100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Boyama Fırçaları

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: Rich Boya
Boyama ve dönüşüm işleriniz için ekonomik ve pratik rulo fırça seti. Set içeriğinde; 1 adet 25 cm uzunluğunda metal rulo fırça sapı, 10 adet 10 cm genişliğinde moher sünger rulo ve 1 adet plastik boyama tavası bulunmaktadır. Her türlü b..
35.00TL
Marka: Rich Boya
Rich 6'lı düz kesik uçlu fırça seti. Setimizin içerisinde 2,4,6,8,10,12 no olmak üzere 6 farklı boyda fırça bulunmaktadır. Hobi ve sanatsal boyama çalışmalarına uygun, dayanıklı sentetik kıl uçludur. ..
35.00TL
Marka: Rich Boya
Boyama ve dönüşüm işleriniz için ekonomik ve pratik rulo fırça seti. Set içeriğinde; 1 adet 30 cm uzunluğunda metal rulo fırça, 2 adet 10 cm eninde sünger rulo, 2 adet 10 cm eninde moher rulo ve 1 adet plastik boyama tavası bulunmaktadır. He..
25.00TL 29.50TL
Marka: Pebeo
3 adet düz kesik, 2 adet yan kesik, 3 adet yuvarlak uçlu fırçadan oluşan 8'lı karma ipeksi fırça seti. Hobi ve sanatsal çalışmalara uygun dayanıklı sentetik uçludur. ..
65.00TL
Marka: Rich Boya
Metal saplı sünger rulo fırça. Fırça eni 6 cm'dir. Uzunluğu yaklaşık 30 cm'dir.  Paket içerisinde 2 adet yedek başlığı bulunmaktadır. Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip tek..
10.50TL
Marka: Fanart
Fanart 5'li karışık uçlu academy seri 500 no:2 fırça setimizin içerisinde; 1 adet 2 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 4 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 6 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 1/4 no yan kesik uçlu fırça, 1 adet 1/2 no..
20.00TL
Marka: Rich Boya
Rich 6'lı karışık uçlu fırça setimizin içerisinde; 1 adet Kesik Uçlu Fırça 1 adet Yan Kesik Fırça 1 adet Kedi Dili Fırça 1 adet Detay Fırça 1 adet One Stroke Fırça 1 adet Yuvarlak fırça bulunmaktadır. Hobi ve sanatsal boyama çalı..
35.00TL
Marka: Rich Boya
Metal saplı maxi ipek rulo fırça. Fırça eni 10 cm'dir. Uzunluğu yaklaşık 35 cm'dir.  Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip tekrar tekrar kullanabilirsiniz. ..
14.00TL
Marka: Rich Boya
Metal saplı sünger rulo fırça. Fırça eni 10 cm'dir. Uzunluğu yaklaşık 30 cm'dir.  Paket içerisinde 2 adet yedek başlığı bulunmaktadır. Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip te..
13.50TL 14.50TL
Marka: Pebeo
1 adet düz kesik, 3 adet kedi dili, 2 adet yan kesik fırçadan oluşan 6'lı karma ipeksi fırça seti.  Hobi ve sanatsal çalışmalara uygun dayanıklı sentetik uçludur. ..
59.00TL
Marka: Rich Boya
Rich 6'lı kedi dili uçlu fırça setimizin içerisinde 2,4,6,8,10,12 no olmak üzere 6 farklı uçlu fırça bulunmaktadır. Hobi ve sanatsal boyama çalışmalarına uygun, dayanıklı sentetik kıl uçludur. ..
35.00TL
Marka: Rich Boya
Rich 6'lı yan kesik uçlu fırça setimizin içerisinde 2,4,6,8,10,12 numara olmak üzere 6 farklı uçlu fırça bulunmaktadır. Hobi ve sanatsal boyama çalışmalarına uygun, dayanıklı sentetik kıl uçludur. ..
35.00TL
Marka: Fanart
Fanart 5'li karışık uçlu academy seri 500 no:6 fırça setimizin içerisinde; 1 adet 1 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 4 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 4 no düz uçlu fırça, 1 adet 6 no düz uçlu fırça, 1 adet 3/4 no yan kesik uç..
25.00TL
Marka: Pebeo
1 adet 2 numara yelpaze, 3 adet 2,8,12 numara düz uçlu, 1 adet 6 numara kedi dili uçlu fırçadan oluşan 5'li çok amaçlı fırça seti. Fırça sap uzunlukları 25 cm'dir. Hobi ve sanatsal çalışmalara uygun dayanıklı sentetik uçludur. ..
35.00TL
Marka: Rich Boya
2,5 cm - 4 cm ve 6 cm eninde 3 adet fırçadan oluşan plastik saplı sünger rulo fırça seti. Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip tekrar tekrar kullanabilirsiniz. ..
8.50TL 9.00TL
Marka: Rich Boya
Metal saplı sünger rulo fırça. Fırça eni 5 cm'dir. Uzunluğu yaklaşık 30 cm'dir. 2 adet yedek uç hediye olarak gönderilmektedir. Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip tekrar tekrar ..
12.50TL
Marka: Fanart
Fanart 7'li karışık uçlu academy seri 500 no:3 fırça setimizin içerisinde; 1 adet 2 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 4 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 8 no liner sivri uçlu fırça, 1 adet 2 no shader uçlu fırça, 1 adet 6 no düz uçlu fırç..
30.00TL
Marka: Fanart
Fanart 8'li karışık uçlu academy seri 400 no:2 fırça setimizin içerisinde; 1 adet 10/0 no liner sivri uçlu fırça, 1 adet 0 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 4 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 8 no yuvarlak uçlu fırça, 1 adet 2 no düz uçlu..
44.00TL
Sentetik kıldan imal edilmiştir. Yuvarlak uçlu , ince ayrıntılar için idealdir. Marka: Art Desing, Seri: 123  No:0 ..
7.00TL
Profesyonel seri düz kesik uçlu fırça. 1,2 cm genişliğindedir. Marka: Art Desing, Seri: 577  No:14 ..
4.50TL
Profesyonel seri düz kesik uçlu fırça. 1,5 cm genişliğindedir. Marka: Art Desing, Seri: 577  No:16 ..
5.00TL
Çeşitli boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 2 cm ağız genişliğinde (12 numara) ponpon varak fırçası. Sap kısmı ahşaptır, 22 cm uzunluğundadır. Beyaz kıldan imal edilmiştir. ..
10.00TL
Çeşitli boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 2 cm ağız genişliğindedir. Sap kısmı ahşaptır, 17 cm uzunluğundadır. Renkli sentetik kıldan imal edilmiştir. ..
10.00TL
Çeşitli boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 2,5 cm ağız genişliğindedir. Sap kısmı ahşaptır, 16,5 cm uzunluğundadır. Renkli sentetik kıldan imal edilmiştir. ..
12.00TL
Çeşitli boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 3 cm ağız genişliğindedir. Sap kısmı ahşaptır, 18 cm uzunluğundadır. Renkli sentetik kıldan imal edilmiştir. ..
14.50TL
Çeşitli boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 1,7 cm ağız genişliğinde (10 numara) yan kesik ipek uçlu boyama fırçası. Sap kısmı ahşaptır, 23 cm uzunluğundadır. ..
23.00TL
Çeşitli boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 1 cm ağız genişliğinde (6 numara), ipek uçlu boyama fırçası. Sap kısmı ahşaptır, 22 cm uzunluğundadır. ..
13.50TL
Çeşitli boyama işlerinizde kullanabileceğiniz 1,3 cm ağız genişliğinde ( 8 numara) yan kesik ipek uçlu boyama fırçası. Sap kısmı ahşaptır, 23 cm uzunluğundadır. ..
17.50TL
Marka: Rich Boya
Çeşitli boyama ve vernik işlerinizde kullanabileceğiniz 1,5 cm ağız genişliğinde ekonomik zemin boyama fırçası. Sap kısmı ahşaptır, 14 cm uzunluğundadır.  ..
3.00TL
Marka: Fanart
Sentetik sarı kıldan imal edilmiş, fanart academy seri 123 yuvarlak uçlu fırça. 00'dan 12'ye kadar fırça numaraları bulunmaktadır. ..
4.00TL
Marka: Fanart
Fanart Academy Seri 536C 10 numara yaklaşık 1 cm eninde dayanıklı sentetik kıl yassı fırça. Hobi, sanatsal ve akademik boyama çalışmalarında sulu, yağlı ve akrilik boyalar için uygundur. Yaklaşık 18 cm uzunluğundadır. ..
7.00TL
Marka: Fanart
Fanart Academy Seri 536C 12 numara yaklaşık 12 mm eninde dayanıklı sentetik kıl yassı fırça. Hobi, sanatsal ve akademik boyama çalışmalarında sulu, yağlı ve akrilik boyalar için uygundur. Yaklaşık 18 cm uzunluğundadır. ..
7.50TL

Sanatsal ve hobi boyama çalışmaları için uygun boyama fırça çeşitleri. Gerek hobi amaçlı gerekse profesyonel olarak yapılan akrilik boyama, yağlı boya, sulu boya, ahşap boyama ve yenileme dönüşüm işleri için her türlü fırça çeşidi en uygun fiyatlarla hobidunya.com da. Fırçaların dışında fırça temizleme malzemeleri, fırça kapları ve saklama tüpleri, zımpara, boyama kabı, dekopaj rulosu, budak aparatları, spatula ve her türlü yardımcı malzemeleri bir tıkla sipariş verebilirsiniz.

Boyama Fırçaları

Hobi olarak yaptığınız çalışmalarda ya da icra ettiğiniz sanat çalışmalarınızda kullanabileceğiniz tüm malzemeleri sitemizden temin edebilirsiniz. Pek çok çalışmada kullanılması gereken en temel ihtiyaçların başında boya fırçası çeşitleri geliyor. Bu nedenle sizler için eşsiz bir koleksiyon hazırladık. İçerisinde ihtiyacınız olan her ebatta ve her çalışmaya uygun onlarca farklı boya fırçası çeşidini bulabilirsiniz.

Akrilik boya, yağlı boya, sulu boya, ahşap boyası çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bu ürün çeşitlerinin tamamı büyük bir özenle seçildi. Bu nedenle uzun kullanım ömrü sunarken sorunsuz bir şekilde renklendirme çalışmaları yapmanızı da sağlayacak. Rengin harika bir şekilde dağılmasını sağlayacak şekilde dizayn edilen kıl fırça ile stencil fırçası çeşitlerini mutlaka inceleyin.

Bu arada dilerseniz tercihinizi boya rulosu çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Geniş yüzeylerin renklendirilmesini yaparken mükemmel bir sonuç almanızı sağlayacak rulo çeşitleri çalışmalarınızı daha kısa sürede tamamlamanızı sağlıyor. Zımpara, boyama kabı gibi ihtiyaçlarınızı da sitemizden karşılayabilir ve hobi olarak ilgilendiğiniz alanda en keyifli çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Tüm Çalışmalarınızda Kullanabileceğiniz Fırça Çeşitleri Bir Arada!

Elbette rulo, sünger ve sentetik fırça çeşitlerini de sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı sitemizden her zaman olduğu gibi eksiksiz bir şekilde karşılamanızı sağlıyoruz. Pratik kullanım yönüyle ön plana çıkan ince uçlu boya fırçası çeşitlerine de sahip olabilirsiniz. Detaylı ve titiz bir çalışma yapmanız gerektiğinde ince uçlu fırçalar hata yapma olasılığını düşürür. Zorlu motifler için de tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Akrilik boya çeşitlerinin mükemmel bir şekilde dağılmasını sağlayan akrilik boya fırçası çeşitleri de yüksek kalite düzeyinde malzemeler ile hazırlandığından uzun süre kullanım şansı sunuyor. Bu arada sitemizde çok amaçlı boya fırça seti çeşitleri de bulunuyor. Çok amaçlı fırçaları farklı boya çeşitleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı uç çeşitlerinin bir arada sunan setlerle tüm ihtiyaçlarınız bir arada!

Kaliteyi ucuza almanın kolay yolu olan sitemizde en uygun boya fırçası fiyatları ile karşılaşacaksınız. Eskiyen fırçaların tümünden kurtulabilir ve yepyeni fırça çeşitlerini minimum fiyatlarla sitemizden kolayca temin edebilirsiniz. Böylece sanat ve hobi çalışmalarınıza çok daha keyifli bir form kazandırabilirsiniz.

Siparişinizi tamamlamadan önce tüm ürün çeşitlerimize mutlaka göz atın. Bütçe endişesi yaşamadan sepetinizi doldurabilir ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan cam, seramik, ahşap, porselen boyası çeşitlerini de incelemenizi öneririz. Tamamı seçkin markaların ürün çeşitlerinden oluşuyor. Şimdi kazançlı bir alışveriş zamanı!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×