Cadence Diamond Metalik Boya 70 ml - Kahverengi 684
Cadence Diamond Metalik Boya 70 ml - Kahverengi 684
Cadence Diamond Metalik Boya 70 ml - Kahverengi 684

Cadence Diamond Metalik Boya 70 ml - Kahverengi 684 (684-kahverengi-diamond-metalik-boya)

Fiyat : 80,00 TL(KDV Dahil)

Cadence Diamond Metalik Boya 70 ml, dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı sedefli metalik boyadır. Diğer metalik boyalardan çok daha ışıltılı bir boyadır. Kuruduğunda ışıltılı sedef görünümünü alır. İnceltme yapılmaz. Kendi arasında diğer re

Cadence Diamond Metalik Boya 70 ml, dekoratif amaçlı, kullanıma hazır, su bazlı sedefli metalik boyadır.

Diğer metalik boyalardan çok daha ışıltılı bir boyadır. Kuruduğunda ışıltılı sedef görünümünü alır. İnceltme yapılmaz. Kendi arasında diğer renklerle karıştırılarak değişik renkler elde edilebilir. Kullanılan tekniğe göre en az 2 kat uygulanması tavsiye edilir.

Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 normlarına uygundur.

Cadence Metalik Boya Özellikleri

Su bazlı sedefli Cadence metalik boya ile hobi çalışmalarınızda farklılığı ve ışıltıyı elde edebilirsiniz. Geri dönüşüm projelerinizde ya da sanatsal çalışmalarınızda da dekoratif etki elde etmek için Cadence metalik sedefli su bazlı boyayı kullanabilirsiniz. Diğer metalik boyalara göre daha ışıltılı bir boya olma özelliğine sahip olan Cadence diamond metalik boya 70 ml özel şişesinde kullanıma hazır olarak satılır. 70 ml içeriğe sahip olan Cadence metalik boya su bazlı olup sedefli bir etkiye sahiptir.

Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen boya farklı renklere eklenerek de kullanılabilir. Kullanım amacına göre iki kat sürülmesi önerilir. Cadence diamond metalik su bazlı sedefli boyanın uygulandığı alan kuruduğunda ışıltılı ve sedefli bir görüntünün elde edilmesi sağlanır. Dekoratif amaçlı olarak kullanılabilen boya aynı zamanda inceltme de yapmaz.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR