Boyanabilir Ahşap Ürünler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
16 cm X 16 cm boyutunda, yerden yükseklik ayaklar dahil 37.5 cm ahşap fener kandil. Boyanabilir 1.kalite çamsan marka ham MDF malzemeden üretilmiştir. Kelebek menteşe ve şık bir metal kilit ile tamamlanmış olup, hasır ip kulplu ahşap fener. ..
60.00TL
30 cm * 20 cm boyutlarındadır. Derinliği 8 cm'dir. Akrilik boya ile boyayabilirsiniz. Eskitme çalışmaları uygulayabilirsiniz. Ahşap kasa, ev ve ofisleriniz için çok şık bir dekorasyon ürünüdür. ..
15.00TL
13,5 cm X 4 cm boyutunda , yerden yükseklik 29 cm'dir. Boyanabilir 1.kalite çamsan marka ham MDF malzemeden üretilmiştir. Kelebek menteşe ve şık bir metal kilit ile tamamlanmış olup, hasır ip kulplu ahşap fener. ..
36.00TL
33 cm x 40 cm boyutunda ahşap çilek supla. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
10.00TL
35 cm x 40 cm boyutunda ahşap çilek tepsi. Kulpları sağlam ve estetik metal malzemeden yapılmıştır. Kulplar demonte olarak gönderilmektedir. Tornavida ile kolayca monte edebilirsiniz. ..
15.00TL
Genişlik: 50 cm  Yükseklik: 20 cm   6 mm kalınlığında boyanabilir MDF den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boyalar ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
18.00TL
12 mm kalınlığında mdfden imal edilmiştir. Uzunluk: 12,5 cm - Yükseklik: 25 cm Bu ürünü boyayarak ya da şablon uygulayarak duvar süsü olarak kullanabilirsiniz. ..
7.00TL 7.50TL
Küçük boy yaklaşık 3 cm - Büyük boy yaklaşık 6 cm boyutundadır. 3 mm kalınlığındadır. Akrilik boya ile boyayabilirsiniz. İstediğiniz ahşap harfleri tek tek seçerek sepete ekleyip sipariş verebilirsiniz. ..
0.60TL 1.18TL
12 mm kalınlığında boyanabilir mdf'den imal edilmiştir. Uzunluk: 25 cm - Yükseklik: 7,5 cm Bu ürünü boyayarak ya da şablon uygulayarak duvar süsü olarak kullanabilirsiniz. ..
6.00TL
30 cm x 30 cm boyutundadır. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. Daha temiz bir boyama yapabilmeniz için yazı ve objeler demonte olarak gönderilmektedir. Boyadıktan sonra uygun bir yapıştırıcı ile ..
15.00TL
Sevdiklerinizle resimlerinizi koyabileceğiniz ikili ahşap resim çerçevesi. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
25.00TL
30 cm uzunluğunda, 20 cm genişliğinde ve 20 cm yüksekliğindedir. Akrilik boya ile boyayabilirsiniz. Dekoratif sepet, gazetelik, havluluk vs. olarak kullanabilirsiniz. ..
25.00TL
Setimizde, bir adet yarım dilim limon tepsi yapımı için gereken tüm malzemeler mevcuttur. 1 adet ahşap yarım dilim tepsi metal kulplu, 1 adet limon stencil, 2 adet akrilik boya 130 ml (sarı ve beyaz renk), 1 adet vernik 130 ml 1 adet 4'..
55.00TL
1 yorum yapılmış.
Kalın 18 mm mdf'den üretilmiş boyanabilir ahşap harf ve rakamlar. 15 cm boyutundadır. Boyayarak ya da çiçek vs. ürünlerle süsleyip kullanabilirsiniz. Destek olmaksızın ayakta durabilir. ..
6.50TL
Küçük Boy Kutu: 20,5 cm x 11 cm x 7,5 cm , Orta Boy Kutu: 23,5 cm x 14,5 cm x 8,5 cm , Büyük Boy Kutu: 26,5 cm x 17,5 cm x 10 cm  boyutlarında ahşap dikdörtgen metal menteşeli kilitli kutu. 8 mm kalınlığında boyanabilir ham mdfden üretil..
40.00TL
56 cm x 37 cm boyutunda, yerden yüksekliği: 31 cm şımarık tepsi. Tepsi 10 mm , bacakları 12 mm kalınlığında kaliteli çamsan ham MDF den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz.  ..
35.00TL
11 cm x 12 cm boyutunda, 6 cm yüksekliğindedir. 18 mm kalınlığında kaliteli MDF den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz.  ..
7.00TL
17 cm X 17 cm boyutunda, yerden yükseklik ayaklar dahil 58.5 cm'dir Boyanabilir 1.kalite çamsan marka ham MDF malzemeden üretilmiştir. Kelebek menteşe ve şık bir metal kilit ile tamamlanmış olup, hasır ip kulplu ahşap fener. ..
70.00TL
22 cm x 20 cm boyutunda, 9 cm yüksekliğindedir. 6 mm kalınlığında kaliteli çamsan marka ham MDF den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz.    ..
19.00TL
34 cm X 16 cm boyutunda, ahşap dudak gelin askısı. 6 mm MDF malzemeden üretilmiş olup, ister naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
9.00TL
45 cm X 45 cm boyuntunda olup, 6 mm kalınlığında birinci kalite çamsan marka ham MDF malzemeden üretilmiştir. ..
18.00TL
6 mm kalınlığında ÇAM-SAN MDF den üretilmiştir. Uzunluk: 13,5 cm - Yükseklik: 25 cm   Bu ürünü boyayarak duvar yada masa süsü olarak kullanabilirsiniz. ..
7.00TL
6 mm kalınlığında ÇAM-SAN MDF 'dan üretilmiştir. Uzunluk: 13,5 cm, Yükseklik: 25 cm Duvar ya da masa dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
7.00TL
8 cm X 14 cm boyutunda olup,  3 mm kalınlığında birinci kalite çamsan marka ham MDF malzemeden üretilmiştir. ..
3.00TL
34,5 cm x 25 cm x 5 cm boyutlarındadır. Boyanabilir MDF'den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
22.00TL
35 cm x 16 cm boyutlarında, ahşap boyanabilir kitchen pano tabela. Arkasında duvara asmak için askı aparatı bulunmaktadır. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
17.00TL
Genişlik:45 cm X Yükseklik:50 cm X Derinlik:18 boyutunda, küçük boy, ahşap, barbie oyun evi. 6 mm kalınlığında boyanabilir ham MDF'den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
75.00TL
2 yorum yapılmış.
Boyut: 29 CM X 56 CM   Boyanabilir MDF 'den üretilmiştir. Çift olarak satılmaktadır.   İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
45.00TL
Küçük ahşap kuş evi, 12 cm X 11 cm X 11 cm boyutunda olup, boyanabilir birinci kalite çamsan marka ham MDF malzemeden üretilmiştir. ..
10.00TL
25 cm X 17 cm boyutundadır. 6 mm kalınlığında MDF'den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
7.50TL 9.00TL
45 cm x 30 cm x 30 cm boyutlarındadır. MDF'den üretilmiştir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile boyayıp kullanabilirsiniz. ..
45.00TL
Genişlik: 43 cm, Yükseklik: 45 cm, Derinlik: 11 cm 10 mm kalınlığında boyanabilir MDF'den üretilmiştir. Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kendiniz kolayca monte edebilirsiniz. Ürün resmindeki aksesuarlar teşhir amaçlı olup, fiyata dahil ..
47.00TL

Boyanabilir Ahşap Mdf Kutu ve Objeler

Boyama çalışmalarında kullanacağınız ürünleri mutlaka kendiniz yapmak zorunda değilsiniz. Eğer sadece boyamayı, süslemeyi ya da desen kazandırmayı seviyorsanız ahşap boyama malzemeleri ve boyanabilir ürünlerini kategorimiz içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Her biri dayanıklı ahşap ya da kumaş malzemelerden üretildiği için uzun yıllar çalışmanızı saklayabilirsiniz. İdeal malzemeleri kullanarak yapacağınız çalışmaları bir sanat eserine de dönüştürebilirsiniz.

Ahşap Objeler

Yakınlarınıza hediye olarak da hazırlayabileceğiniz polyester ahşap objeler arasında en sık tercih edilen objelerin yanı sıra farklı tasarımlar da bulunuyor. Örneğin zigon sehpalarınızı kendiniz tasarlayabilir ve renklendirebilirsiniz. Ahşap obje kategorimiz içerisinde son derece şık bir duruşa sahip olan ve kullanılabilir durumda zigon sehpalar yer alıyor. Dilediğiniz renge ve desene bürüyebileceğiniz tasarımları evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ahşap Kutu

Boyama çalışması yapabileceğiniz ahşap malzemeler arasında kutu modelleri de yer alıyor. Takı kutusu ya da iğne kutusu gibi amaçlarla kullanabileceğiniz ahşap kutu modelleri son derece şık görünümü ile ön plana çıkıyor. Dilerseniz eskitme çalışması yaparak ahşap kutulara nostaljik bir hava da kazandırabilirsiniz. Boyama esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri de sitemizden en uygun fiyatlar eşliğinde, kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Kategorimiz içerisinde duvar süsü ya da kapı süsü olarak kullanabileceğiniz ahşap boyama objeleri de bulunuyor. Üzerinde “hoşgeldiniz” yazan kapı süslerini hayal ettiğiniz gibi boyayabilir ve kapınıza asarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Duvarlarınızı dekore edebileceğiniz ya da hazır çerçeve olarak dizayn edebileceğiniz ürün modelleri de seçenekleriniz arasında mevcut. Ayna ya da resim çerçevesi olarak kullanabileceğiniz bu tasarımları renklendirmek size büyük keyif kazandıracak.

Dilediğiniz her türlü ürün modeline ulaşabileceğiniz kategorimiz içerisinde ahşap boyama sehpa modellerinin yanı sıra işçiliği ile göz kamaştıran tepsi modelleri de yer alıyor. Özellikle çeşitli desenler kazandırmak ya da eskitme uygulaması yapmak için kullanabileceğiniz tepsi modellerini yakınlarınıza hediye etmek için de dizayn edebilirsiniz. Üzerine dilediğiniz deseni kazandırmak için hazır transfer tasarımlarına da mutlaka göz atın. Ayrıca beyaz ve hiçbir süsleme kullanılmadan üretilmiş bez çanta modellerini de sizler için kategorimize ekledik.

Sitemiz üzerinden toptan sipariş de verebilir ve en uygun fiyatlar eşliğinde tüm malzeme ihtiyacınızı tek bir alışverişle hemen karşılayabilirsiniz. Siparişleriniz Eminönü semtinden hareketle adresinize kadar ulaşıyor. En cazip ödeme seçeneklerinden de faydalanarak beğendiğiniz ürün modellerini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tüm İstanbul semtlerine ve ilçelerine sipariş ulaştırabiliyoruz. Evden, işyerinden kolaylıkla sitemize ulaşabilir ve dünyanızı renklendirecek tüm hobi malzemelerine keyifle göz atarak kazançlı bir alışverişle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×