Kendinden Yapışkanlı, Şeffaf Jelatin Poşet 15 cm X 8 cm
Kendinden Yapışkanlı, Şeffaf Jelatin Poşet 15 cm X 8 cm
Kendinden Yapışkanlı, Şeffaf Jelatin Poşet 15 cm X 8 cm
Kendinden Yapışkanlı, Şeffaf Jelatin Poşet 15 cm X 8 cm
Kendinden Yapışkanlı, Şeffaf Jelatin Poşet 15 cm X 8 cm

Kendinden Yapışkanlı, Şeffaf Jelatin Poşet 15 cm X 8 cm (jelatin-01)

Fiyat : 29,50 TL(KDV Dahil)

Açık olarak 15 cm yüksekliğinde, 8 cm genişliğinde, kapalı olarak 10 cm yüksekliğinde, 8 cm genişliğinde kendinden yapışkanlı (bantlı) şeffaf jelatin poşet. Çeşitli ürünlerinizin paketlenmesinde kullanabileceğiniz pratik bir üründür. 100 adetli

Açık olarak 15 cm yüksekliğinde, 8 cm genişliğinde, kapalı olarak 10 cm yüksekliğinde, 8 cm genişliğinde kendinden yapışkanlı (bantlı) şeffaf jelatin poşet.

Çeşitli ürünlerinizin paketlenmesinde kullanabileceğiniz pratik bir üründür.

100 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(100 adet) jelatin içindir.

Kaç paket isterseniz miktar kısmına girip satın alabilirsiniz.

100 adet için miktar kısmına 1, 200 adet için 2, 300 adet için 3 ... şeklinde giriş yapabilirsiniz.


Yapışkanlı & Şeffaf Jelatin Poşet

Her türlü malzemenin paketlenmesi için rahatlıkla kullanılabilen jelatin poşet çeşitlerini siz de satın alın! Hediyelik eşyalardan küçük malzemelerin saklanmasına kadar pek çok farklı amaçla kullanılabilen bu ürünler düşük fiyat ayrıcalığını da sizlere sunuyor. Minimum bütçe ayırarak tamamen şeffaf bir yapıda olan bu poşet çeşitlerinden siz de temin edebilirsiniz.

Küçük ölçülerde hazırlanmış olması, yapışkanlı jelatin poşet çeşitlerinin özellikle takıların paketlenmesinde rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor. Kolyeden küpeye, bileklik ve bilezikten tespih çeşitlerine kadar tüm takı ve aksesuarlarınızı paketlemek için bu sade görünümlü şeffaf poşetlerden faydalanabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı olması ise ekstra bir yapıştırıcı malzeme kullanımına gerek bırakmıyor.

Açık formda olduğunda şeffaf jelatin poşet modellerinin boyu 15 cm olurken genişliği de 8 cm dolaylarındadır. Ağız kısmı kapatıldığında ise poşetlerin yüksekliği 10 cm dolaylarında olur. Poşetlerin ağız kısmında kendinden yapışkanlı bir şerit bulunur. Üzerindeki şeffaf ince korumayı kaldırarak kapatmanız durumunda poşetler sıkı bir şekilde kapanır. Güçlü bir tutunma özelliğine sahip olan şeffaf poşetler, boncuk çeşitlerinin muhafaza edilmesi için de kullanılabilir.

Şeffaf Jelatin Poşet Çeşitleri 100 Adetlik Paketler Halindedir!

Sitemizde incelediğiniz yapışkanlı şeffat jelatin poşet 15x8 ölçülerinde olup 100 adetlik paketler halinde satışa sunuluyor. Sayfada gördüğünüz fiyat ise 100 adet şeffaf poşet için geçerlidir. Ancak dilediğiniz miktarda sipariş verebilir ve ihtiyacınız olan tüm şeffaf poşetleri sitemiz üzerinden en düşük fiyatla hemen satın alabilirsiniz. Eğer 200 adet şeffaf poşete ihtiyacınız varsa miktar kısmına 2 yazmanız, 300 adet ürüne ihtiyacınız varsa 3 yazmanız yeterli olacaktır.

Takı tasarımı yapanlar için de en önemli ihtiyaçlardan biri olan yapışkanlı jelatin poşet toptan olarak sitemizden temin edilebiliyor. Farklı platformlarda bu ürünler için daha yüksek rakamlarla ödeme yapmanıza hiç gerek yok. Sitemize uğramanız durumunda en düşük fiyatla ürün siparişi verebilir ve seçtiğiniz hobi malzemelerinin tamamını kısa zamanda istediğiniz adrese ulaşmasını siz de sağlayabilirsiniz.

Şeffaf Poşet Çeşitleri İçin En Düşük Fiyat Fırsatı Hobi Dünya’da!

Şeffaf olması, kendinden yapışkanlı jelatin poşet çeşitlerinin çok daha kullanışlı olmasını beraberinde getiriyor. Poşeti açmadan içerisinde hangi malzemelerin yer aldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu sayede poşetin ağız kısmını sıklıkla açıp kapatmanıza da gerek kalmayacaktır. Uzun süre yapışkan formunu koruyabilen poşet çeşitlerine en hızlı şekilde ulaşmak için doğru adrestesiniz.

Asetat kalemi ile üzerine yazı yazabilir ya da etiket, sticker da yapıştırabilirsiniz. Kullanışlı ve pratik bir ürün olan jelatin poşet fiyatları uygun rakamlardan oluşuyor. Tükenmeden satın almak için hemen siz de siparişinizi iletin. Poşet çeşitlerinin raf ömrü son derece uzun olduğundan ekonomik bir alışveriş ile yedekleme de yapabilirsiniz. Bunun için belirlediğiniz miktarda ürün için hemen online sipariş verin!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR