100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Diğer Fırça ve Malzemeler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: Rich Boya
Metal saplı sünger rulo fırça. Fırça eni 6 cm'dir. Uzunluğu yaklaşık 30 cm'dir.  Paket içerisinde 2 adet yedek başlığı bulunmaktadır. Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip tek..
10.50TL
Marka: Rich Boya
Ahşap saplı, 4 farklı boyda sünger ponpon tampon fırça. Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Özellikle cam boyama ve stencil şablon boyama için idealdi..
7.50TL 10.00TL
12 gözlü, kapaklı şişeli boya paleti. Çalışmanıza ara verdiğinizde ya da boyamanızdan arta kalan boyaları kurumadan kapaklı şişelerinde saklayabilirsiniz. Şişeler yerlerinden çıkarılabilir. Her türlü sanatsal ve hobi boyama işinizde kullanabile..
25.00TL
12 gözlü, plastik, oval, oluklu boya paleti. Her türlü boyama işinizde kullanabileceğiniz pratik ve ekonomik bir üründür. ..
3.00TL
29 cm X 19 cm boyutunda cadence kes & kullan sünger. Boyama, eskitme, vernikleme ve stampa işlerinizde kullanabilirsiniz. Bütün olarak ya da istediğiniz boyutlarda keserek kullanılabilir. Kolayca tutabilmek ve çalışma alanınızı temiz tutmak..
9.00TL
Rulo fırça ile yaptığınız boyama işlerinde boyayı dökebileceğiniz haznesi ve fırça üzerinde kalan fazla boyaları süzebileceğiniz alanı bulunan, plastik boya kabı teknesi. Yaklaşık 29 cm uzunluğunda, 16 cm genişliğindedir. Haznesinde boyaların..
7.50TL 10.00TL
Ahşap, polyester seramik gibi malzemeleri boyamadan önce pürüzlerden temizlemek için kullanabileceğiniz sünger zımpara. 100 numara kalınlığındadır. ..
3.50TL
Cadence dekoratif bitkisel sünger; sert, dayanıklı ve gözenekli yapısıyla hobi ve boyama çalışmalarınızda desen vermek, doku katmak gibi amaçlarla kullanabileceğiniz uzun ömürlü bir boyama süngeridir. Yaklaşık 9 cm boyutundadır. İşiniz bittik..
6.00TL
Marka: Rich Boya
Rölyef modelleme, pasta süsleme vb. işlerinizde kullanabileceğiniz paslanmaz uçlu çiçek ütüsü, top ütü seti. 13 cm uzunluğunda, 4 parçadan oluşur, her parçada 2 uç bulunmaktadır. 4 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm, 11 mm, 15 mm ve 17 mm çapında olma..
40.00TL
Cadence fırça temizleme jeli, fırçalarınıza ilk günkü temizliğini ve yumuşaklığını kazandırır. 120 mL'lik ambalajdadır. ..
9.50TL
Marka: Artdeco
Artdeco el ve fırça temizleme jeli, hobi ve sanatsal boya çalışmaları sonrasında elde, fırçalarda ve diğer boyama malzemelerinde kalan boyaları etkili bir biçimde temizleyen jel şeklinde bir temizleyicidir. Cilde zarar vermez. Doğal kıllı fır..
18.00TL
Marka: Rich Boya
Ergonomik metal saplı, 10 cm genişliğinde dekopaj rulosu. Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
39.00TL
Marka: Rich Boya
Ergonomik plastik saplı, 10 cm genişliğinde dekopaj rulosu. Belirtilen fiyat 1 adet içindir.  ..
24.00TL
Marka: Rich Boya
10 cm eninde sünger rulo fırça için yedek uç. Standart rulo fırça saplarına uygundur. Belirtilen fiyat 1 adet yedek uç içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz yazıp satın alabilirsiniz. ..
3.00TL
Marka: Rich Boya
5 cm eninde kadife sünger rulo fırça için yedek uç. Belirtilen fiyat 1 adet yedek kadife uç içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz yazıp satın alabilirsiniz. ..
5.00TL
Marka: Rich Boya
5 cm eninde sünger rulo fırça için yedek uç. Belirtilen fiyat 1 adet yedek uç içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Marka: Rich Boya
Çeşitli hobi ve boyama işlerinizde kullanabileceğiniz, ergonomik ahşap saplı, metal uçlu 5'li spatül seti. Bir pakette 5 adet farklı boyda spatül bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet spatül) içindir. ..
46.00TL
Cadence Ağaç Desen Aparatı Wood Grainer, yüzeye ahşap ve budak görüntüsü vermeye yarayan, lastikten üretilmiş özel bir aparattır. Boya sürme yönüne göre hafif bastırdıktan sonra düz çekilirse ağaç damarı, bilek hareketleriyle hareketli şeki..
6.00TL 7.10TL
Ahşap, polyester seramik gibi malzemeleri boyamadan önce pürüzlerden temizlemek için kullanabileceğiniz çift taraflı ince sünger zımpara. 80 numara kalınlığındadır. ..
2.00TL
Marka: Rich Boya
Çeşitli hobi ve boyama işlerinizde kullanabileceğiniz, plastik 5'li spatül spatula seti. Bir pakette 5 adet farklı boyda spatül bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket (5 adet spatül) içindir. ..
8.00TL
Marka: Rich Boya
5 cm eninde sünger rulo fırça için yedek uç. Belirtilen fiyat 1 adet yedek uç içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz yazıp satın alabilirsiniz. ..
2.50TL
Marka: HobiDunya
10 cm eninde kadife sünger rulo fırça için yedek uç. Kadife uçlar özelikle vernik uygulamak için idealdir. Belirtilen fiyat 1 adet yedek kadife uç içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz yazıp satın alabilirsiniz. ..
6.00TL 8.50TL
Marka: Rich Boya
10 cm eninde kadife sünger rulo fırça için yedek uç. Kadife uçlar özelikler vernik uygulamak için idealdir. Belirtilen fiyat 1 adet yedek kadife uç içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz yazıp satın alabilirsiniz. ..
5.00TL 7.50TL
Kokusuz terebentin, boya çözücü bir malzemedir. Yağlı boyaların inceltilmesinde ve fırça temizliğinde kullanılır. 100 ml lik şişededir. ..
10.00TL
Marka: HobiDunya
5 cm eninde kadife sünger rulo fırça için yedek uç. Kadife uçlar özelikler vernik uygulamak için idealdir. Belirtilen fiyat 1 adet yedek kadife uç içindir. Miktar kısmına kaç adet almak isterseniz yazıp satın alabilirsiniz. * Görseldeki fırça s..
4.50TL
Alüminyum malzemeden yapılmış, fırça temizliği ve fırça diplerinde boya birikmesini önlemek için kullanılan fırça temizleme kabı. Her boy fırçalar için kullanılabilir. * Görseldeki fırçalar fiyata dahil değildir. ..
40.00TL
Marka: Rich Boya
Set içeriğinde 1 numaradan 6 numaraya kadar farklı boyutlarda 6 adet kağıt pastel dağıtıcı kalem bulunmaktadır. Toz pastel dağıtmak ve kaynaştırmak için kullanılır. Pastel, füzen gibi tozlu bir malzeme ile çalışıyorsanız boyaları dağıtmak için ide..
14.00TL
Marka: HobiDunya
32 cm uzunluğunda metal, tutma kısmı ergonomik sert plastikten yapılmış rulo fırça sapı. Ucuna 5 cm'den 10 cm'e kadar her türlü sünger, kadife ve saten uç takabilirsiniz. ..
6.00TL 6.50TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×