100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

HAZIR DESEN ve MOTİFLER

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
1 yorum yapılmış.
Küçük boy 6 cm eninde - 4 cm boyunda, Orta boy 12 cm eninde - 7 cm boyunda, Büyük boy 16 cm eninde - 11 cm boyutlarındadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL 4.38TL
Marka: HobiDunya
3 yorum yapılmış.
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere silikon ya da yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz. Taşlar 1. kalite parlak kristaldir. Harflerin büyük boyu yaklaşık 5 cm, küçük boyu yaklaşık 3 cm dir. Fiyat 1 adet harf için geçerlidir. İstediğ..
1.75TL
Parlak pleksi aynadan imal edilmiştir. Küçük boy 2 cm en, 1,5 cm boy - Orta boy 2,5 cm en, 2 cm boy - Büyük boy 4 cm en, 3 cm boy Arkası düz olup yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yere yapıştırılabilir. Üzerindeki koruyucu bandı çıkarı..
0.75TL
Marka: HobiDunya
Parlak pleksi aynadan imal edilmiş harfler. Küçük boy yaklaşık 1 cm, büyük boy yaklaşık 3 cm boyutundadır. İstediğiniz harfleri tek tek seçip sepete ekleyerek satın alabilirsiniz. Arkası düz olup yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yer..
0.75TL
Yaklaşık boyutu 6 cm'dir. Dikerek ya da yapıştırıcı ile istediğiniz yüzeylerde kullanabilirsiniz. ..
4.00TL
4 cm yüksekliğinde, 8 cm uzunluğundadır. Dikerek ya da yapıştırıcı ile uygulayabilirsiniz. ..
4.70TL
Boncuklardan yapılmış, orta kısmı kristal taşlarla süslenmiş etrafı tüllü fiyonk. Pembe renktedir. Dikerek ya da yapıştırıcı ile istediğiniz yüzeylerde kullanabilirsiniz. ..
4.70TL
Yaklaşık 7 cm * 3 cm boyutlarındadır. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
1.00TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Mavi ve pembe renkler mevcuttur. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına satın almak istediğiniz adedi girip sipariş verebilirsiniz. ..
0.50TL
1 mm keçeden yapılmış gelin damat figürü. Kına, nikah şekeri vb. süslemeleriniz için kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 çift fiyatıdır. Miktar kısmına kaç çift almak istiyorsanız girip satın alabilirsiniz. ..
1.00TL
3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 3 cm boyundadır. 1 pakette her harften 1 adet, sesli harflerden ise (A,E,İ,Ö,Ü) 2 adet bulunur. (Toplam 37 harf bulunmaktadır) Miktar kısmına kaç paket almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilir..
5.00TL
3 mm keçeden imal edilmiştir. 9 cm yüksekliğinde, 6 cm enindedir. Arka kısmı mıknatıslıdır. Magnet olarak kullanabilirsiniz Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına kaç adet satın almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
1.50TL
Yaklaşık 5 cm boyutlarındadır. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipar..
0.75TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Pembe ve mavi renkler mevcuttur. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. ..
0.50TL
Yaklaşık 6 cm boyutlarındadır. 3 mm kalın keçeden imal edilmiştir. Yapıştırıcı ya da silikon ile istenilen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. Miktar kısmına istediğiniz adedi girip, istediğiniz rengi seçerek sipariş ve..
1.00TL
Kalın keçeden imal edilmiştir. Yaklaşık 5 cm boyundadır. Pembe ve mavi renkler mevcuttur. Geçerli fiyat adet fiyatıdır. ..
0.50TL
Kristal boncuklardan yapılmış kelebek motifi. Dikerek ya da yapıştırıcı ile yapıştırarak çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. ..
4.00TL
Kristal boncuklardan yapılmış kelebek motifi. Dikerek ya da yapıştırıcı ile yapıştırarak çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz. ..
3.50TL
9 yorum yapılmış.
Küçük boy: 7 cm eninde, 5 cm boyunda Orta boy: 10 cm eninde, 6 cm boyunda Büyük boy: 14 cm eninde, 9 cm boyundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere harici yapıştırıcı yada silikon ile yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
1 yorum yapılmış.
Geçerli fiyat 1 çift içindir. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. * Resimdeki bebe ayakkabısı uygulama örneğidir. Fiyata dahil değildir. ..
5.00TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Arka kısmı keçedir. Dikerek ya da yapıştırıcı ile istediğiniz yüzeylerde kullanabilirsiniz. ..
5.00TL
Yaklaşık 14 cm boyutundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
12.00TL
Küçük boy: 5 cm - Orta boy: 10 cm - Büyük boy: 14 cm boyundadır. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
3.00TL
   10 cm en, 8 cm boy ölçülerindedir. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.90TL
1 yorum yapılmış.
Yaklaşık 8 cm boyutundadır. Altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL
Kumaş yüzeylere ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. ..
4.00TL
1 yorum yapılmış.
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz kristal taşlı motif. Dikerek ya da yapıştırıcı ile yapıştırarak kullanabilirsiniz. ..
4.70TL
Yaklaşık 10 cm eninde,  8 cm boyundadır. Penye, tshirt vb. kıyafetlerinize ütü ile, diğer yüzeylere yapıştırıcı ile yapıştırabilirsiniz. ..
5.00TL

Hazır desen ve motifler, hazır fiyonk, dikme motifler, yapıştırma harf gibi yüzlerce hobi ürünlerini uygun fiyatlarla Hobidunya.com'dan satın alın!

İşlemeler ve desenler son yıllarda yeniden moda haline geldi. Hem ev tekstilinde hem de kıyafetlerde sıkça tercih edilen desen ve motifleri her yerde görüyoruz. Sade tasarımları, sonradan eklenen desen ve motifler çok şık bir şekilde tamamlayabiliyor. Üstelik hazır desen ve motifler artık tüm elişlerinizde kullanabilmeniz için evimize kadar girdi.

Elişiyle ister hobi olarak isterse de bir iş olarak ilgilenen herkes, özenle hazırladığı tüm ürünleri sıradanlıktan uzak tutmak ve şık görünmesini sağlamak için uğraşıyor. Bu nedenle de ortaya birçok yeni fikir çıkıyor. Hazır desenler, bu yeni fikirler içinde akla ilk geleni. Üstelik artık uygulamaları çok daha kolay. Ütü ile hazırlanan elişine yapıştırılan bu desenler, oldukça pratik ve fiyatları da uygun.

Benzer şekilde hazır motifler de kullanılabiliyor. Bu motifler, genellikle taşlarla süslenerek üretiliyor ve kumaşa dikilerek uygulanıyor. Oldukça şık bir görüntü ortaya çıkartmak ve daha çok beyaz elişlerini farklı detaylarla güçlendirebilmek için kullanılan motifler, oldukça popüler.

Şık Tasarımlarla Uygun Fiyatlı Hazır Fiyonk Modelleri

Uzun emeklerle hazırlanan elişlerinin süslemesi, belki de en çok zaman alan süreç. Bu işle uğraşan herkesin ortak ihtiyacı, kolaylıkla uygulanabilecek ve şık duran modeller yaratmaya yarayan küçük süsler oluyor. İstenen görüntünün ortaya çıkması için sonradan elişine eklenen tüm model, motif, desen ve fiyonklar ile ilgili temel beklenti ise pratik bir şekilde uygulanabilmesi. Size sunduğumuz tüm seçenekler hem uygun fiyatlı hem de en önemlisi kolayca kullanılabilir.

Hazır fiyonk ise son zamanlarda oldukça talep görüyor. Kimi zaman sade bir elişini tek başına süslemek, kimi zaman da birkaç tanesini bir araya getirerek farklı modeller ortaya çıkartmak için taşlarla detaylandırılarak hazırlanan bu fiyonklar, elişiyle uğraşan herkesin en büyük gözdesi. Elde hazırlanması uzun zaman alan ve masraflı olan bu fiyonklar, artık hazır halde evlerinize ulaşıyor.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×