaklaşık 17 mm çapındadır. Nikel ya da antik sarı renk seçebilirsiniz. Çivisi vida şeklindedir. Çekiç kullanarak kolayca çakabilirsiniz. Bir pakette 5 adet kot düğmesi ve ..
2.50TL
Naylon dişli, metal elcikli, tip 5 pantolon fermuarı. 20 cm uzunluğundadır.  Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.25TL
Naylon dişli, metal elcikli, çanta fermuarı. 40 cm uzunluğundadır.  Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. ..
3.50TL
Naylon dişli, metal elcikli, ferace ve elbise fermuarı. 120 cm uzunluğundadır.  Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. ..
7.50TL
14 mm çapında yıldız desenli sabit kot düğmesi. Her türlü kot pantolon, ceket, etek vs. için kullanabilirsiniz. Çivisi vida şeklindedir. Çekiç kullanarak kolayca çakabilirsiniz. Bir pakette 5 adet kot düğmesi ve çivisi bulunmaktadır. Altın ya d..
2.50TL
1,4 cm çapında, iki delikli polyester düğme. Tshirt, penye, cüzdan vb. ürünlerinizde ya da dekoratif olarak kullanabilirsiniz. 12 farklı renk seçeneği mevcuttur.  Belirtilen fiyat 1 adet düğme içindir. Miktar kısmına kaç tane almak isterse..
0.30TL
Gömlek, bluz, triko çanta vb. ürünlerinizde kullanabileceğiniz siyah renk kaplama metal dikme çıtçıt. 1 pakette 24 adet çıt çıt bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (24 adet çıtçıt) içindir. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına girip satın al..
1.00TL
Yaklaşık 1,4 cm çapındadır. 10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) içindir. ..
2.00TL
Yaklaşık 1 cm boyunda metal agraf. Bir pakette 12 çift agraf bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Nikel ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. ..
2.50TL
Yaklaşık 5 cm çapında, kristal taşlı, metal, mobilya düğmesi. Yastık, kırlent, koltuk vb. mobilyalarınızda ya da tesbih ve takı kutularında kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş kaplama renk seçenekleri bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 adet içi..
3.75TL
Yaklaşık 3 cm çapında, kristal taşlı, metal, mobilya düğmesi. Yastık, kırlent, koltuk gibi mobilyalarınızda ya da tesbih ve takı kutularında kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet isterseniz, miktar kısmına yazıp satı..
3.75TL
Yaklaşık 3 cm çapında, kristal taşlı, metal, mobilya düğmesi. Yastık, kırlent, koltuk gibi mobilyalarınızda ya da tesbih ve takı kutularında kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet isterseniz, miktar kısmına yazıp satı..
3.75TL
12,5 mm çapında 54 sistem çıtçıt. Çanta, cüzdan, hafif ve ince montlar, kıyafet, hobi ürünleri ve ev tekstili gibi bir çok üründe kullanabilirsiniz. Genellikle hafif ve orta kalınlıkta kumaş, keçe, deri, dokuma kumaş gibi tekstil ürünlerinde ..
10.00TL
12,5 mm çapında plastik çıtçıt. Çanta, cüzdan, hafif ve ince montlar, kıyafet, hobi ürünleri ve ev tekstili gibi bir çok üründe kullanabilirsiniz. Genellikle hafif ve orta kalınlıkta kumaş, keçe, deri, dokuma kumaş gibi tekstil ürünlerinde ba..
10.00TL
9,5 mm çapında delikli içi boş klikıt. Bebek ve çocuk kıyafetleri, gömlek, body, triko ve hobi ürünleri için kullanılabilen çıtçıttır. Pirinç malzemeden üretilmiştir, kararmaz nikel kaplamalıdır. 4 parçadan oluşur. Tulumba el presi ya da o..
15.00TL
9,5 mm çapında kapaklı klikıt çıtçıt. Bebek ve çocuk kıyafetleri, gömlek, body, triko ve hobi ürünleri için kullanılabilen çıtçıttır. Pirinç malzemeden üretilmiştir, kararmaz nikel kaplamalıdır. 4 parçadan oluşur. Tulumba el presi ya da ot..
25.00TL
9,5 mm çapında sedef taşlı klikıt. Bebek ve çocuk kıyafetleri, gömlek, body, triko ve hobi ürünleri için kullanılabilen çıtçıttır. Pirinç malzemeden üretilmiştir, kararmaz nikel kaplamalıdır. 4 parçadan oluşur. Tulumba el presi ya da otoma..
30.00TL
12 adet 2 cm çapında büyük boy, nikel renk dikme çıtçıt. 1 pakette 12 çift çıt çıt bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket içindir. ..
10.00TL
12 adet 2 cm çapında büyük boy, siyah renk metal dikme çıtçıt. 1 pakette 12 adet (12 çift) çıt çıt bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket içindir. ..
10.00TL
Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş kot düğmelerinizi kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz. Kitimizin içerisinde 8 adet kot düğmesi, çivisi ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. 14 mm ve 20 mm olmak üzere 2 farklı boy ve nikel..
10.00TL 15.00TL
1 pakette 100 adet kumaş kaplamaya uygun düğme ve kaplama için gerekli kalıp bulunmaktadır. Kaplama yapmak istediğiniz kumaşın üzerine kalıbı koyup, kalem veya işaret sabunuyla, etrafından bir daire çizin. Sonra bu dairenin 1-2 mm dışından kumaşı&..
40.00TL 55.00TL
10 mm çapında vt2 sistem çıtçıt. Cüzdan, çanta, gömlek, bebe giyim, hobi ürünleri ve ev tekstili gibi pek çok üründe kullanıma uygundur. Genellikle hafif ve ince kumaş, keçe, deri ve dokuma kumaşlarda başarı ile kullanılır. Sac malzemeden ü..
10.00TL
15 mm çapında alfa sistem çıt çıt. Çanta, cüzdan, hafif ve ince montlar, kıyafet, hobi ürünleri ve ev tekstili gibi bir çok üründe kullanabilirsiniz. Genellikle hafif ve orta kalınlıkta kumaş, keçe, deri, dokuma kumaş gibi tekstil ürünle..
12.50TL
1 yorum yapılmış.
Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş mont, çanta, cüzdan, kıyafet, spor malzemeleri vb. çıt çıtlarınızı kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz. Kitimizin içerisinde 15 çift çıtçıt ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. 10 mm ..
25.00TL
15 mm çapında alfa sistem çıt çıt seti, başka herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan kendiniz kolayca çıtçıt montajını gerçekleştirebileceğiniz ürünlerden oluşur. Set içeriği: 1 adet manuel tulumba el presi 720 takım 15 mm çıtçı..
225.00TL 240.00TL
9,5 mm delikli klikıt seti, başka herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan kendiniz kolayca klıkıt montajını gerçekleştirebileceğiniz ürünlerden oluşur. Set içeriği: 1 adet manuel tulumba el presi 1440 takım 9,5 mm klikıt K..
275.00TL
1 pakette 100 adet kumaş kaplamaya uygun düğme bulunmaktadır. Kalıpsız olarak satılmaktadır. Ürünü kumaş ile kaplamak için kalıp kullanmalısınız. Kaplama yapmak istediğiniz kumaşın üzerine kalıbı koyup, kalem veya işaret sabunuyla, etrafından..
5.00TL

Düğme, Fermuar ve Çıtçıt Modelleri

Hobilerinize keyif katacak olan tüm malzemeleri sitemizde bulabilir, uygun fiyatlarla satın alma ayrıcalığından siz de faydalanabilirsiniz. Sitemizde fermuar satın al diyerek ulaşabileceğiniz onlarca farklı ürün seçeneği sizi bekliyor. Yapmanız gereken sadece sizler için hazırladığımız bu koleksiyona göz atmak ve beğendiğiniz modeller için siparişinizi oluşturmak olacak. Avantajlarla dolu bir dünya olan sitemizde aradığınız her ürünü hemen bulacaksınız.

Geniş bir model ve renk seçeneği eşliğinde inceleyebileceğiniz polyester düğme, kumaş kaplama düğme ile dikme çıtçıt modelleri renk skalası bakımından da beklentileri karşılıyor. Sizlere sunulan sınırlı sayıda seçenek ile yetinmeyin! En geniş renk seçeneği yelpazesi sitemizde ve bu sayede aradığınız tüm tonları kolayca bulabilirsiniz. Üstelik sitemizde göz atabileceğiniz tasarımların tamamı belirli bir kalite düzeyinin üzerindedir. Kalite endişesi yaşamadan alışveriş yapmanın keyfini siz de keşfedin!

Kot tasarımlar için özel olarak hazırlanan kot düğmesi modelleri de alternatifleriniz arasında mevcut. Hızlı ve kolay bir şekilde kumaşa kazandırabileceğiniz bu düğmeler sağlam malzemelerle hazırlandığı için kırılmadan ve deforme olmadan uzun süre kullanılabiliyor. Kot kumaşla dizayn ettiğiniz tüm tasarımları kaliteli düğmelerle buluşturmak için kullanabileceğiniz pek çok farklı seçeneğiniz var. Ayrıca metal perçin ve agraf çeşitleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Sağlam ve Şık Düğme ile Fermuar Çeşitlerini Sitemizde Keşfedin!

Başta bebek kıyafetleri olmak üzere pek çok farklı kıyafet tasarımında, çanta tasarımında ya da takı tasarımlarında kullanılan çıt çıt düğme çeşitlerini koleksiyonumuz içerisine eklemeyi ihmal etmedik. Pratik kullanım yönü ile ön plana çıkan bu tasarımları da mutlaka sepetinize ekleyin. Farklı boylarda çıtçıt çeşitleri için de sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Makul fiyat politikamız koleksiyon içerisinde yer alan tüm ürün çeşitleri için geçerlidir.

Bu arada fermuar fiyatları için de bütçenizi zorlamanız gerekmiyor. Her boyda fermuar çeşitleri için maksimum kalite ve minimum fiyat ayrıcalığından hemen faydalanabilirsiniz. Mükemmel bir işçilik ve dayanıklı malzemelerle üretildiği için uzun yıllar kullanabileceğiniz fermuarlar hazırladığınız tüm tasarımların kalitesini de yükseltecek. HobiDunya.com ayrıcalıkları bunlarla sınırlı değil! Hemen alışveriş yapın ve bu ayrıcalıkları siz de keşfedin!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×