Dizi Kum Boncuk 2 mm 11/0
Dizi Kum Boncuk 2 mm 11/0
Dizi Kum Boncuk 2 mm 11/0
Dizi Kum Boncuk 2 mm 11/0

Dizi Kum Boncuk 2 mm 11/0 (kum-boncuk-dizi-01)

Fiyat : 50,00 TL(KDV Dahil)

İğne oyası ve takı tasarım işlerinizde kullanabileceğiniz 2 mm (11/0) boyutunda dizili cam kum boncuk. Demet halinde satılmaktadır. 1 demette yaklaşık 35 gram ağırlığında 50 cm uzunluğunda 12 dizi boncuk bulunmaktadır. (Yaklaşık 3000 adet boncuk)

İğne oyası ve takı tasarım işlerinizde kullanabileceğiniz 2 mm (11/0) boyutunda dizili cam kum boncuk.

Demet halinde satılmaktadır. 1 demette yaklaşık 35 gram ağırlığında 50 cm uzunluğunda 12 dizi boncuk bulunmaktadır. (Yaklaşık 3000 adet boncuk)

Belirtilen fiyat 1 demet fiyatıdır. Kaç demet almak isterseniz adet kısmına girip satın alabilirsiniz.

Çekoslavakya boncuğu ya da cezaevi boncuğu olarak da bilinir. Delik çapı yaklaşık 0,6 mm'dir.

Farklı Çalışmalar Yapabileceğiniz Dizi Kum Boncuk Modelleri Hobidunya.com’da!

Hazırladığınız tüm tasarımlarda ve el işi çalışmalarında kullanabileceğiniz malzemeleri hemen online satın alın! Rengarenk dizi kum boncuk çeşitlerini sizlerle düşük fiyatlar eşliğinde buluşturuyoruz. En güzel ve en şık takı tasarımlarında kullanabileceğiniz kum boncuklar kaliteli malzemelerden hazırlanıyor ve renkleri solmadan uzun süre yeni görünümünü koruyabiliyor. Hemen kum boncuk çeşitlerini keşfetmeye başlayın!

Sitemizde kum boncuk fiyatları her daim düşük rakamlara tekabül ediyor. Dileyen herkes gayet düşük bir bütçe ayırarak bu özel malzemeleri sitemizden temin edebilir.

Canlı renkleriyle ön plana çıkan fırınlanmış cam kum boncuk çeşitleri sadece 2 mm boyutlarında olduğundan daha fazla sayıda tasarım için kullanılabilme özelliği taşıyor. Sitemizde bu ürünler demet halinde kullanıma sunuluyor. 1 demet içerisinde ise her biri 50 cm uzunluğunda olan 12 adet dizi boncuk yer alıyor. Yaklaşık olarak her bir demet içerisinde 3000 adet boncuğun bulunduğunu söyleyebiliriz.

Sayfada belirtilen fiyatın bir demet yani yaklaşık olarak 3000 adet 2 mm kum boncuk fiyatı olduğunu söyleyebiliriz. Adet bölümüne kaç demet satın almak istediğinizi yazabilir ve kolaylıkla siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ev dekorasyon ürünlerinin süslemesinde ya da ev tekstili ürünlerinin süsleme çalışmalarında da kullanıma uygun olan bu özel boncuk çeşitlerini düşük fiyatla satın alma şansı her daim sitemizde!

Çekoslovakya boncuğu ya da cezaevi boncuk olarak da bilinen kum boncuklarda size sunulan sınırlı sayıda renk seçeneği ile yetinmeyin. Sitemize her daim daha fazla sayıda renk seçeneği ve çok daha düşük fiyatlar sizi bekliyor olacak. Aynı zamanda takı ya da iğne oyası çalışmalarında kullanabileceğiniz diğer malzemeleri de sitemizden temin edebilirsiniz.

Yıl boyunca en ucuz kum boncuk fiyatları düşük düzeyde tutuluyor ve aynı zamanda pek çok farklı hobi malzemesi için de indirim fırsatları sunuluyor. Düşük fiyat avantajından faydalanmanız için sipariş vermeniz yeterli oluyor. Türkiye’nin tüm kent ve ilçelerinden sipariş kabul ediyor ve siparişlerinizi de çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırıyoruz.

Kum boncuklar dünya üzerinde olan boncuklar arasında en küçük boncuk çeşitlerinden bir tanesidir. Pek çok kullanım alanına sahiptir ve pek çok farklı malzemeden üretilirler. Renkli kum boncuk modellerinin kullanım alanları o kadar çoktur ki neredeyse her alanda karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de takı yapımcıları, el işi ile ilgilenenler ve hatta resim yapanlar dahi kum boncukları çalışmalarından sıklıkla kullanmaktadırlar.

Kum boncuklar çok küçük olduklarından dolayı özellikle boncuklar ile desen yapmak isteyenler için vazgeçilmez olmaktadır. Kum boncuk çeşitleri standart olarak yuvarlak olarak üretebildiği gibi kesme ya da kare şeklinde de üretebilmektedirler. Bu boncuk modellerinin en büyük farkı satın alınırken gram ya da dizi olarak alınmalarıdır. Böylelikle yapılacak herhangi bir çalışmayı çokça boncukla geniş bir alanda yapılabilmesini sağlamaktadırlar.

Süsleme Çalışmalarınızda Kullanabileceğiniz Farklı Renklerde Boncuklara Uygun Fiyatlarla Sahip Olun!

Farklı renkleri kum boncuk toptan satışı sayesinde sınırsızca harmanlayabilirsiniz. Özellikle takı yapımlarında desen yapımı için sık sık kullanılan kum boncukların sağlam olduğu da bilinmektedir. Küçük ölçüleri sayesinde herhangi bir desen tasarlandığı zaman çanta dahi yapabilirsiniz ve oldukça dayanıklı bir çalışma ortaya çıkarabilirsiniz. Doğru iplere dizildiği zamanda ve doğru bir biçimde dikildiği zaman kum boncuklar tam bir şaheser olmaktadırlar.

Farklı ölçüleri olmasına karşın en çok kullanılan dizi kum boncuk boyutu 2 milimetredir. 2 milimetre bir kum boncukla herhangi bir el çalışmasında, dantelde, oyalarda farklı motifleri daha da özelleştirmek ve daha şık bir tasarım elde etmek için kum boncuklara başvurulmaktadır. Dizi halinde satın almak özellikle iğne ya da tığ ile yapılan çalışmalarda son derece işe yaramaktadır.

Sitemizde pek çok farklı renkte dizi kum boncuk satılmaktadır. İsterseniz parlak, mat gibi kum boncukları da bulabilirsiniz. Kum boncuklar ağırlık yapmazlar, boyutlarından ötürü oldukça hafiftirler. Bundan dolayı el çalışmalarında oldukça sağlıklı bir performans gösterirler. Kum boncuk renkleri gün ışığında da canlılığını kaybetmeden uzun yıllar boyunca formlarını korurlar.

Boncuk modelleri arasından en çok tercih edilen ipe dizili kum boncuk modelleri, Hobidunya.com adresinde en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Siz de hemen sitemizi ziyaret edebilir, çalışmalarınız için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR