Şeffaf Taş Yapıştırıcıları

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
3 yorum yapılmış.
Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır. 110 ml'dir.Kristal şeffaflığındadır, taşın parlaklığını bozmaz, darbe ve suya karşı dirençlidir.Hava şartlar..
19.99TL 27.14TL
Dünyaca ünlü Chem-Lock marka epoksi çift şırıngalı yapıştırıcı.Kristal taş, metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyi yapıştırabilirsiniz.256 gramdır.5 dakika kurumadan çalışabilirsiniz. 15 dakikada tamamen kurur. ..
82.60TL
Cadence marka taş yapıştırıcı.Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.20 dakikada kurur.Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır.Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir...
7.00TL
Kristal taşlar ve boncukları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.Kristal şeffaflığındadır, taşın parlaklığını bozmaz, darbe ve suya karşı dirençlidir.Hava şartlarına ve solventlere geniş ısı aralığında mükemmel d..
5.00TL
Marka: Rich Hobby
Rich superfix çok kuvvetli yapıştırıcı 70 cc.Su bazlı, kurudukça şeffaflaşan, uygulandığı yerde iz bırakmayan bir yapıştırıcıdır.Ahşap, seramik, cam, plastik ve savaroski taş yapıştırıcısı olarak kullanabilirsiniz. ..
5.25TL
Küçük boy 20 gr, büyük boy 80 gr dır.Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır.Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir.Hava şartlarına..
5.90TL
Marka: Rich Hobby
Rich superfix çok kuvvetli yapıştırıcı 130 cc.Su bazlı, kurudukça şeffaflaşan, uygulandığı yerde iz bırakmayan bir yapıştırıcıdır.Ahşap, seramik, cam, plastik ve savaroski taş yapıştırıcısı olarak kullanabilirsiniz. ..
7.75TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×