Menü
SEPET

Boyama Fırçaları

Sanatsal ve hobi boyama çalışmaları için uygun boyama fırça çeşitleri. Gerek hobi amaçlı gerekse profesyonel olarak yapılan akrilik boyama, yağlı boya, sulu boya, ahşap boyama ve yenileme dönüşüm işleri için her türlü fırça çeşidi en uygun fiyatlarla hobidunya.com da. Fırçaların dışında fırça temizleme malzemeleri, fırça kapları ve saklama tüpleri, zımpara, boyama kabı, dekopaj rulosu, budak aparatları, spatula ve her türlü yardımcı malzemeleri bir tıkla sipariş verebilirsiniz.

Boyama Fırçaları

Hobi olarak yaptığınız çalışmalarda ya da icra ettiğiniz sanat çalışmalarınızda kullanabileceğiniz tüm malzemeleri sitemizden temin edebilirsiniz. Pek çok çalışmada kullanılması gereken en temel ihtiyaçların başında boya fırçası çeşitleri geliyor. Bu nedenle sizler için eşsiz bir koleksiyon hazırladık. İçerisinde ihtiyacınız olan her ebatta ve her çalışmaya uygun onlarca farklı boya fırçası çeşidini bulabilirsiniz.

Akrilik boya, yağlı boya, sulu boya, ahşap boyası çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bu ürün çeşitlerinin tamamı büyük bir özenle seçildi. Bu nedenle uzun kullanım ömrü sunarken sorunsuz bir şekilde renklendirme çalışmaları yapmanızı da sağlayacak. Rengin harika bir şekilde dağılmasını sağlayacak şekilde dizayn edilen kıl fırça ile stencil fırçası çeşitlerini mutlaka inceleyin.

Bu arada dilerseniz tercihinizi boya rulosu çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Geniş yüzeylerin renklendirilmesini yaparken mükemmel bir sonuç almanızı sağlayacak rulo çeşitleri çalışmalarınızı daha kısa sürede tamamlamanızı sağlıyor. Zımpara, boyama kabı gibi ihtiyaçlarınızı da sitemizden karşılayabilir ve hobi olarak ilgilendiğiniz alanda en keyifli çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Tüm Çalışmalarınızda Kullanabileceğiniz Fırça Çeşitleri Bir Arada!

Elbette rulo, sünger ve sentetik fırça çeşitlerini de sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı sitemizden her zaman olduğu gibi eksiksiz bir şekilde karşılamanızı sağlıyoruz. Pratik kullanım yönüyle ön plana çıkan ince uçlu boya fırçası çeşitlerine de sahip olabilirsiniz. Detaylı ve titiz bir çalışma yapmanız gerektiğinde ince uçlu fırçalar hata yapma olasılığını düşürür. Zorlu motifler için de tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz.

Akrilik boya çeşitlerinin mükemmel bir şekilde dağılmasını sağlayan akrilik boya fırçası çeşitleri de yüksek kalite düzeyinde malzemeler ile hazırlandığından uzun süre kullanım şansı sunuyor. Bu arada sitemizde çok amaçlı boya fırça seti çeşitleri de bulunuyor. Çok amaçlı fırçaları farklı boya çeşitleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı uç çeşitlerinin bir arada sunan setlerle tüm ihtiyaçlarınız bir arada!

Kaliteyi ucuza almanın kolay yolu olan sitemizde en uygun boya fırçası fiyatları ile karşılaşacaksınız. Eskiyen fırçaların tümünden kurtulabilir ve yepyeni fırça çeşitlerini minimum fiyatlarla sitemizden kolayca temin edebilirsiniz. Böylece sanat ve hobi çalışmalarınıza çok daha keyifli bir form kazandırabilirsiniz.

Siparişinizi tamamlamadan önce tüm ürün çeşitlerimize mutlaka göz atın. Bütçe endişesi yaşamadan sepetinizi doldurabilir ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan cam, seramik, ahşap, porselen boyası çeşitlerini de incelemenizi öneririz. Tamamı seçkin markaların ürün çeşitlerinden oluşuyor. Şimdi kazançlı bir alışveriş zamanı!

Boyama Seti
%29indirim
42,50TL 60,00TL
Boyama Tavası Hediyeli Karma Rulo Fırça Seti
EFSANE İNDİRİM %25indirim
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 160 (6 Sayfa)