Çeşit çeşit ütü ile yapışan metalik taş modelleri hobidunya.com'da!

Farklı, şık ve marjinal bir tasarım çalışmak yapmak istiyorsanız birbirinden farklı desenlerde metalik taşların yer aldığı ürün kategorimizi inceleyebilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımız için özel olarak hazırlana kategori içerisinde ütü ile yapışan metalik taş modelleri yer almaktadır. Metal formda ve parlak yapıda olan bu özel taşların sıklıkla kullanılmasının nedeni oldukça dikkat çekiyor olmalarıdır. Sizler de şimdi bu eşsiz modelleri ve birbirinden farklı figürleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

Hoşunuza giden ve sevdiğiniz figürden oluşan metalik hot fix modellerinin üzerine tıklamanız dahilinde ürün hakkında pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu ürünler kıyafetlerinizi, aksesuarlarınızı, çantalarınızı, bütün el işe çalışmalarınızın daha gösterişli bir görünüm kazanmasına olanak sağlar. Aynı zamanda ütüyle yapışma özelliğine sahip olan bu ürünler kolay uygulanabiliyor olmasından dolayı da tercih edilmektedir.

Bu benzersiz ürün kategorisi içerisinde dilediğiniz her türlü figürü içeren metal taş modeline ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda da uygun fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Ütü yardımıyla kolayca uygulanacak yüzeye yapışan bu taşlarla birbirinden güzel tasarımlar meydana çıkarmanız mümkündür.

Çoğunlukla gold ve gümüş renkte oluşan bu ütüyle yapışan taş seçenekleri en çok tercih edilen süsleme malzemeleri arasında yer almaktadır. Kolay bir şekilde uygulanabilir olması ve aynı zamanda da çoğu ürünün süslemesinde kullanabiliyor olması bu ürünlerin popüler olmasını sağlamaktadır. Dilediğiniz her figürü kolaylıkla bulabilir ve böylece eşsiz tasarımlar elde edebilirsiniz.

En uygun fiyat avantajlarıyla hot-fix taş online satın almak için hemen şimdi tıklayın!

Metal yıldız, çivi, kuğu, kelebek, kaplan, balık, baykuş, aslan ve daha pek çok figür… Sizler için pek çok tarzda figürü tek bir çatı altında bir araya getirdik. Ürünlerin üzerine tıklamanız dahilinde hangi yüzeylere uygulayabileceğiniz, ölçüleri ve hatta paket içerisinde kaç adet taşın yer aldığı bilgilerine de ulaşmış olursunuz.

Kuru kafa figürlü olarak tasarlanan taşların yanı sıra metal kuş desenli olarak tasarlanan ürün modellerini de sizlerin huzuruna sunuyoruz. Isı yardımıyla her türlü yüzeye kolayca yapışan bu ürünlerin renk alternatiflerini görmek için de ürünlerin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Sitemizde göz atabileceğiniz ütü ile taş modelleri fiyat açısından da oldukça avantajlı ürünler arasındadır.

Son derece kaliteli malzemelerle üretildiğinden dolayı metal ve parlak görüntüsünüz çok uzun süre boyunca koruyabilen bu ısıyla yapışan taş modelleri yapıştırıcı kullanılarak da istenilen yüzeye sabitlenebilmektedir. Özellikle kıyafet, çanta ya da aksesuarların süslemesi için bu malzemelerin tercih edildiğini belirtebiliriz. Sizlerde eşyalarınıza farklı görüntüler kazandırmak istiyorsanız kıyafet için metal taş modellerine detaylıca göz atabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR