Yıllardır her denk geldiğinizde hayranlıkla izlediğiniz o tablo dekorasyon hayallerinizi süslüyorsa Hobidünya’da doğru adrestesiniz. Artık o muazzam tabloların, birbirinden şık tasarımların birebir aktarılması için haftalar belki de aylar harcamanıza gerek yok. Büyük boy kolay transfer tekniği ile Mona Lisa çay tepsinizi süsleyebilir! Üstelik bu teknik düşünüldüğünden çok daha basittir. Sonuçları ise inanılmaz ve göz alıcıdır. 23x23 ve 25x35 kolay transfer bu grupta en sık kullanılan ebattır.

Çeşitli Alanlarda Kullanabilecek Büyük Boy Transfer Ürünleri

Tepsi, sandık kapağı, ahşap pano, düz ahşap mobilya yüzeyleri, dolap kapakları, vitrinler ve hatta mutfak, banyo gibi ahşap doğrama öğelerin daimi olarak kullanıldığı yaşam alanlarında kendisine sıklıkla yer bulmaktadır.

Sıradanlıktan çıkarken şıklıktan ödün vermeden sıra dışı tasarımları rahatlıkla elde edebilir, hiç kimsede başka bir örneği olmayan kendinize has tarzınızı yaratarak herkesi evinize ve dekorasyonuna hayran bırakabilirsiniz. 35x50 kolay transfer tekniği ile istediğiniz desen, motif, fotoğraf ya da görsel, istediğiniz düz yüzeye düşündüğünüzden çok daha kolay aktarılabilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR