100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Kolay Transfer ve Dekopaj

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Cadence Gülsün Ülkü Seri Transfer 25 x 35 cm G52 Dekoratif boyama, ev dekorasyonu ve genel hobi projelerinde kullanılabilen 17x25cm ebatta hazır transferlerdir. Çiçek desenleri ağırlık olup uygulaması kolaydır. ..
7.00TL
Marka: Rich Boya
Dekopaj ve pirinç kağıdı çalışmalarınızda iz ve potluk yapmadan kağıdınızın zemine mükemmel bir şekilde yapışmasını sağlar. Elle ya da fırça ile uygulama yapabilirsiniz 130 cc'lik ambalajdadır. Su bazlıdır ve sağlığa zararlı maddeler içermez. ..
12.00TL
Marka: Rich Boya
Dekopaj ve pirinç kağıdı çalışmalarınızda iz ve potluk yapmadan kağıdınızın zemine mükemmel bir şekilde yapışmasını sağlar. Elle ya da fırça ile uygulama yapabilirsiniz 250 cc'lik plastik kavanoz halindedir. Su bazlıdır ve sağlığa zararlı maddeler..
23.50TL
Cadence Dekopaj Plus mat 90 ml dekopaj yapıştırıcısı. Kağıt, kumaş ve özellikle pirinç kağıt dekopaj işleri için kullanabileceğiniz yarı matlıkta dekopaj yapıştırıcısıdır. Su bazlı ve hızlı kuruyan bir yapıştırıcıdır. Kesilen desenin ar..
7.00TL
Cadence Dekopaj Plus Parlak 90ml dekopaj yapıştırıcısı. Kağıt, kumaş ve özellikle pirinç kağıt dekopaj işleri için kullanabileceğiniz parlak dekopaj yapıştırıcısıdır. Su bazlı ve hızlı kuruyan bir yapıştırıcıdır. Kesilen desenin arkasına inc..
7.00TL
Cadence Dekopaj Plus Yarımat 90 ml dekopaj yapıştırıcısı. Kağıt, kumaş ve özellikle pirinç kağıt dekopaj işleri için kullanabileceğiniz yarı matlıkta dekopaj yapıştırıcısıdır. Su bazlı ve hızlı kuruyan bir yapıştırıcıdır. Kesilen deseni..
7.00TL
Cadence Decoupage Plus Dekopaj Tutkalı 250 ml, kağıt ve kumaş gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen su bazlı ve çabuk kuruyan yapıştırıcıdır. Kesilen desenin arkasına ince bir tabaka olarak sürülüp yapıştırılır. 10-20 dakika sonra kuruduğunda..
17.50TL
Cadence Decoupage Plus Dekopaj Tutkalı 250 ml, kağıt ve kumaş gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen su bazlı ve çabuk kuruyan yapıştırıcıdır. Kesilen desenin arkasına ince bir tabaka olarak sürülüp yapıştırılır. 10-20 dakika sonra kuruduğunda..
17.50TL
Cadence Decoupage Plus Parlak Dekopaj Tutkalı 150 ml, kağıt, kumaş ve özellikle pirinç kağıt dekopaj gibi yüzeylerde kullanılabilen su bazlı ve çabuk kuruyan yapıştırıcıdır. Kesilen desenin arkasına ince bir tabaka olarak sürülüp yapıştırılır..
11.00TL
Cadence Decoupage Plus Mat Dekopaj Tutkalı 150 ml, kağıt, kumaş ve özellikle pirinç kağıt dekopaj gibi yüzeylerde kullanılabilen su bazlı ve çabuk kuruyan yapıştırıcıdır. Kesilen desenin arkasına ince bir tabaka olarak sürülüp yapıştırılır. 1..
11.00TL
Cadence Decoupage Plus YarıMat Dekopaj Tutkalı 150 ml, kağıt, kumaş ve özellikle pirinç kağıt dekopaj gibi yüzeylerde kullanılabilen su bazlı ve çabuk kuruyan yapıştırıcıdır. Kesilen desenin arkasına ince bir tabaka olarak sürülüp yapıştırılı..
11.00TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5000 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5020 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5022 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5024 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5032 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5034 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5036 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5040 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5044 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5046 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5048 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5062 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Beyaz ve koyu renkli yüzeyler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5072 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Yaklaşık 30 san..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Açık renk yüzeyler, cam ve varaklı zeminler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5500 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Y..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Açık renk yüzeyler, cam ve varaklı zeminler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5504 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Y..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Açık renk yüzeyler, cam ve varaklı zeminler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5508 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Y..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Açık renk yüzeyler, cam ve varaklı zeminler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5510 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Y..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Açık renk yüzeyler, cam ve varaklı zeminler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5522 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Y..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Açık renk yüzeyler, cam ve varaklı zeminler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5524 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Y..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Açık renk yüzeyler, cam ve varaklı zeminler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5526 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Y..
5.50TL
Marka: Rich Boya
Açık renk yüzeyler, cam ve varaklı zeminler için, 16 cm X 22 cm boyutunda rich kolay transfer. Kod: 5528 Uygulama: Şeffaf film desen üzerinden çıkarılarak uygulanacak zemine tersten yapıştırılır. Sünger yada bezle üzerinden hafifçe ıslatılır. Y..
5.50TL

Dekupaj Malzemeleri

Dekupaj, metal bir levhanın içinden parçalar çıkarmak suretiyle verilen şekillendirme işlemi ya da kullanılacak bıçakların yerleştirileceği kanalların açılması işlemi olarak da isimlendirilse de en yaygın olarak bilinen anlamıyla, kesilerek istenen şekilde biçimlendirilmiş parçaların arzu edilen yüzeyde belirli bir kompozisyonun parçaları olacak biçimde yapıştırılması sanatıdır. Dekupaj dilimize Fransızcadan geçen bir kelime olup, anlam temelinde oymacılık sanatından bahsediyor olsa da biçim olarak direkt aktarılmış ve dilimizde bu anlamları kazanmıştır.  

Zaman zaman dekopaj olarak adlandırılsa da en doğru kullanım biçimi dekupajdır. Birçok sanat dalında görülen teknik, aklınıza gelebilecek bütün yüzeylere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Ki bu teknik ahşap boyama denildiği zaman akla ilk gelen teknikler arasında en önemlilerindendir. Tatbiki keyifli olduğu kadar basittir de. Sonuçta elde edilen görünümler ise mucizevidir. Elinde dekupaj malzemeleri olan herkes bu kolaylıktan muazzam dekorasyon parçaları elde edebilir.

Uygun Fiyatlarla Kolay Transfer Desenleri

Ahşap boyama denildiğinde akla gelen bir diğer boyama tekniği ise transfer tekniğidir. Günümüzde gelişip yaygınlaşmasıyla kolay transfer yapabilmek mümkün hale gelmiştir. Aklınıza gelebilecek her türlü malzeme ve materyale beğendiğiniz, özenle seçtiğiniz resim ve görseller kolay transfer tekniği ile hiç zorlanılmadan rahatlıkla aktarılabilir. Sizler de muazzam sonuçların görsel hazzını yaşarsınız. Bu tekniklerde özel bir tutkal aracılığı ile Hobidünya bünyesinde bulabileceğiniz kolay transfer desenleri ahşaba aktarılarak eskimiş ya da sıradan eşyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandırır. Marka ve tip olarak rich ve cadence kolay transfer tekniği ve uygulamalarında ön plana çıkarlar. Her türlü marka ve modele Hobidünya’da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çeşitli Ahşap Transfer Kağıtları 

Peki, transfer tekniği ile dekupajın arasındaki fark nedir? Bitmiş hallerinin görünümleri birbirlerine oldukça benzer olan bu iki teknik, bu sebeple sürekli olarak karıştırılmaktadır. Ancak dekupajda özel tutkal aracılığı ile direkt desenin yapıştırılması söz konusudur. Transfer tekniğinde ise kolay transfer kağıdı ya da ahşap transfer kağıdı kullanılarak ahşap transfer desenleri tasarlanması istenen yüzeye aktarılır. Bu sebeple transfer tekniği bir parça daha yorucu ve meşakkatli olabilir.  Dekupajı kıvrımlı, girintili çıkıntılı yüzeylere uygulamak mümkün iken, transfer tekniği daha düz ve sürekliliğe sahip yüzeylere ihtiyaç duyar. Bu sebeple yeni başlayanlar için dekupaj tekniği önerilir. El yatkınlığı oluşup, beceri edinildikten sonra hobi sahibi transfer tekniğini uygulamakta da hiç zorlanmayacaktır.

Hobidünya bünyesinde ihtiyaç duyduğunuz, kolay transfer için kağıt, transfer tutkalı, dekupaj tutkalı gibi spesifik malzemelerin yanında birbirinden şık ve moda ahşap transfer desenleri sizlerin beğenisine sunulmuştur. Hobidünya sayesinde elde etmek istediğiniz tasarım ve görünüme tıpkı kırk yıllık bir hobi ustası gibi, işinizi kolaylaştıracak tüm malzemelere rahatlıkla ulaşabilir ve kusursuz sonuçlara neredeyse hiç zorlanmadan ulaşabilirsiniz. Hobidünya yeni başlayan hobi sahiplerine olduğu kadar, yeni tarzlar ve teknikler denemek isteyen ustalara da rehber olmaktan memnuniyet duyar.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×