110,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil
20,00 TL KDV Dahil

Elişi hobilerinde kullanılan çeşitli ürünlerin süslemesi hem çok zevkli hem de emek gerektiren bir çalışma süreci sonunda gerçekleşiyor. Farklı yüzeyleri süsleyebilmek için büyük bir maharetle birlikte nerede hangi ürünün kullanılması gerektiğini de bilmek gerekiyor. Türlü yüzeyler için aynı performansı sağlayacak yapıştırıcılar, taş gibi malzemelerle yapılan süslemeler için olmazsa olmazlar arasında.

Şeffaf taş yapıştırıcıları, kullanıcıların sıkça tercih ettiği ürünlerden. Kumaş, metal, ahşap, cam gibi çeşitli yüzeylerde etkili ve kullanışlı sonuç verebilmesi, bu tür yapıştırıcılar için oldukça önemli bir kriter. Aynı zamanda bu yapıştırıcıların, uygulandığı yüzeyde ve taş ya da boncuk üzerinde renk değişimi yapmaması, dikkat edilmesi gereken bir diğer faktördür. Bu özellikleri sağlayan yapıştırıcılar ile gönül rahatlığıyla, istediğiniz yüzey ve taşı kullanarak çalışabilirsiniz.

Ne var ki, taş ve boncuk yapıştırma işleminin ardından da yapıştırıcıların üstlendiği görevler bitmiyor.

Suya, Isıya Dayanıklı Yapıştırıcı

Yıkama gibi ani ısı değişiklikleri ve su teması da yapıştırıcıların performanslarının ölçeklendirilmesinde dikkat edilen konulardan birisi. Bu nedenle, doğru yapıştırıcıyı seçmek gerek. Suya dayanıklı yapıştırıcı ürünleri kullanıp, uygulandığı yüzeyin ve taş ya da boncuğun fiziksel olarak zarar görmemesini sağlayabilirsiniz.

Isıya dayanıklı yapıştırıcı ise yüksek sıcaklıklarda ve ani ısı değişimlerinde olası zararları sıfıra indirmek için tercih ediliyor. Tüm bu nedenlerle tercih edilen ürünlerin başında E6000 ve F6000 geliyor.

Yapıştırıcılarda dayanıklı olmasının yanı sıra, renginin de önemli olduğunu belirtmek gerek. Kristal renkli yapıştırıcılar, taşın rengini bozmayarak yaptığınız süslemelerin orijinalliğini korur. Bu amaçla üretilen kristal rengi yapıştırıcıların en niteliklilerinden biri olarak E6000 isimli yapıştırıcıyı gösterebiliriz. E600 yapıştırıcısı, kullanıcıların ihtiyaçlarını bütünüyle karşılamak için üretilmiş bir ürün.

E6000 ve f6000 taş ile boncuk yapıştırıcıları, en uygun fiyatlar ve hızlı kargo hizmetleriyle hobidunya.com’da.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR