Silikon Yapıştırıcı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Denlaks marka keçe, boncuk ve kasnak yapıştırıcı tutkal. 700 gramdır. Keçe ve boncuk yapıştırıcı olarak kullanılır. Beyaz ve şeffaf renkleri mevcuttur. ..
18.00TL
100 gramdır. Keçe ve boncuk yapıştırıcı olarak kullanabilirsiniz. Şeffaftır, iz bırakmaz. Sağlığa zararlı maddeler içermez. ..
10.00TL
Çubuk Mum Silikon Yapıştırıcı Kalın   Kaliteli orjinal taywan malıdır.   20 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 20 adet içindir.   Kolay erir, sağlam yapışma sağlar.   11mm çapında 30cm uzunluğu..
15.00TL
Küçük Boy 7~8 mm silikon mum çubukları için uygundur. Çalışma gücü 9W. Isıtma gücü 10W. Amatör çalışmaya uygundur.  Mobilya, oyuncak, çiçek, seramik, karton ve hobi ürünleri yapıştırmada kullanılır. ..
16.52TL
Büyük Boy, 11~12 mm çapında silikon mum çubukları için uygundur. Çalışma gücü 15W. Isıtma gücü 40W. Amatör çalışmaya uygundur.  Mobilya, oyuncak, çiçek, seramik, karton ve hobi ürünleri yapıştırmada kullanılır. ..
29.50TL
Genel amaçlı, suya dayanıklı sıvı silikon yapıştırıcı. 100 ml'lik plastik şişededir. ..
6.00TL
Çubuk Mum Silikon  Yapıştırıcı İnce Kaliteli orjinal taywan malıdır.   20 adetlik paketler halinde satılır. Geçerli fiyat 20 adet içindir.   Kolay erir, sağlam yapışma sağlar.   7mm çapında 30cm uzunluğundadır..
7.50TL
Neredeyse tüm yüzeyleri birkaç saniye içerisinde birbirine yapıştırabilir. Solvent madde içermez, toksik oranı düşüktür ve yanıcı değildir. Yapıştırılacak yüzeyin kuru ve temiz olması gerekmektedir. 1.5 gramlık pakettedir. ..
0.59TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×