Çalışmalarınıza renk kazandırmak için size sunulan sınırlı sayıda renk seçeneği arasından tercih yapmak zorunda değilsiniz. Sizlere cam boyası ve porselen ile seramik boyalarında son derece zengin bir renk skalası sunuyoruz. Artık hayal ettiğiniz çalışmalarda dilediğiniz rengi kullanabilecek ve renkleri karıştırarak dilediğiniz ara tonu elde edebileceksiniz. Sitemizden cadence, rich, artdeco, pebeo ve edding cam, seramik ve porselen boyası çeşitlerini uygun fiyatla satın alma fırsatını sakın kaçırmayın!

Su bazlı opak cam boyası çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Aynı zamanda transparan ya da metalik renk seçeneklerini görmek isteyenler de en doğru adreste yer alıyor. Çünkü zengin seçenek yelpazesi sunan sitemizde bu özelliklere sahip olan boya çeşitleri de mevcut. Seramik ya da cam malzemeler üzerine çizim yapmak, yazı yazmak için kullanabileceğiniz cam ve seramik kalemi çeşitlerini de hemen inceleyin.

Çok daha kolay bir şekilde süsleme yapmanızı sağlayan kalemler özellikle zorlu motifleri materyale kazandırmak ya da ince bir işçilik gerektiren çalışmalar yapmak için çok daha ideal bir seçeneğe dönüşüyor. Elbette fırça yardımı ile kullanabileceğiniz seramik boyası çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. El becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacak olan boyalar yüksek kalite düzeyinde ve zengin renk pigmenti içeriyor.

Porselen Kalemi ve Porselen Boyası Çeşitlerini İnceleyin!

Bu yüz güldüren özellik porselen kalemi çeşitleri için de geçerlidir. Çalışmalarınızı renklendirmek için ikinci kat boyama yapmaya gerek kalmadan istediğiniz rengi kazandırabileceksiniz. En çok tercih edilen ve büyük beğeni kazanan markaların yeni boya çeşitlerini de sizlerle buluşturuyoruz. Çalışmalarınızı sürtünme olmadan elde hafifçe yıkayabilir ya da bulaşık makinesinde yıkama yapabilirsiniz.

Fırınlama yapılmayan çalışmalar ise yaklaşık 30 gün beklendikten sonra yıkanabilir. Bu nedenle fırınlama yapmayacak kişiler için de sunduğumuz porselen boyası çeşitlerinin tercih edilebileceğini belirtmek isteriz. Kolayca uygulayabileceğiniz ve yepyeni çalışmalar yapmak için de size ilham verecek olan bu iddialı renkleri hemen incelemeye başlayın. Beğendiğiniz tüm renkleri uygun fiyat ayrıcalığından da faydalanarak sadece tek tıkla sepetinize atabilirsiniz.

İstisnasız tüm ürün koleksiyonlarımızda olduğu gibi boya çeşitlerini içeren bu kategori için de en uygun fiyatları sunuyor ve yıl boyunca makul fiyat politikamızı koruyoruz. Hemen şimdi cam, seramik ve porselen boyası fiyatları incelenebilir. Kullanmak istediğiniz boyaları sepetinize atarak siparişinizi hemen tamamlayın. Sizleri uzun süre bekletmiyor ve tüm siparişleri çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırıyoruz. Hobi Dünya ayrıcalıklarını hemen şimdi siz de keşfedin!

Cam, Seramik, Porselen Boyaları

Pratik kullanım özelliği sayesinde cam boyama malzemeleri çok daha fazla ilgi görüyor. Ayrıcalıklı bir alışverişle satın alabileceğiniz bu malzemeler boyama çalışmaları yapmaktan çok daha fazla keyif almanızı sağlayacak. Mükemmel bir renk dağılımı görmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız bu özel boya koleksiyonu içerisinden seçim yapmanız yeterli oluyor.

Renk dalgalanması olmadan harika bir sonuç sunabilen cam boyası çeşitleri aynı zamanda seramik yüzeylerde de kullanılabildiği için seramik renklendirme çalışmalarında kullanmak üzere farklı bir boya satın almanıza hiç gerek yok. Vernik gerektirmiyor olması ise incelediğiniz bu tasarımları benzerlerinden ayırıyor. İdeal parlaklık düzeyini size sunan boya çeşitleri seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Canlılığı ile birlikte parlaklığını da uzun süre muhafaza edebilen Cadence cam boyama çeşitleri kullanıma hazır bir halde adresinize ulaşıyor. Fırça yardımıyla pratik bir şekilde uygulayabileceğiniz boya çeşitlerini dilerseniz sünger ya da benzeri malzemelerle de kullanabilirsiniz. Nasıl bir boyama çalışması yapacağınıza bağlı olarak dilediğiniz materyali kullanabiliyorsunuz.

Sitemizde Artdeco, Rich ve Pebeo cam boyası çeşitlerini birbirleri ile kıyaslayarak da satın alabilirsiniz. Seçkin markalar tarafından üretilen ve oldukça zengin bir renk pigmenti içerdiği için çoğu zaman tek kat sürmenin yeterli olduğu boya çeşitleri her açıdan beklentilerinizi karşılamayı başaracak. Kullananların son derece memnun kaldığı su bazlı, metalik cam boyası çeşitlerine de mutlaka göz atmanız gerekiyor.

Cam Boyası

Gayet düşük seviyelerde tutulan cam boyası fiyatları ve beraberinde indirimli olarak satın alabileceğiniz ürünler gayet kazançlı bir alışveriş yapmanıza olanak tanıyor. İhtiyaçlarınızı karşılamak için sitemizi tercih etmeniz durumunda ayırmanız gereken bütçeden hatırı sayılır bir tasarruf elde edebilirsiniz. Ürün modelleri ya da renk seçenekleri azalmadan tercihinizi yapın ve kullanmak istediğiniz tüm boyaları sepetinize ekleyerek sipariş işleminizi tamamlayın.

Bardak, kupa, seramik, porselen, cam ve sır üstü çalışmalarda fırınlanmaya uygun boyalardır. Bulaşık makinesinde ve ılık suda sürtünme yapılmadan elde yıkanabilir. Fırınlanma istenmiyorsa 20-30 gün arası beklendikten sonra fırınlanmaya gerek kalmadan yıkanabilir hal kendiliğinden gelecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR