Boyama Fırçaları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Ahşap saplı sünger rulo fırça. Fırça eni 5 cm'dir. Paket içerisinde 2 adet yedek başlığı bulunmaktadır. Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip tekrar tekrar kullanabilirsiniz. ..
9.44TL
Hobi ve sanatsal boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 12 parça, bomeijia marka, düz uçlu, sentetik boya fırçası seti. Set içerisinde en inceden kalın uca 12 farklı fırça bulunmaktadır. ..
35.40TL
Dekoratif boyama, ev dekorasyonu ve genel hobi projelerinde kullanılmaya uygun​ üründür.​ ..
2.50TL
Ahşap saplı sünger fırça. Fırça eni 4 cm'dir. Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip tekrar tekrar kullanabilirsiniz. ..
1.75TL
Stencil şablonları ile çalışmak için, ahşap saplı, yuvarlak küt uçlu sert kıl fırça.   2 No Fırça 12,5 cm uzunluğunda 0,6mm kalınlığında, 6 No Fırça 17,5 cm uzunluğunda 1,6cm kalınlığında, 10 No Fırça 18 cm u..
2.00TL
Ahşap saplı, 4 farklı boyda sünger tampon fırça. Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip tekrar tekrar kullanabilirsiniz. ..
7.00TL
Ahşap, polyester seramik gibi malzemeleri boyamadan önce pürüzlerden temizlemek için kullanabilirsiniz.   ..
3.50TL
Hobi ve sanatsal boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 12 parça, bomeijia marka, yan kesik uçlu, sentetik boya fırçası seti. Set içerisinde en inceden kalın uca 12 farklı fırça bulunmaktadır. ..
35.40TL
Çeşitli boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 1 cm ağız genişliğinde boyama fırçası. ..
4.72TL
Çeşitli boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 2 cm ağız genişliğinde boyama fırçası. ..
9.44TL
Hobi ve sanatsal boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 11 parça, karışık uçlu boya fırçası seti. Set içerisinde en inceden kalın uca 11 farklı fırça bulunmaktadır. ..
35.40TL
Hobi ve sanatsal boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 12 parça, bomeijia marka, kedidili uçlu, sentetik boya fırçası seti. Set içerisinde en inceden kalın uca 12 farklı fırça bulunmaktadır. ..
35.40TL
Hobi ve sanatsal boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 12 parça, bomeijia marka, yuvarlak sivri uçlu, sentetik boya fırçası seti. Set içerisinde en inceden kalın uca 12 farklı fırça bulunmaktadır. ..
35.40TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×