Silikon Yapıştırıcı

Evimizde her an hazır bulundurmamız gereken araçlar arasında yapıştırıcılar da bulunur. Gerek hobi amaçlı, gerek de ihtiyaç anında kullanmak için evin bir köşesinde sürekli tuttuğumuz yapıştırıcılardan, kalitesi ve kullanışlılığıyla anı kurtarmaktan fazlasını yapmasını bekleriz. İş özellikle emek verdiğimiz ve sıklıkla kullanmak istediğimiz hobi ürünlerine gelince, kaliteli bir yapıştırıcıya sahip olmak lüks değil gerekliliktir.

Temelde iki malzeme arasına uygulanarak sağlam bir yap... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Çubuk Mum Silikon Yapıştırıcı Kalın Kaliteli orjinal taywan malıdır.   20 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 20 adet içindir.   Kolay erir, sağlam yapışma sağlar.   11mm çapında 30cm uzunluğundadır. ..
16.00TL
Büyük Boy, 11~12 mm çapında silikon mum çubukları için uygundur. Çalışma gücü 15W. Isıtma gücü 40W. Amatör çalışmaya uygundur.  Mobilya, oyuncak, çiçek, seramik, karton ve hobi ürünleri yapıştırmada kullanılır. ..
29.50TL
Genel amaçlı, suya dayanıklı sıvı soğuk silikon yapıştırıcı. 100 ml'lik plastik şişededir. Yaklaşık 15 dakikada kurur. ..
5.00TL 6.50TL
Çubuk Mum Silikon  Yapıştırıcı İnce Kaliteli orjinal taywan malıdır.   20 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 20 adet içindir.   Kolay erir, sağlam yapışma sağlar.   7mm çapında 30cm uzunluğundadır..
9.00TL
2 yorum yapılmış.
Küçük Boy 7~8 mm silikon mum çubukları için uygundur. Çalışma gücü 9W. Isıtma gücü 10W. Amatör çalışmaya uygundur.  Mobilya, oyuncak, çiçek, seramik, karton ve hobi ürünleri yapıştırmada kullanılır. ..
17.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×