100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Şeffaf Taş Yapıştırıcıları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Cadence marka su bazlı taş yapıştırıcı 50 ml. Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. 20 dakikada kurur. Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır. Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dire..
10.00TL
E7000 yapıştırıcı; metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyde kullanabileceğiniz şeffaf bir yapıştırıcıdır. Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir. Solvent bazlı olduğundan, kokulu bir yapıştırıcıdır.  50 mL'dir..
10.00TL
Kristal taşlar ve boncukları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. Kristal şeffaflığındadır, taşın parlaklığını bozmaz, darbe ve suya karşı dirençlidir. Hava şartlarına ve solventlere geniş ısı aralığında mükemmel d..
20.00TL
Cadence marka su bazlı taş yapıştırıcı 750 ml ekonomik boy. Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. Taşların parlaklığını kaybetmesini engeller. 20 dakikada kurur. Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdı..
100.00TL
Dünyaca ünlü Chem-Lock marka epoksi çift şırıngalı yapıştırıcı. Kristal taş, metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyi yapıştırabilirsiniz. 256 gramdır. 5 dakika kurumadan çalışabilirsiniz. 15 dakikada tamamen kurur. ..
125.00TL
Marka: Rich Boya
Rich superfix çok kuvvetli yapıştırıcı 70 cc. Su bazlı, kurudukça şeffaflaşan, uygulandığı yerde iz bırakmayan bir yapıştırıcıdır. Ahşap, seramik, cam, plastik ve savaroski taş yapıştırıcısı olarak kullanabilirsiniz. ..
7.50TL
Marka: Funny Kids
Funny Kids superfix su bazlı çok güçlü bir yapıştırıcı olup kurudukça şeffaflaşan pratik kullanım ucu ile özel bir üründür. Özellikle zor alanlarda savaroski taş yapıştırmalarında, ahşap, cam, seramik, kağıt gibi yüzeylerde üzerine yapıştırac..
12.00TL
Dünyaca ünlü ChemLock marka epoksi çift şırıngalı yapıştırıcı 30 minute. Kristal taş, metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyi yapıştırabilirsiniz. 256 gramdır. 30 dakika kurumadan çalışabilirsiniz. 2 saatte tamamen&nbs..
125.00TL
Küçük boy 20 gr, büyük boy 80 gr dır. Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz. Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır. Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir. Hava şartlarına..
6.00TL
Marka: Rich Boya
Rich superfix çok kuvvetli yapıştırıcı 130 cc. Su bazlı, kurudukça şeffaflaşan, uygulandığı yerde iz bırakmayan bir yapıştırıcıdır. Ahşap, seramik, cam, plastik ve savaroski taş yapıştırıcısı olarak kullanabilirsiniz. ..
11.50TL
El, yüz, cilt ve vücuda taş aksesuar vb. yapıştırmak için kullanabileceğiniz sağlığa zararlı madde içermeyen özel bir yapıştırıcıdır. 5 cc lik plastik ambalajda satılmaktadır. Vücuda zarar vermemekle birlikte bazı bünyelerde alerji yapabilir. ..
10.00TL

Elişi hobilerinde kullanılan çeşitli ürünlerin süslemesi hem çok zevkli hem de emek gerektiren bir çalışma süreci sonunda gerçekleşiyor. Farklı yüzeyleri süsleyebilmek için büyük bir maharetle birlikte nerede hangi ürünün kullanılması gerektiğini de bilmek gerekiyor. Türlü yüzeyler için aynı performansı sağlayacak yapıştırıcılar, taş gibi malzemelerle yapılan süslemeler için olmazsa olmazlar arasında.

Şeffaf taş yapıştırıcıları, kullanıcıların sıkça tercih ettiği ürünlerden. Kumaş, metal, ahşap, cam gibi çeşitli yüzeylerde etkili ve kullanışlı sonuç verebilmesi, bu tür yapıştırıcılar için oldukça önemli bir kriter. Aynı zamanda bu yapıştırıcıların, uygulandığı yüzeyde ve taş ya da boncuk üzerinde renk değişimi yapmaması, dikkat edilmesi gereken bir diğer faktördür. Bu özellikleri sağlayan yapıştırıcılar ile gönül rahatlığıyla, istediğiniz yüzey ve taşı kullanarak çalışabilirsiniz.

Ne var ki, taş ve boncuk yapıştırma işleminin ardından da yapıştırıcıların üstlendiği görevler bitmiyor.

Suya, Isıya Dayanıklı Yapıştırıcı

Yıkama gibi ani ısı değişiklikleri ve su teması da yapıştırıcıların performanslarının ölçeklendirilmesinde dikkat edilen konulardan birisi. Bu nedenle, doğru yapıştırıcıyı seçmek gerek. Suya dayanıklı yapıştırıcı ürünleri kullanıp, uygulandığı yüzeyin ve taş ya da boncuğun fiziksel olarak zarar görmemesini sağlayabilirsiniz.

Isıya dayanıklı yapıştırıcı ise yüksek sıcaklıklarda ve ani ısı değişimlerinde olası zararları sıfıra indirmek için tercih ediliyor. Tüm bu nedenlerle tercih edilen ürünlerin başında E6000 ve F6000 geliyor.

Yapıştırıcılarda dayanıklı olmasının yanı sıra, renginin de önemli olduğunu belirtmek gerek. Kristal renkli yapıştırıcılar, taşın rengini bozmayarak yaptığınız süslemelerin orijinalliğini korur. Bu amaçla üretilen kristal rengi yapıştırıcıların en niteliklilerinden biri olarak E6000 isimli yapıştırıcıyı gösterebiliriz. E600 yapıştırıcısı, kullanıcıların ihtiyaçlarını bütünüyle karşılamak için üretilmiş bir ürün.

E6000 ve f6000 taş ile boncuk yapıştırıcıları, en uygun fiyatlar ve hızlı kargo hizmetleriyle hobidunya.com’da.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×