Kanaviçe, Etamin Malzemeleri

Etamin Kolye & Kanaviçe Malzemeleri

Kanaviçe, rokoko ve etamin çalışmalarınızda kullanmanız gereken malzemelerin tamamını sizlere tek bir kategori içerisinde sunuyoruz. Tamamı kaliteli ve aynı zamanda kolay kullanım özelliğine sahip ürünlerden oluşan kanaviçe malzemeleri ile çok daha keyifli kanaviçeler hazırlayabilirsiniz. Sizlere son derece geniş bir ürün seçeneği yelpazesi sunuyoruz. Bu sayede aradığınız tasarıma kısa süre... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Setimizin içerisinde;- 5 adet metal kanaviçe etamin takı montürü- 5 adet kanaviçe taşı (takı bisküvisi)- 5 adet metal papağan (kolye klipsi)- 10 adet metal halka- 1 adet 100 ml sıvı silikon- 5 metre pirinç zincir bulunmaktadır..
25.00TL 35.40TL
DMC Muline, %100 pamuk etamin kanaviçe nakış ipi. Etamin, kanaviçe ve rokoko takı yapımına uygundur.6 katlıdır, katlarına ayırarak kullanabilirsiniz.Bir çilede 8 metre ip bulunmaktadır. ..
3.00TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı yapımında kullanabileceğiniz, kararmaz bronz kaplama kolye ucu aparatı.Kaliteli metal malzemeden imal edilmiştir.Taşı (takı bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
7.00TL
4 cm X 6 cm boyutlarındadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır.Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipariş ..
4.50TL 6.00TL
4 cm X 5 cm boyutlarındadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır.Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipariş ..
5.00TL
3 numara makrome ipi.Yaklaşık 50 metrelik (50~55 gram) yumaklar halinde satılmaktadır.Kanaviçe, etamin bileklik ve örgü işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
3.00TL
Etamin ve kanaviçe bileklik yapımında kullanabilirsiniz.Esnek yapısı ile tüm bileklere uygundur.Kaliteli metal malzemedir. Siyah renk kaplamalıdır.Taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
11.00TL
5 cm çapındadır.İşlediğiniz etamin kumaşını yuvarlak ahşap parçaya yerleştirip, kasnağa geçirerek kolye ucu ya da aksesuar olarak kullanabilirsiniz. ..
3.00TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı yapımında kullanabileceğiniz ayna şeklinde metal kolye ucu aparatı.Kaliteli metal malzemeden imal edilmiştir. Antik bakır kaplamalıdır.Taşı (takı bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir.*** Görseldeki zinci..
5.00TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı yapımında kullanabileceğiniz baykuş şeklinde metal kolye ucu aparatı.Kaliteli metal malzemeden imal edilmiştir. Altın, gümüş ve bakır renkleri bulunmaktadır.Taşı (takı bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
4.00TL
Yaklaşık 3 cm boyutundadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır.Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipariş v..
2.50TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur.2 adet taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
5.00TL
Yaklaşık 3 cm X 4 cm boyutundadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır.Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek si..
5.00TL
3 cm X 5,5 cm çapındadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır.Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipari..
7.00TL
Üst kısmına kanaviçe etamin işleme yapıp, eşarp iğnesi ya da broş olarak kullanabileceğiniz gümüş kaplama, metal iğne aparatı.Yaklaşık 8 cm uzunluğundadır. Üst kısmı 1,5 cm çapındadır.Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç adet almak isterseniz..
1.25TL
6 cm çapındadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır.Etamin, kanaviçe ve reçine kolye yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek sipariş vere..
9.00TL
Punch (panç) iğnesi, yedek uç ve iğne geçiricisi ile birlikte 6 parçadan oluşmaktadır. 3 farklı kalınlıkta iğnesi ile punch nakışında kullanabilirsiniz. Punch iğnesinin kalın ucunda yay bulunmamaktadır. ..
20.00TL 23.60TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı yapımında kullanabileceğiniz yarımay şeklinde metal kolye ucu aparatı.Kaliteli metal malzemeden imal edilmiştir. Antik altın, antik gümüş ve antik bakır kaplama seçenekleri mevcuttur.Taşı (takı bisküvisi) ile bi..
5.00TL
5 cm çapındadır.İşlediğiniz etamin kumaşını yuvarlak ahşap parçaya yerleştirip, kasnağa geçirerek kolye ucu ya da aksesuar olarak kullanabilirsiniz.Ayarlanabilir vidası bulunmaktadır. ..
4.00TL
Etamin,kanaviçe kolye ve takı yapımında kullanabileceğiniz, kararmaz bronz kaplama takı ucu.Kaliteli metal malzemeden imal edilmiştir.Taşı (takı bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
5.90TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Gümüş renktedir.Taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
4.00TL
Etamin, kanaviçe ve rokoko bileklik yapımında kullanabilirsiniz.Açılır kapanır yaylı yapısı ile tüm bileklere uygundur.Kaliteli metal malzemedir. Gümüş renk kaplamalıdır.Taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
11.00TL
Yaklaşık 5 cm boyutundadır.4 mm kalınlığında kavak ağacından yapılmıştır.Üzerine etamin işleyerek kolye ucu ya da aksesuar olarak kullanabilirsiniz. ..
4.00TL 5.00TL
Yaklaşık 3 cm X 4 cm boyundadır. Taşı ile birlikte satılmaktadır.Etamin ve kanaviçe kolye yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Miktar kısmına kaç adet almak istiyorsanız girerek..
3.00TL 3.50TL
Kanaviçe, etamin ve nakış işleriniz için kullanabileceğiniz altılı iğne seti.Bir pakette, farklı boylarda 6 adet etamin iğnesi bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsin..
1.00TL 1.50TL
Etamin ve kanaviçe küpe olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 çift içindir.Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur.Taşı (etamin bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
6.00TL
Etamin ve kanaviçe saç tokası ve broş olarak kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Gümüş ve bakır renk seçenekleri mevcuttur.Taşı(kanaviçe bisküvisi) ile birlikte gönderilmektedir. ..
4.00TL
Etamin, kanaviçe ve reçine saç tokası yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. 8 cm uzunluğunda, 2 cm genişliğindedir. ..
10.00TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı yapımında kullanabileceğiniz kartanesi şeklinde metal kolye ucu aparatı.Kaliteli metal malzemeden imal edilmiştir. Antik bakır kaplamalıdır. Yaklaşık 4 cm boyutundadır.Taşı (takı bisküvisi) ile birlikte gönderil..
4.00TL
%100 pamuk, etamin kanaviçe nakış ipi. Etamin, kanaviçe ve rokoko takı yapımına uygundur.Katlıdır, katlarına ayırarak kullanabilirsiniz.Bir pakette 24 adet, farklı renk tonlarında geçiş renkli ip bulunmaktadır. Her bir ip çilesinde 8 met..
25.00TL
Seccade, kırlent, salon takımı, tablo, kanaviçe kolye, el nakışı, çarpı işi vb. yapımında kullanılabilir. Eni 1,5 metre, boyu 1 metredir.Kaç metre boyunda almak istiyorsanız miktar kısmına girerek sipariş verebilirsiniz.Kolay sayılab..
50.00TL
Etamin ve kanaviçe kolye, takı, anahtarlık vs. yapımında kullanabilirsiniz.Kaliteli metal malzemedir. Altın, gümüş, bakır ve siyah renkleri mevcuttur.Taşı ile birlikte gönderilmektedir. ..
3.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×