Renk Seçenekleriyle Metalik Sedefli Boyalar Hobidunya.com’da!

Dilediğiniz her türlü objeye metalik bir görünüm kazandırmanız son derece kolay olacak. İhtiyacınız olan sadece seçkin markalar tarafından üretilmiş olan metalik boya çeşitleridir. Bu boya çeşitlerini sitemizde inceleyebilir ve beğendiğiniz ürün modellerini sepetinize ekleyerek hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.  Pratik bir şekilde kullanılabilen su bazlı metalik boya çeşitleri oldukça geniş bir renk skalası sunuyor.

Fırça ya da sünger gibi malzemelerle kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve sağlığa zarar verebilecek herhangi bir madde içermeyen Cadence metalik boya çeşitleri seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sıklıkla tercih edilen altın rengi de gümüş rengi tonlarını da bu sayfada sizlerle buluşturuyoruz. Zengin renk pigmentleri içerdiği için az miktarda kullanım istediğiniz yoğunluğu elde etmenizi sağlayacak.

Yeşil, turkuaz, bordo, mavi ve turuncu gibi canlı renk tonlarının kullanıldığı metalik akrilik boya çeşitlerini de sitemizden düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ahşap, seramik, plastik, metal, kumaş ya da deri üzerine uygulanabilme özelliğine sahip olan bu ürün modelleri dekoratif objeler dizayn edenler için harika bir renklendirme malzemesine dönüşüyor.

Cadence ve Rich Metalik Sedefli Boyaları Hemen Satın Alın!

Aynı zamanda Rich metalik boya çeşitleri kuruduğunda ışıltılı ve etkileyici bir görünüm kazanıyor. İnce bir katman halinde uygulanması durumunda hızlı bir şekilde koruyabilen bu boyalar 2 ya da 3 kat uygulama için de ideal bir formüle sahiptir. Dilediğiniz herhangi bir objeye sedefli bir görünüm kazandırmak istediğinizde gönül rahatlığı ile bu boya çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Sitemizde metalik akrilik boya fiyatları gayet düşük rakamlardan oluşuyor. Bu nedenle hobi olarak boyama ya da desen çalışması yapanlar düşük bir bütçe ayırarak ihtiyacı olan metalik boyaları sitemizden temin edebilir. Aynı zamanda bu boya çeşitleri ile kullanıma uygun olan fırça ya da vernik gibi malzemeleri de sitemizden temin ederek ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Elbette boya ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilmeniz için sizlere farklı bir gramaj seçenekleri de sunuyoruz. Böylelikle kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak tercih yapabilirsiniz. Sitemizde sizlerle buluşturduğumuz metalik sedefli boya fiyat noktasında da avantajlı ürünlerdir. Bu avantajdan faydalanmak için sepetinizi hemen doldurmaya başlayın ve siparişinizi bize iletin.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR