100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Boyanabilir Ahşap Ürünler

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
16 cm X 16 cm boyutunda, yerden yükseklik ayaklar dahil 37.5 cm ahşap fener kandil. Boyanabilir 1.kalite çamsan marka ham mdf malzemeden üretilmiştir. Kelebek menteşe ve şık bir metal kilit ile tamamlanmış olup, hasır ip kulplu ahşap fener. ..
60.00TL
30 cm * 20 cm boyutlarındadır. Derinliği 8 cm'dir. Akrilik boya ile boyayabilirsiniz. Eskitme çalışmaları uygulayabilirsiniz. Ahşap kasa, ev ve ofisleriniz için çok şık bir dekorasyon ürünüdür. ..
15.00TL
2 yorum yapılmış.
Kalın 18 mm mdf malzemeden üretilmiş boyanabilir ahşap harf ve rakamlar. 15 cm boyutundadır. Boyayarak ya da çiçek vs. ürünlerle süsleyip kullanabilirsiniz. Destek olmaksızın ayakta durabilir. İstediğiniz harfleri seçip isim yazabilir..
7.00TL
Küçük ahşap kuş evi, 12 cm X 11 cm X 11 cm boyutunda olup, boyanabilir birinci kalite çamsan marka ham MDF malzemeden üretilmiştir. Okul etkinliklerinde kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür. ..
11.50TL
Genişlik:  41 cm X Derinlik:  27 cm X Yükseklik: 27 cm boyutunda kapı ve pencere süslü ahşap ekmeklik. 8 mm kalınlığında boyanabilir ÇAM-SAN marka MDF'den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kulla..
46.00TL
22 cm x 17 cm x 12 cm boyutlarında, ham ahşap kumbara, bahşiş kutusu. Birinci kalite çamsan marka boyanabilir mdf malzemeden üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. Asma kilit ile birlikte..
32.00TL
1 yorum yapılmış.
Ahşap sunumluk; üst çapı 30 cm x ayak çapı 15 cm boyutunda olup,yerden yüksekliği 17 cm'dir.  Ahşap pasta standı ya da sunumluk olarak kullanabileceğiniz ürünümüz 12 mm kalınlığında kaliteli ham MDF den üretilmiştir. Ayak kısmı 5..
33.00TL
30 cm x 30 cm boyutlarında, ahşap ayaklı sunumluk. 12 mm kalınlığında kaliteli ham MDF den üretilmiştir. Ayak kısmı 5 cm çapında, tornada çekilmiş doğal ağaçtır. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz.&..
28.00TL
1 yorum yapılmış.
Yaklaşık 25 cm boyutunda, dekoratif süslemeler için uygun boyanabilir ahşap harfler. 8 mm kalınlığında boyanabilir mdf malzemeden kesilmiştir. Hafif olduğundan dolayı, duvara veya pano içine yapıştırılabilir. İstediğiniz harfi seçip satın ..
7.00TL
Kapı süsü ve aksesuar amaçlı kullanabileceğiniz polyester alçıdan yapılmış gül işlemeli çerçeve. Orta boşluk için süngeri ve arka kısım için ahşap arkalık hediyemizdir. Dış ölçüleri: 41 cm X 30 cm  İç Boşluk Ölçüleri: 23 cm X 18 cm ..
35.00TL
8 mm kalınlığında boyanabilir ham mdf malzemeden üretilmiş, kenarları çıtalı, tutma yerleri hasır ipten yapılmış ahşap tepsi. 35 cm genişliğinde, 25 cm uzunluğundadır. ..
21.00TL
Yaklaşık 6 cm çapında, 1 cm yüksekliğinde doğal kütük odun dilimleri. Doğal bir ürün olduğu için yüzeyinde ve şeklinde pürüz ve farklılıklar olabilir. Üzerine vernik atarak hem parlaklık sağlayabilir hem de uzun süre kullanabilirsiniz. Belir..
3.00TL
40 cm çapında, roma rakamlı ahşap duvar saati. Rakamlar ve saat mekanizması demonte olarak gönderilmektedir. Akrilik boya ile boyayarak kullanabilirsiniz. ..
33.00TL
Küçük Boy Kutu: 20,5 cm x 11 cm x 7,5 cm , Orta Boy Kutu: 23,5 cm x 14,5 cm x 8,5 cm , Büyük Boy Kutu: 26,5 cm x 17,5 cm x 10 cm  boyutlarında ahşap dikdörtgen metal menteşeli kilitli kutu. 8 mm kalınlığında boyanabilir ham mdfden üretil..
46.00TL
Küçük Boy Kutu: 15,5 cm x 15,5 cm x 7,5 cm , Orta Boy Kutu: 18 cm x 18 cm x 8,5 cm , Büyük Boy Kutu: 20,5 cm x 20,5 cm x 10 cm boyutlarında metal menteşeli kilitli ahşap kutu seti.  8 mm kalınlığında boyanabilir ÇAM-SAN marka MDF'den üre..
46.00TL
56 cm x 37 cm boyutunda, yerden yüksekliği: 31 cm şımarık tepsi. Tepsi 10 mm , bacakları 12 mm kalınlığında kaliteli çamsan ham MDF den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz.  ..
36.00TL
11 cm x 12 cm boyutunda, 6 cm yüksekliğinde, ham ahşap altıgen kutu. 6mm kalınlığında kaliteli mdfden üretilmiştir. Akrilik ya da multisurface boyalar ile boyayıp sevdikleriniz için güzel bir hediye kutusu yapabilirsiniz. ..
8.50TL
17 cm X 17 cm boyutunda, yerden yükseklik ayaklar dahil 58.5 cm'dir Dekoratif ahşap fener ürünümüz, boyanabilir 1.kalite çamsan marka ham mdf malzemeden üretilmiştir. Kelebek menteşe ve şık bir metal kilit ile tamamlanmış olup, hasır ip kulpl..
70.00TL
22 cm x 20 cm boyutunda, 9 cm yüksekliğinde deniz kabuğu şeklinde kutu. 6 mm kalınlığında kaliteli çamsan marka ham MDF den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boyalar ile boyayıp kullanabilirsiniz.    ..
22.00TL
45 cm X 45 cm boyutunda olup, 6 mm kalınlığında birinci kalite çamsan marka ham MDF malzemeden üretilmiştir. Dekoratif bir üründür, akrilik boyalar ile boyayıp duvar süsü olarak kullanabilirsiniz. ..
20.00TL
19 cm x 19 cm boyutunda , 9 cm yüksekliğinde  8 mm kalınlığında kaliteli çamsan ham MDF den üretilmiştir.   İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
16.00TL
34,5 cm x 25 cm x 5 cm boyutlarındadır. Boyanabilir ham MDFden üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
25.00TL
2 yorum yapılmış.
29 CM X 56 CM boyutlarında ahşap boyanabilir kuğu raf. Ham mdfden üretilmiştir. Çift olarak satılmaktadır. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
50.00TL
30 cm x 17 cm boyutunda, 12 cm derinliğinde ahşap kuş evi. 8 mm kalınlığında kaliteli çamsan ham MDF den üretilmiş İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Ahşap kuş evi, çocukların..
27.00TL
25 cm X 17 cm boyutunda mini ahşap boyama tepsisi. 6 mm kalınlığında mdf malzemeden üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
7.50TL 9.00TL
45 cm x 30 cm x 30 cm boyutlarında ahşap tabure. Kolay boyanabilen ham mdf malzemeden üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
48.00TL
30 cm çapında, 4 cm derinliğinde ahşap pano. Duvara asmak için arkasında delik bulunmaktadır. Arkalık kısmı ince kontraplaktır. Kolay boya tutan bir üründür. Kapı süsü yapımı için ideal bir üründür. İster naturel olarak isterseniz de akril..
33.00TL
30 cm x 18,5 cm boyutlarında dikdörtgen delikli ahşap ekmek sepeti. Boyanabilir MDF'den üretilmiştir. Multi surface yada akrilik boya ile boyayabilirsiniz. Boyadıktan sonra koruma amaçlı vernik kullanmanız önerilir. ..
18.00TL
Genişlik: 17 cm, Yükseklik: 51 cm, Derinlik: 14 cm 6 mm kalınlığında boyanabilir MDF'den üretilmiştir. Akrilik ya da multisurface boyalar ile boyayabilirsiniz. ..
26.50TL
Genişlik: 29,5 cm , Yükseklik: 20 cm 18 mm kalınlığında MDF'den üretilmiştir. Düz zeminde destek olmadan ayakta durabilir. Masaüstü süsü olarak kullanabilirsiniz. ..
22.00TL
Yaklaşık 15 cm boyunda, 3 cm derinliğinde, kalp şeklinde kapaklı kutu. Akrilik boyalar ile boyayıp şık bir hediye kutusu olarak kullanabilirsiniz. 6 mm kalınlığında mdf den imal edilmiştir. Menteşeleri metaldir. ..
22.00TL
8 mm kalınlığında MDF'den üretilmiş ahşap boyanabilir kalpli posta kutusu. Genişlik: 22 cm x Derinlik: 13 cm x Yükseklik: 33 cm  Akrilik ya da multisurface boya ile boyayabilirsiniz. ..
21.00TL

Boyanabilir Ahşap Mdf Kutu ve Objeler

Boyama çalışmalarında kullanacağınız ürünleri mutlaka kendiniz yapmak zorunda değilsiniz. Eğer sadece boyamayı, süslemeyi ya da desen kazandırmayı seviyorsanız ahşap boyama malzemeleri ve boyanabilir ürünlerini kategorimiz içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Her biri dayanıklı ahşap ya da kumaş malzemelerden üretildiği için uzun yıllar çalışmanızı saklayabilirsiniz. İdeal malzemeleri kullanarak yapacağınız çalışmaları bir sanat eserine de dönüştürebilirsiniz.

Ahşap Objeler

Yakınlarınıza hediye olarak da hazırlayabileceğiniz polyester ahşap objeler arasında en sık tercih edilen objelerin yanı sıra farklı tasarımlar da bulunuyor. Örneğin zigon sehpalarınızı kendiniz tasarlayabilir ve renklendirebilirsiniz. Ahşap obje kategorimiz içerisinde son derece şık bir duruşa sahip olan ve kullanılabilir durumda zigon sehpalar yer alıyor. Dilediğiniz renge ve desene bürüyebileceğiniz tasarımları evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Boyama çalışması yapabileceğiniz ahşap malzemeler arasında kutu modelleri de yer alıyor. Takı kutusu ya da iğne kutusu gibi amaçlarla kullanabileceğiniz ahşap kutu modelleri son derece şık görünümü ile ön plana çıkıyor. Dilerseniz eskitme çalışması yaparak ahşap kutulara nostaljik bir hava da kazandırabilirsiniz. Boyama esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri de sitemizden en uygun fiyatlar eşliğinde, kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Kategorimiz içerisinde duvar süsü ya da kapı süsü olarak kullanabileceğiniz ahşap boyama objeleri de bulunuyor. Üzerinde “hoşgeldiniz” yazan kapı süslerini hayal ettiğiniz gibi boyayabilir ve kapınıza asarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Duvarlarınızı dekore edebileceğiniz ya da hazır çerçeve olarak dizayn edebileceğiniz ürün modelleri de seçenekleriniz arasında mevcut. Ayna ya da resim çerçevesi olarak kullanabileceğiniz bu tasarımları renklendirmek size büyük keyif kazandıracak.

Dilediğiniz her türlü ürün modeline ulaşabileceğiniz kategorimiz içerisinde ahşap boyama sehpa modellerinin yanı sıra işçiliği ile göz kamaştıran tepsi modelleri de yer alıyor. Özellikle çeşitli desenler kazandırmak ya da eskitme uygulaması yapmak için kullanabileceğiniz tepsi modellerini yakınlarınıza hediye etmek için de dizayn edebilirsiniz. Üzerine dilediğiniz deseni kazandırmak için hazır transfer tasarımlarına da mutlaka göz atın. Ayrıca beyaz ve hiçbir süsleme kullanılmadan üretilmiş bez çanta modellerini de sizler için kategorimize ekledik.

Sitemiz üzerinden toptan sipariş de verebilir ve en uygun fiyatlar eşliğinde tüm malzeme ihtiyacınızı tek bir alışverişle hemen karşılayabilirsiniz. Siparişleriniz Eminönü semtinden hareketle adresinize kadar ulaşıyor. En cazip ödeme seçeneklerinden de faydalanarak beğendiğiniz ürün modellerini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tüm İstanbul semtlerine ve ilçelerine sipariş ulaştırabiliyoruz. Evden, işyerinden kolaylıkla sitemize ulaşabilir ve dünyanızı renklendirecek tüm hobi malzemelerine keyifle göz atarak kazançlı bir alışverişle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Boyanabilir Ahşap Kutu ve Kasa Modelleri Uygun Fiyatlarla Burada!

Son derece uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz ürünler arasında ahşap kutu çeşitleri de yer alıyor. Özel olarak tasarlanan ve boyama çalışmasına hazır bir şekilde teslim alabileceğiniz ahşap kasa çeşitleri en çok tercih edilen ürün modelleri arasında yer alıyor. Takı kutusu ya da peçetelik gibi farklı ihtiyaçlar için kullanabileceğiniz bu ürünleri ahşap boyamaya uygun olan tüm boyalarla renklendirebilirsiniz.

Zımparalandığı için pürüzsüz bir yüzeye sahip olan ahşap kasa ve kutu fiyatları minimum seviyede olduğundan beğendiğiniz tüm ürünleri sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Renklendirdikten sonra duvara asarak kullanabileceğiniz raf çeşitleri ve dekoratif objeler seçenekleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz posta kutusu ya da poşetlik gibi kullanabileceğiniz ürünleri de sitemizden temin edebilirsiniz.

Çekmeceli ahşap boyama kutu çeşitleri ya da anahtarlık çeşitleri yine büyük bir ilgi gören ürün modelleri arasında yer alıyor. Asansörlü kutular özellikle takı ve mücevherleriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz ve dilediğiniz gibi desen çalışması da yapabileceğiniz ürün modelleridir. Kaliteli ahşap materyaller kullanılarak hazırlanan bu objeler kaliteli bir boya ile renklendirildiğinde şişme yapmaz.

Evinizin mutfağında kullanabileceğiniz ahşap kutu modelleri de mutlaka incelemenizi tavsiye ettiğimiz tasarımlar arasında yer alıyor. Poşet çaylık gibi hem kullanıma uygun olan hem de mutfak dekorasyonunuzu taçlandırabileceğiniz bu ürünler kusursuz bir işçilikle hazırlanıyor. Son derece şık bir görünüm sergileyen ve renklendirildiğinde çok daha şık bir duruş kazanacak olan boyanabilir ahşap kutu çeşitleri tek tıkla sepetinize atabileceğiniz ve çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşacak ürünler arasında bulunuyor.

Yıl boyunca makul düzeyde tuttuğumuz ahşap boyama kutu fiyatları sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. Bundan böyle ahşap objeler için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanıza gerek kalmayacak. Ürün modeli seçenekleri azalmadan siz de tercihinizi yapın.

 

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×