Küçük yüzeyler transfer tekniğini ilk denemek isteyenler için ideal deneme alanlarıdır. Bunun yanında minimalist tarzların ve modern yaklaşımların da küçük boy kolay transfer tekniğine yer verdiğini sıklıkla görmekteyiz. Zira eskinin devasa dekupaj tabloları yerlerini birçok parçadan oluşan 16x22 kolay transfer tekniği ile yapılmış küçük öğelere bırakmaktadır. Bu şekilde sınırsız kombinasyonda birbirinden şık ve göz alıcı kompozisyonlar oluşturmak oldukça keyiflidir ve düşünülenin aksine neredeyse zahmetsizdir.

17x25 Kolay Ahşap Transferi Modelleri

Modern dekorasyon fikirleri içerisinde son dönemde 17x25 kolay ahşap transferi ile oluşturulmuş küçük tabloların bir araya getirildiği hemen göze çarpmaktadır. Hepsi bir bütünün parçaları olabilir, farklı parçalar olup bir araya geldiklerinde anlamlı bir kompozisyon oluşturabilir ya da zıtlığın ve uyumsuzluğun muazzam bir örneğini sergileyebilirler.

Bu tamamen sizin keyfinizi ve yaratıcılığınızı yansıtabilmeniz için yepyeni bir alan ve tekniktir. Bunun yanında küçük objelerin üzerine de küçük boy kolay transfer tekniği ile dilediğiniz deseni aktararak küçük değişiklikler yapabilir, minimum eforla dekoratif ürünler elde edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR