Yapıştırma Metalik Taş

Taş ile süsleme birçok farklı konsept ile uygulanabilen farklı aksesuarlar oluşturulabilen bir hobi türüdür. Taşların farklı modelleri ve çeşitleri mevcuttur. Ayrıca taşların uygulama şekli de farklı olabilir. Yapıştırma taş adından da anlaşıldığı gibi yapıştırıcı ile yapıştırılabilen bir taş çeşididir. Birçok farklı yüzeye uygulanabilen bu taşlar ile süsleme yapmak oldukça kolaydır. Hayal gücünü kullanarak ortaya farklı işler çıkarılabilir ve farklı desenler oluşturulabilir.

Bu taşlar ile farklı takı modelleri yapılabilir, kıyafetleri hareketlendirmek için uygulanabilir veya farklı yüzey süslemeleri elde edilebilir. Taş şekilleri değişkendir. Farklı geometrik şekillerde sunulabildiği gibi aynı zamanda aslan veya kurukafa gibi figürler de mevcuttur. Yapıştırıcı ile yapışan metalik taşlar sundukları kullanım kolaylığı sayesinde sizleri yormaz ve hayal gücünüzle farklı şekiller denemenize olanak verir.

Hobidunya.com sizlere en özel yapıştırma metalik taş modellerini sunmaktadır. Hayal gücünüz ile birleşen taşlar ile sizler de farklı desenler ve süslemeler elde edebilir, istediğiniz yüzeylerde bu taşları deneyebilirsiniz. Sipariş vermek ve istediğiniz taşlara sahip olmak artık çok kolay.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR