Ütüyle Yapışabilen Su Yeşili Taşlı Meş Tabaka
Ütüyle Yapışabilen Su Yeşili Taşlı Meş Tabaka
Ütüyle Yapışabilen Su Yeşili Taşlı Meş Tabaka
Ütüyle Yapışabilen Su Yeşili Taşlı Meş Tabaka

Ütüyle Yapışabilen Su Yeşili Taşlı Meş Tabaka (KMSH-karetasli-02-suyesil)

Fiyat : 200,00 TL(KDV Dahil)

Her türlü kumaş, çanta, ayakkabı, aksesuar, laptop, bebek anı defteri, ayna, telefon süslemek için kullanılan su yeşili kristal taşlı meş. 40 cm boyunda 24 cm eninde plaka halindedir. Üzerindeki kare taşlar 7 mm, yuvarlak taşlar 2 mm'dir. Uygul

 

Her türlü kumaş, çanta, ayakkabı, aksesuar, laptop, bebek anı defteri, ayna, telefon süslemek için kullanılan su yeşili kristal taşlı meş.

40 cm boyunda 24 cm eninde plaka halindedir. Üzerindeki kare taşlar 7 mm, yuvarlak taşlar 2 mm'dir.

Uygulanacak alanın boyutlarına göre keserek kullanabilirsiniz.

Kumaş yüzeylere ütü ile yapıştırabilirsiniz ya da dikerek kullanabilirsiniz.

Diğer yüzeylere taş yapıştırıcısı kullanarak yapıştırabilirsiniz. Taşları 1. kalite parlak taşlardır.


Ütüyle Yapışabilen Kristal Taşlı Meş Tabaka Özellikleri

Sıradan gelen kişisel eşyalarınızda değişiklik yapmak artık çok kolay! 40 cm boyunda ve 24 cm eninde plaka halinde olan Kristal Taşlı Mesh Tabaka, laptop, telefon, çanta, kıyafet gibi günlük hayatta kullandığınız pek çok eşyaya hareket katacak bir materyeldir. 1. kalite parlak taşlardan oluşan mesh tabaka, ürünlerinizde sadece değişiklik yapmanıza yardımcı olmaz aynı zamanda ürünlerinize kaliteli bir görünüm katar. Uğraş gerektirmeden ürünlerinize yapıştırabileceğiniz ya da kolayca dikebileceğiniz Kristal Taşlı Mesh Tabaka, Hobidünya.com’da satışa sunulmakta.

Ütüyle Yapışabilen Kristal Meş Tabakanın Kullanım Alanları

Ayakkabılarınıza, laptobunuza ya da defterlerinize, süslemek istediğiniz herhangi bir nesneye kolayca yapışabilen su yeşili taşlı mesh tabaka Hobidünya’da! Tasarımından ya da renklerinden sıkıldığınız çantalarınıza kendi tasarımlarınızı su yeşili mesh tabakayla kolayca yapabilirsiniz. Uygulayacağınız alanın boyutuna göre keserek kullanabilirsiniz. Çanta, kıyafet ya da herhangi bir kumaş alana dikerek ya da ütü ile yapıştırabilir, kristal taşlı su yeşili mesh tabaka ile ürünlerinize farklı havalar katabilirsiniz. Telefon ya da laptop gibi alanlara ise taş yapıştırıcısı ile teknolojik aletleriniz zarar görmeden kolayca yapıştırabilirsiniz. Kristal Taşlı Mesh Tabaka ile eşyalarınıza sıradışı dokunuşlar yapabilir, onları kişiselleştirebilirsiniz.

 

 

Su Yeşili Taşlı Kristal Meş Tabaka Hobidünya Kalitesiyle Sizlerle!

 

Ayakkabıdan teknolojik alete, defterden kıyafete; kişiselleştirmek istediğiniz ya da artık sıradan gelmeye başlayan her alanda Kristal Taşlı Mesh Tabaka’yı kullanıp değişiklik yapabilirsiniz. Ütüyle yapışabilen, kumaşlara dikilebilen su yeşili taşlı mesh (meş) tabaka Hobidunya.com'da. Su yeşili ve kristal taşlı meş ve fiyatını incelemek için şimdi tıklayın!

 

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR