Zümrüt Boncuk
Zümrüt Boncuk
Zümrüt Boncuk
Zümrüt Boncuk
Zümrüt Boncuk

Zümrüt Boncuk (zumrut-boncuk-01)

Fiyat : 465,00 TL(KDV Dahil)

8 mm çapında zümrüt taşı boncuk. Deliklidir, takı, tesbih ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz. Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet zümrüt boncuk bulunmaktadır. Ürün orjinal doğal taştır.Doğal Zümrüt Taşı Boncuk Zümrüt,

8 mm çapında zümrüt taşı boncuk. Deliklidir, takı, tesbih ve aksesuar yapımında kullanabilirsiniz.

Geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık 48 adet zümrüt boncuk bulunmaktadır.

Ürün orjinal doğal taştır.

Doğal Zümrüt Taşı Boncuk

Zümrüt, yeşil renkli bir mücevherdir. Zümrüt boncuk ise küçük boyutta, zümrüt taşından yapılmış küçük mücevher parçalarıdır. Ev dekorasyonunda ya da bilezik, küpe, kolye, tesbih, yüzük gibi birçok takıda kullanabileceğiniz zümrüt taşı, oldukça değerli bir mücevherdir. Zümrüt taşı, yeşil renginin sürekliliği, parlaklığı ve kırılma indeksinin yüksekliği gibi özellikleri ile tanınır. Kullanıldığı aksesuarlara estetik bir görüntü katan zümrüt boncukların sağlık faydaları olduğu iddia edilir.

Kullanım amaçlarına göre farklı şekillerde, boyutlarda ve renklerde üretilen zümrüt boncukları; takı yapımı, giysi aksesuarları, ev dekorasyonu, halı döşeme, çanta ve ayakkabı gibi birçok farklı alanda kullanılabilirsin. Sert yapısı sayesinde zümrüt boncukları, oldukça dayanıklı ürünlerdir.

Zümrüt Boncuk Özellikleri

Zümrüt taşı, tarihi zenginliği olan bir mücevherdir ve Mısır, Güney Amerika ve Avustralya gibi birçok farklı ülkede bulunmuştur. Zümrüt taşı, insanlar tarafından takı olarak kullanılmasının yanı sıra, tarihi ve sanatsal eserlerde de kullanılmıştır. Uzun ömürlü, dayanıklı ve eşsiz görünümü ile zümrüt taşını, uygun fiyatlar ile satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Delikli, yeşil renkleri ile zümrüt boncuklarını; tesbihten kolyeye, ev dekorasyonundan çantalara kadar birçok alanda kullanabilirsiniz. Ayrıca, zümrüt taşının sağlık faydaları da olduğu iddia edilir. Vücudun enerjisini dengelemek, stresi azaltmak ve sinir sistemini rahatlatmak gibi etkisi olduğu söylenen zümrüt boncukları, orijinal doğal taştır. 8mm çapında zümrüt boncukları, takı ve aksesuarlarda severek kullanacaksınız.

Kesilip şekillendirilebilen ve takı ve aksesuar sektöründe oldukça popüler bir materyal olan zümrüt, oldukça sert ve parlaktır. Zümrütten elde edilen zümrüt boncuklar hem takılarınıza ve dekorasyon ürünlerinize estetik bir görünüm katarken sert ve parlak oluşu ile uzun ömürlü bir üründür. Parlaklıkları ile dikkat çeken zümrüt taşları, hafif olması sayesinde takılarda sıklıkla kullanılır.

Zümrüt Taşı Boncuk Fiyatları

Orijinal doğal taştan üretilen zümrüt boncuklar için geçerli fiyat 1 dizi fiyatıdır. 1 dizide yaklaşık olarak 48 adet zümrük boncuk bulunmaktadır. Ev dekorasyonunda, çanta ve ayakkabılarda ya da kolye, küpe, yüzük, tesbih gibi birçok ürünün yapımında kullanabileceğiniz zümrüt taşı boncuk modeli Hobidunya.com'da. Zümrüt taşı boncuk modeli ve fiyatı için tıklayın!

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR