100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Kasnak ve Kanvaslar

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Ayarlı yapısı ile kumaşı gerip nakış işlemek için kullanılır. Küçük boy: Dış çap 21 cm, iç çap 18 cm Büyük boy: Dış çap 25 cm, iç çap 22 cm ..
10.00TL
Marka: Nurge
Kumaşı gerip nakış işlemek için kullanabileceğiniz plastik nakış kasnağı. Küçük boy: Dış çap 21 cm, iç çap 18 cm Büyük boy: Dış çap 24 cm, iç çap 21 cm ..
9.00TL
Dış kısmı plastik, iç kısmı krom kaplı sert yay çeliğinden üretilmiş, çelik kasnak. Güvenlik kelepçesi sayesinde kullanımı kolay nakış kasnağıdır. Küçük boy 7 cm, orta boy 13 cm , büyük boy 21 cm çapındadır. ..
10.00TL
33 cm eninde, 53 cm uzunluğundadır. 2 X 2 mm boyutunda karelerden oluşur. Aralık çizgileri 2 mm kalınlığındadır. Her türlü kanaviçe, etamin paspas, minder, peçetelik, supla ve pano vs. yapımında kullanabilirsiniz. Keserek farklı boyutlarda k..
20.00TL
Kayın ağacından üretilmiş ahşap tahta kasnak. Ayarlı yapısı ile kumaşı gerip nakış işlemek için kullanılır. Küçük boy: Dış çap 21 cm, iç çap 18 cm Büyük boy: Dış çap 25 cm, iç çap 22 cm ..
18.50TL
1 yorum yapılmış.
50 cm eninde, 10 metre uzunluğunda fiber kanvas file. Keserek kullanabilirsiniz. Siyah, beyaz ve gümüş renkleri mevcuttur. Deliklerin büyüklüğü 0,5 mm'dir. ..
45.00TL
Marka: Nurge
Kumaşı gerip nakış işlemek için kullanılan, vidasız, ahşap görünümlü, plastik nakış kasnağı. İç ölçüleri 23 cm X 15 cm dir. Nurge markalıdır.   ..
10.00TL 12.50TL
Marka: Nurge
Nurge marka, ahşap görünümlü plastik pano kasnak oval 2 numara. Kasnak kalınlığı 8 mm'dir. Askı aparatı kısmı metaldir. ..
12.00TL
Marka: Nurge
Nurge marka, ahşap görünümlü plastik pano kasnak yuvarlak 2 numara. İç boşluk çapı 105 mm, kasnak kalınlığı 8 mm'dir. Askı aparatı kısmı metaldir. ..
12.00TL
Kanaviçe, etamin cüzdan yapımında kullanabilirsiniz. Cüzdanın bitmiş hali 8 cm X 13 cm'dir. ..
15.00TL
Marka: Nurge
Nurge marka, ahşap görünümlü plastik oval pano kasnak 4 numara. Kasnak kalınlığı 8 mm'dir. Askı aparatı kısmı metaldir. ..
15.00TL
Marka: Nurge
Nurge marka, ahşap görünümlü plastik yuvarlak pano kasnak 4 numara. İç boşluk çapı 180 mm, kasnak kalınlığı 8 mm'dir. Askı aparatı kısmı metaldir. ..
15.00TL
Marka: Nurge
Çeşitli nakış işlerinizde kullanabileceğiniz, nurge marka, 5 no ahşap pano çerçeve kasnak. İç çapı 21 cm'dir. Üst kısmında askı aparatı bulunmaktadır. ..
22.00TL
Marka: Nurge
İki eli kullanarak kolay nakış yapımı sağlayan nurge marka ayaklı nakış kasnak standı. İstenilen şekilde ayarlanabilir olup, oturduğunuz yerden pratik biçimde nakış yapımı sağlar. Yaklaşık 90 cm uzunluğundadır. Ayaklı nakış standının her tar..
140.00TL
Kanaviçe, etamin ve nakış işlemeli el çantası yapımında kullanabilirsiniz. Yapılan çantanın bitmiş ölçüsü 11 cm X 16 cm'dir. Delikler 3 mm boyutundadır. Delik araları 1,5 mm kalınlığındadır. ..
15.50TL
Marka: Nurge
Çeşitli nakış işlerinizde kullanabileceğiniz, nurge marka, vidalı ağaç nakış kasnağı. Küçük boy: 8 mm kalınlığında, 15 cm çapındadır. (8 mm Nurge No:3) Büyük boy: 16 mm kalınlığında, 22 cm çapındadır. (16 mm Nurge No:5) ..
20.00TL
Her türlü kanaviçe, etamin peçetelik, supla vs. yapımında kullanabileceğiniz yuvarlak plastik kanvas. Yaklaşık 13 cm çapındadır. ..
13.00TL
Marka: Nurge
Çeşitli nakış işlerinizde kullanabileceğiniz, nurge marka, silikon çerçeveli plastik pano çerçeve kasnak. İç çapı 19 cm'dir. İç kısmında duvara asabilmeniz için çentik bulunmaktadır. Çentik kısmı içte olduğu için duvara astığınızda ..
15.00TL
Kayın ağacından üretilmiş vidalı ahşap nakış kasnağı. Şirin kasnak 202-0 numara. İç boşluk çapı 105 mm, kasnak kalınlığı 8 mm'dir. ..
17.50TL
Kayın ağacından üretilmiş vidalı ahşap nakış kasnağı. Şirin kasnak 202-1 numara. İç boşluk çapı 125 mm, kasnak kalınlığı 8 mm'dir. ..
18.50TL
Kayın ağacından üretilmiş vidalı ahşap nakış kasnağı. Şirin kasnak 202-3 numara. İç boşluk çapı 155 mm, kasnak kalınlığı 8 mm'dir. ..
20.00TL
Kayın ağacından üretilmiş vidalı ahşap nakış kasnak. Şirin kasnak 202-4 numara. İç boşluk çapı 185 mm, kasnak kalınlığı 8 mm'dir. ..
21.00TL
Kayın ağacından üretilmiş vidalı ahşap kasnak. Şirin kasnak 202-6 numara. İç boşluk çapı 215 mm, kasnak kalınlığı 8 mm'dir. ..
22.00TL
Kayın ağacından üretilmiş vidalı ahşap kasnak. Şirin kasnak 202-8 numara. İç boşluk çapı 250 mm, kasnak kalınlığı 8 mm'dir. ..
23.00TL
Marka: Nurge
Punch (panç) kasnak altlığı takımı, vidalı nakış kasnaklarında, punch nakışı yapılabilmesi için geliştirilmiştir. Punch kasnak altlığımızın iki yüzü vardır. Büyük ön yüzünde 2 no vidalı plastik kasnak, küçük ön yüzünde ise 1 no vidalı plastik kasn..
45.00TL
Bambudan üretilmiş vidalı nakış kasnağı. İç boşluk çapı 15 cm, kasnak kalınlığı 1 cm'dir. Bambu hem esnek ve dayanıklı olması hem de hafif ve dekoratif bir malzeme olması sebebiyle son zamanların trend ürünüdür. ..
15.00TL 20.00TL
Marka: Nurge
Çeşitli nakış işlerinizde kullanabileceğiniz, nurge marka, vidalı plastik nakış kasnağı. 1 cm kalınlığındadır. İç ölçüleri 145 X 165 mm. (No:2) ..
25.00TL
Marka: Nurge
Çeşitli nakış işlerinizde kullanabileceğiniz, nurge marka, vidalı plastik nakış kasnağı. 1 cm kalınlığındadır. İç ölçüleri 195 X 220 mm. (No:3) ..
30.00TL
Marka: Nurge
İki eli kullanarak kolay nakış yapımını sağlayan nurge oturaklı nakış kasnak standı. Masa üstü olarak yada standın alt tabanına oturarak kullanabilirsiniz. Oturaklı nakış standının her tarafı verniklenmiş olup, üst kısmına istenilen kalınlıkta ve ..
140.00TL
Marka: SKC
Punch (panç) kasnak standı, vidalı nakış kasnaklarında, punch nakışı yapılabilmesi için geliştirilmiştir. Punch kasnak standının iki yüzü vardır. Geniş yüzünde 2 no (23 cm) vidalı plastik kasnak, dar yüzünde ise 1 no (15 cm) vidalı plast..
45.00TL
Bambudan üretilmiş vidalı nakış kasnağı. İç boşluk çapı 10 cm, kasnak kalınlığı 1 cm'dir. Bambu hem esnek ve dayanıklı olması hem de hafif ve dekoratif bir malzeme olması sebebiyle son zamanların trend ürünüdür. ..
14.00TL 19.00TL
Bambudan üretilmiş vidalı nakış kasnağı. İç boşluk çapı 20 cm, kasnak kalınlığı 1 cm'dir. Bambu hem esnek ve dayanıklı olması hem de hafif ve dekoratif bir malzeme olması sebebiyle son zamanların trend ürünüdür. ..
22.00TL 24.00TL

Boş vakitlerini yaratıcı hobi aktiviteleri ile değerlendirenler için plastik, metal, ahşap, vidalı ve düz nakış kasnakları, plastik ve fiber file kanvas çeşitleri ile hobidunya.com aradığınız tüm malzemeleri bulacağınız bir adrestir. Alışılmışın dışına çıkan çalışmalar için tüm kasnak ve kanvas modelleri en kaliteli malzemeler en ekonomik fiyatlarla meraklılarını bekliyor.

 Kasnak Modelleri

Hobi malzemeleri içinde en fonksiyonel malzemelerden olan kasnaklar, hobidunyada başta nakış kasnağı olmak üzere tüm çeşitleri ile her ihtiyacınızı karşılıyor. Ahşap kasnak modellerinden vidalı, vidasız, plastik, pano ve çerçeveli kasnağa kadar tüm kasnak çeşitlerinde kaliteli, güvenilir ve dayanıklı hobi malzemeleri için doğru adrestesiniz. Farklı ölçülerde vidasız veya vidalı kasnak çeşitlerinden dilediğinizi sipariş verebilir, yüksek kaliteli nakış kasnakları ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İster ahşap ister plastik kasnak olsun, tüm kasnak çeşitlerimizde kasnak takımı veya tekli olarak her ihtiyaca cevap verilmektedir. Renk ve şekil olarak oldukça fazla alternatif sunan firmamız, nakış hobisini en keyifli şekilde yaşamanızı sağlar.

 En Kaliteli Kasnaklar En Ekonomik Fiyatlarla

            Ahşap, plastik veya metal kasnaklarda oval ve yuvarlak kasnak modelleri her zevke hitap eden renklerde hobi dünyada ihtiyaç sahipleri ile buluşuyor. Kaliteli hobi malzemelerini en hesaplı fiyatlarla sunan hobidunya.com, nakış standı olarak da en kaliteli hobi malzemelerini sunuyor. Son derece fonksiyonel olan pano kasnak modelleri ile nakış yapmanın keyfini yaşamak istiyorsanız, kasnak modellerimizi incelemeden alışveriş yapmayın.

            Nakış malzemelerinden olan kasnağı nereden alacağınızı düşünüyorsanız, nakışın olmazsa olmazı kasnak modelleri ile her ihtiyaca cevap veren hobi dünyanın ürünlerini incelemelisiniz. Renkli çerçeveli kasnak çeşitleri ile çalışmanızı pano olarak kullanabilir, nurge marka, silikon çerçeveli plastik pano çerçeve kasnak modelleri ile dilediğiniz ortamda dekoratif bir görüntü oluşturabilirsiniz.

 Kanvas Çeşitleri

Rulo ve plastik kanvas çeşitleri ile el çantası ve cüzdan yapımından peçeteliğe birçok çalışma yapılmaktadır. Yuvarlak veya dikdörtgen plastik kanvaslarla hayal dünyanızı zorlayabilir, 50 cm en 10 metre uzunluktaki fiber kanvas file çeşidi ile çanta, kutu ve daha birçok aksesuar yapabilirsiniz. Siyah, beyaz veya gümüş rengi file kanvas modellerini en hesaplı fiyatlarla hobidünya.com dan sipariş verebilir, eşsiz hobi çalışmaları ile fark yaratabilirsiniz. Hayal gücünüzün sizi zorlayacağı çalışmaları hobi dünyanın hobi malzemeleri ile yapmak ve kaliteli malzemelerden oluşturduğunuz aksesuarlarla gurur duymak artık çok kolay.

 Kredi kartı, havale veya kapıda ödeme seçeneklerinden dilediğinizi tercih edeceğiniz hobidunya.com, 10 gün içinde dilerseniz koşulsuz iade ya da değişim hizmeti ile fark yaratmaktadır.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×