Çıtçıt, Düğme, Fermuar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Yaklaşık 2 cm çapında, metal yuvalı, parlak akrilik taşlı, metal dikme düğme.Altın ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur.Geçerli fiyat 1 adet içindir. ..
1.50TL
1 cm çapındadır. Dikilerek kullanılır.1 pakette 36 adet çıt çıt bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (36 adet çıtçıt) içindir.Gümüş ve siyah renkleri mevcuttur. ..
2.50TL
Her türlü kot pantolon, ceket , etek vs. için kullanabilirsiniz.Küçük boy: 14 mm, Büyük boy: 17 mm çapındadır.Çivisi vida şeklindedir. Çekiç kullanarak kolayca çakabilirsiniz.Bir pakette 5 adet kot düğmesi ve çivisi bulunmaktadır.Beli..
2.50TL
Naylon dişli, metal elcikli, gizli diş etek ve cüzdan fermuarı.20 cm uzunluğundadır. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.25TL
1,7 cm çapında, iki delikli polyester düğme. Tshirt, penye, cüzdan vb. ürünlerinizde ya da dekoratif olarak kullanabilirsiniz.12 farklı renk seçeneği mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet düğme içindir. Miktar kısmına kaç tane almak isterse..
0.50TL
Her türlü kot pantolon, ceket , etek vs. için kullanabilirsiniz.Yaklaşık 17 mm çapındadır.Çivisi vida şeklindedir. Çekiç kullanarak kolayca çakabilirsiniz.Bir pakette 5 adet kot düğmesi ve çivisi bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 ..
2.50TL
Naylon dişli, metal elcikli, tip 5 pantolon fermuarı.20 cm uzunluğundadır. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. ..
1.25TL
Gömlek, bluz, triko çanta vb. ürünlerinizde kullanabileceğiniz siyah renk kaplama metal dikme çıtçıt.1 pakette 24 adet çıt çıt bulunmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket (24 adet çıtçıt) içindir. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına girip satın al..
1.00TL
Naylon dişli, metal elcikli, çanta fermuarı. 40 cm uzunluğundadır. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. ..
3.50TL
Naylon dişli, metal elcikli, ferace ve elbise fermuarı. 120 cm uzunluğundadır. Belirtilen fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş verebilirsiniz. ..
7.50TL
1,4 cm çapında, iki delikli polyester düğme. Tshirt, penye, cüzdan vb. ürünlerinizde ya da dekoratif olarak kullanabilirsiniz.12 farklı renk seçeneği mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 adet düğme içindir. Miktar kısmına kaç tane almak isterse..
0.30TL
Yaklaşık 1,4 cm çapındadır.10 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Geçerli fiyat 1 paket(10 adet) içindir. ..
2.00TL
Yaklaşık 1 cm boyunda metal agraf.Bir pakette 12 çift agraf bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır.Nikel ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. ..
2.50TL
Yaklaşık 5 cm çapında, kristal taşlı, metal, mobilya düğmesi.Yastık, kırlent, koltuk vb. mobilyalarınızda ya da tesbih ve takı kutularında kullanabilirsiniz.Altın ve gümüş kaplama renk seçenekleri bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 adet içi..
3.75TL
Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş mont, çanta, cüzdan, kıyafet, spor malzemeleri vb. çıt çıtlarınızı kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz.Kitimizin içerisinde 15 çift çıtçıt ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır.12,5 m..
25.00TL
Eskimiş, yıpranmış ya da kopmuş kot düğmelerinizi kendiniz kolayca değiştirebileceğiniz kitimiz.Kitimizin içerisinde 8 adet kot düğmesi, çivisi ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır.14 mm ve 20 mm olmak üzere 2 farklı boy ve nikel..
10.00TL
1 pakette 100 adet kumaş kaplamaya uygun düğme ve kaplama için gerekli kalıp bulunmaktadır.Kaplama yapmak istediğiniz kumaşın üzerine kalıbı koyup, kalem veya işaret sabunuyla, etrafından bir daire çizin. Sonra bu dairenin 1-2 mm dışından kumaşı&..
45.00TL
Çanta, kemer, ayakkabı, cüzdan, kot pantolon vb. bir çok üründe aksesuar olarak kullanabilirsiniz.Kaliteli, pirinç malzemeden üretilmiştir.Kitimizin içerisinde 25 adet metal perçin, çivisi ve monte etmeniz için gerekli kalıp bulunmaktadır. ..
25.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×