5,00 TL KDV Dahil
7,50 TL KDV Dahil
5,00 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil
5,00 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil
7,50 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil
15,00 TL KDV Dahil
15,00 TL KDV Dahil
20,00 TL KDV Dahil
6,00 TL KDV Dahil
7,50 TL KDV Dahil
15,00 TL KDV Dahil
20,00 TL KDV Dahil
7,50 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil

Hazır desen ve motifler, hazır fiyonk, dikme motifler, yapıştırma harf, aplike gibi yüzlerce hobi ürünlerini uygun fiyatlarla Hobidunya.com'dan satın al!

İşlemeler ve desenler son yıllarda yeniden moda haline geldi. Hem ev tekstilinde hem de kıyafetlerde sıkça tercih edilen desen ve motifleri her yerde görüyoruz. Sade tasarımları, sonradan eklenen desen ve motifler çok şık bir şekilde tamamlayabiliyor. Üstelik hazır desen ve motifler artık tüm elişlerinizde kullanabilmeniz için evimize kadar girdi.

Elişiyle ister hobi olarak isterse de bir iş olarak ilgilenen herkes, özenle hazırladığı tüm ürünleri sıradanlıktan uzak tutmak ve şık görünmesini sağlamak için uğraşıyor. Bu nedenle de ortaya birçok yeni fikir çıkıyor. Hazır desenler, bu yeni fikirler içinde akla ilk geleni. Üstelik artık uygulamaları çok daha kolay. Ütü ile hazırlanan elişine yapıştırılan bu desenler, oldukça pratik ve fiyatları da uygun.

Benzer şekilde hazır motifler de kullanılabiliyor. Bu motifler, genellikle taşlarla süslenerek üretiliyor ve kumaşa dikilerek uygulanıyor. Oldukça şık bir görüntü ortaya çıkartmak ve daha çok beyaz elişlerini farklı detaylarla güçlendirebilmek için kullanılan motifler, oldukça popüler.

Şık Tasarımlarla Uygun Fiyatlı Hazır Fiyonk Modelleri

Uzun emeklerle hazırlanan elişlerinin süslemesi, belki de en çok zaman alan süreç. Bu işle uğraşan herkesin ortak ihtiyacı, kolaylıkla uygulanabilecek ve şık duran modeller yaratmaya yarayan küçük süsler oluyor. İstenen görüntünün ortaya çıkması için sonradan elişine eklenen tüm model, motif, desen ve fiyonklar ile ilgili temel beklenti ise pratik bir şekilde uygulanabilmesi. Size sunduğumuz tüm seçenekler hem uygun fiyatlı hem de en önemlisi kolayca kullanılabilir.

Hazır fiyonk ise son zamanlarda oldukça talep görüyor. Kimi zaman sade bir elişini tek başına süslemek, kimi zaman da birkaç tanesini bir araya getirerek farklı modeller ortaya çıkartmak için taşlarla detaylandırılarak hazırlanan bu fiyonklar, elişiyle uğraşan herkesin en büyük gözdesi. Elde hazırlanması uzun zaman alan ve masraflı olan bu fiyonklar, artık hazır halde evlerinize ulaşıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR