Yüksek kalite dekopaj kağıtlar hobidunya.com güvencesiyle sizlerle buluşuyor

Pratik ve fonksiyonel bir dekorasyon tekniği olan dekopaj, özel kağıtlar sayesinde harika neticeler meydana çıkarmaktadır. Farklı desen ve motiflerde olan dekopaj kağıt alternatifleri ve özel tutkalla uygulanan bu teknik, eşsiz dekorasyon düşüncelerinin kolaylıkla yapılmasına olanak tanımaktadır. Aslında oymacılık anlamına gelen ve zamanla ahşap süsleme sanatları için kullanılan dekopaj için özel olarak yapılmış kağıtlar kullanılmaktadır.

Bütünü boyanan ve pürüzsüz bir yüzeye özel kağıtlar yapıştırılarak dilediğiniz süslemeler ve tasarlamaları yapabilirsiniz. Tutkal, kağıdın arkasına sürülerek pürüzsüz bir şekilde yüzeye yapışması sağlanmaktadır. Tutkal kuruduktan sonra ise vernik kullanmanız daha uzun süreli ve sağlam bir kullanım imkanı yaratabilirsiniz. Farklı markalara ait dekopaj kağıt modelleri hobidunya.com’un fırsatlarla dolu alışveriş sitesinde kolaylıkla bulunabilmektedir.

Ev dekorasyonu ve eşyaların dizaynlarını yenilemek adına tercih edilen bu özel ürünler, her cins nesne üzerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Eşyaların bambaşka bir görünüm kazanmasını sağlayan ve havalarını değiştiren rich dekupaj kağıdı modelleri, özel olarak üretilmektedir. Deforme olmuş ve eskiyen eşyaların yenilenmesi için bu tekniğe sıkça başvurulmaktadır. Masa, tabak, sehpa, dolap ve daha pek çok eşyayı bu özel kağıtlarla birlikte yeniden yaratabilirsiniz.

Geniş model yelpazesiyle dekopaj kağıtlarını hemen şimdi inceleyin!

Son derece uygun fiyatlarla eşyalarınıza tekrar bir yaşam kazandırmanızı sağlayan dekupaj kağıdı mutfak, salon, banyo gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Birbirinden faklı motiflerden meydana gelen modellerin yanı sıra daha farklı desen ve renk alternatifleri ile de tercih edilebilmektedir. Geometrik desenlerden çiçek desenlerine kadar pek çok tasarım arasından kendi zevkinize göre modeller tercih edebilirsiniz.

Dekupaj uygulaması için pirinç dekopaj kağıdı gibi modellerin yanı sıra farklı ürün ve materyallere ihtiyaç duyulmaktadır. Özel dekupaj tutkalı yapıştırmak için gerekli olurken, aynı zamanda uygulama sırasında başka bazı gereçler de kullanılmaktadır. Doğru bir uygulama için gerek duyulan eşyaların başında zımpara, spatula gibi ürünler gelmektedir. 

Dekupaj uygulamaları esnasında kullanılan geleneksel desenli kağıtların yanı sıra damalı dekupaj kağıdı gibi daha geometrik desenler de tercih edilmektedir. Tercih edilen motif kadar desenin görüntü kalitesi de bir o kadar önemlidir. Sitemiz üzerinde sizler için en kaliteli görüntüye sahip olan kağıtları en uygun dekupaj kağıdı fiyatlarıyla satın almak istiyorsanız hemen şimdi inceleyin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR