Şeffaf Taş Yapıştırıcıları

Elişi hobilerinde kullanılan çeşitli ürünlerin süslemesi hem çok zevkli hem de emek gerektiren bir çalışma süreci sonunda gerçekleşiyor. Farklı yüzeyleri süsleyebilmek için büyük bir maharetle birlikte nerede hangi ürünün kullanılması gerektiğini de bilmek gerekiyor. Türlü yüzeyler için aynı performansı sağlayacak yapıştırıcılar, taş gibi malzemelerle yapılan süslemeler için olmazsa olmazlar arasında.

Şeffaf taş yapıştırıcıla... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
3 yorum yapılmış.
Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır. 110 ml'dir.Kristal şeffaflığındadır, taşın parlaklığını bozmaz, darbe ve suya karşı dirençlidir.Hava şartlar..
25.00TL
Dünyaca ünlü Chem-Lock marka epoksi çift şırıngalı yapıştırıcı.Kristal taş, metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyi yapıştırabilirsiniz.256 gramdır.5 dakika kurumadan çalışabilirsiniz. 15 dakikada tamamen kurur. ..
82.60TL
Cadence marka taş yapıştırıcı.Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.20 dakikada kurur.Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır.Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir...
10.00TL
Kristal taşlar ve boncukları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.Kristal şeffaflığındadır, taşın parlaklığını bozmaz, darbe ve suya karşı dirençlidir.Hava şartlarına ve solventlere geniş ısı aralığında mükemmel d..
10.00TL
E7000 yapıştırıcı; metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyde kullanabileceğiniz şeffaf bir yapıştırıcıdır.Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir. Solvent bazlı olduğundan, kokulu bir yapıştırıcıdır. 50 mL'dir..
10.00TL
B7000 yapıştırıcı; metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeyde kullanabileceğiniz şeffaf bir yapıştırıcıdır.Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir. Solvent bazlı olduğundan, kokulu bir yapıştırıcıdır. 25 mL'dir..
5.00TL
Marka: Rich Boya
Rich superfix çok kuvvetli yapıştırıcı 70 cc.Su bazlı, kurudukça şeffaflaşan, uygulandığı yerde iz bırakmayan bir yapıştırıcıdır.Ahşap, seramik, cam, plastik ve savaroski taş yapıştırıcısı olarak kullanabilirsiniz. ..
6.50TL
Küçük boy 20 gr, büyük boy 80 gr dır.Kristal taşları metal, cam, deri, kumaş gibi her türlü yüzeye yapıştırabilirsiniz.Yıkamaya karşı dayanıklı ve çok sağlamdır.Kristal şeffaflığındadır, darbe ve suya karşı dirençlidir.Hava şartlarına..
5.90TL
Marka: Rich Boya
Rich superfix çok kuvvetli yapıştırıcı 130 cc.Su bazlı, kurudukça şeffaflaşan, uygulandığı yerde iz bırakmayan bir yapıştırıcıdır.Ahşap, seramik, cam, plastik ve savaroski taş yapıştırıcısı olarak kullanabilirsiniz. ..
10.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×