Soğuk Silikon Yapıştırıcı 250 ml
Soğuk Silikon Yapıştırıcı 250 ml

Soğuk Silikon Yapıştırıcı 250 ml (sivi-silikon-250)

Fiyat : 140,00 TL(KDV Dahil)

Genel amaçlı, suya dayanıklı sıvı soğuk silikon yapıştırıcı. 250 ml'lik plastik şişededir. Yaklaşık 15 dakikada kurur.Soğuk sıvı silikon yapıştırıcıyı, hobi, kırtasiye, aksesuar ve tamir gibi bir çok alanda kullanılabilir. 250 Ml Soğuk Silikon Yapış

Genel amaçlı, suya dayanıklı sıvı soğuk silikon yapıştırıcı. 250 ml'lik plastik şişededir. Yaklaşık 15 dakikada kurur.

Soğuk sıvı silikon yapıştırıcıyı, hobi, kırtasiye, aksesuar ve tamir gibi bir çok alanda kullanılabilir.


250 Ml Soğuk Silikon Yapıştırıcı Özellikleri

Takı tasarımlarından aksesuar yapımlarına, maket hazırlıklarından pek çok farklı el işi çalışmasına kadar her alanda kullanabileceğiniz soğuk silikon yapıştırıcı çeşitleri sitemizde mevcut. İncelediğiniz bu ürün son derece hızlı kuruyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Sadece 15 dakika beklemeniz, Pointer soğuk silikon çeşidinin kuruması için yeterli olacaktır.

Plastik şişe içerisinde pratik bir kullanım şansı sunan silikon yapıştırıcı modeli, hobi çalışmalarında ihtiyaç duyduğunuz önemli bir ürün olmasıyla da ön plana çıkıyor. Hafifçe sıkmanız, uç kısmında ideal miktarda yapıştırıcı çıkması için yeterli olacaktır. Bu yönüyle de konforlu bir kullanım şansı sunmayı başarıyor. Silikon yapıştırıcıyı tamir çalışmalarında da güvenle kullanabilirsiniz.

Bu arada soğuk yapıştırıcı çeşidini kullandıktan sonra ağız kısmını sıkıca kapatmanız gerekiyor. Böylelikle ilerleyen dönemlerde de ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilir, ilk kullanımdaki formunu korumasını sağlayabilirsiniz. Yapıştırıcı, suya dayanıklı bir üründür ve yıkanması gereken malzemelerde tasarım ya da onarım amacıyla rahatlıkla kullanılabilir.


15 Dakikada Kuruyan Soğuk Silikon Yapıştırıcı Sitemizde!

Hobi çalışmalarında farklı yapıdaki malzemelerin birbirine sabitlenmesini istediğiniz her an suya dayanıklı silikon yapıştırıcı tercih edilebilir. Bu ürün ahşap, kağıt ve plastik gibi el işi çalışmalarında sıklıkla kullanılan malzemelerin yapıştırılmasında da kullanıma uygundur. Aynı zamanda süsleme çalışmalarında kullanılan boncuk gibi malzemeleri herhangi bir objeye sabitlemek için de tercih edebilirsiniz.

Dilediğiniz her an elinizin altında olacak 250 ml soğuk silikon yapıştırıcı için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Bu ürün profesyonel hobi çalışmalarında da sıklıkla kullanılan malzemelerin başında geliyor. Amatörler tarafından da kullanıma uygun olması, yapıştırıcının ön plana çıkan yönlerinden biridir. Kırtasiye malzemelerinin yapıştırılmasında da tercih edebileceğiniz ürün, uygun fiyatıyla ön plana çıkıyor.

Sizlere soğuk silikon yapıştırıcı 250 ml ürün çeşidini en düşük fiyatla satın alma şansı sunuyoruz. 250 ml olduğundan uzun süre kullanabileceğiniz yapıştırıcı için geç kalmadan siz de siparişinizi iletin. Seçtiğiniz tüm hobi malzemeleri ile birlikte silikon yapıştırıcı için de sipariş verebilir ve ürünlerin kısa zamanda istediğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hobi Dünya üzerinden alışveriş yapmanın keyfini yaşayın!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR