Özenle modelini seçip hobileriniz için ayırdığınız kıymetli vaktinizi üzerinde harcadığınız eşyanızın kullanım ömrünü nasıl uzatacağınızı biliyor musunuz? Bu konuda en önemli yardımcınız boyalar ve vernik kullanımıdır. Vernik basitçe transparan boya olarak tanımlanabilir. Seçmiş olduğunuz boya ya da kullandığınız deseni kapatmadan kullanım kolaylığı sağlar. Eşyanın yüzeyiniz kaplayarak, uygulanan boyanın, desenin ve bilhassa eşyanın kendisinin dış etkilere karşı uzun süre dayanmasını sağlar. Dikkatle inşa edip boyadığınız sehpanızın üzerine akşam keyfinizi yaparken ya kahveniz dökülür de boyanıza zarar verirse? Ya dikkatsiz bir misafir eşyanızı çizerse? Endişe etmenize gerek yok! Bu küçük kazalardan sizi doğru vernik uygulaması korur.

Su bazlı verniğin içerisinde yer alan alkid, akrilik ve/veya vinil akrilik polimerler su içerisinde kolayca çözünebilen yapıda olduğundan bu isimle anılır. Pratik çözümleriyle Hobidunya müdavimlerinin gözünden eminiz ki bu ayrıntı kaçmamıştır! Su bazlı olan bu formül kolay uygulamanın yanında kolay temizleme özelliğine de sahiptir. Zira yağ bazlı vernikler kendi yapılarına uygun olan yağ bazlı çözücülere ihtiyaç duyar. Zaman içerisinde kullanım ve uygulama kolaylığına sahip su bazlı vernikler yaygınlaştıkça çok daha üstün özelliklerde üretilmeye başlanmıştır. Eski tipte ahşap doku yüzeyler için fırça izine müsaade eden sanatçı ruhlu eller için de, pratik hemen sonuç elde etmek isteyen tez canlı hobi sahipleri için de seçenekler mevcuttur.

Uygun materyal ve boya üzerine uygun tipte verniği seçerseniz kusursuz bir bitiş elde etmeniz işten bile değildir. Su bazlı vernikler kullanım açısından da farklı tipte olabilir. Eğer isteğiniz biraz daha klasik bir bitiş ise fırçanızı elinize alıp kolaylıkla eskinin rüstik görünümlerini elde edebilirsiniz. Fakat ayrıntılara sahip, girintili çıkıntılı yüzeyler ve modern, pürüzsüz bitişler istiyorsanız, sprey olarak tasarlanmış vernikler sizler için biçilmiş kaftandır. Yumuşak dokunuşa sahip kusursuz eşyalara sahip olmak işte bu kadar basittir. Üstelik bu vernik uygulamaları her tip yüzeye tatbik edilebilir. Ahşaplarda olduğu kadar metal ve benzeri yüzeyler de verniğin koruması altında uzun yıllar evlerinizdeki yerlerini korur; eşyalarınızı severek uzun süre kullanabilirsiniz.

Hobidunya.com’da istediğiniz her yüzey ve uygulama için ayrı ayrı tiplendirilmiş verniklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sıvı ya da sprey halinde mat, yarımat, parlak su bazlı verniklerin yanında kristal sır vernik ve 100 kat kalın vernik çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Vernik Çeşitleri ve Modelleri Hobidunya.com’da!

Farklı yüzeylerde boyama ya da desen çalışması yapmanızın ardından bu görünümü korumak için vernik kullanabilirsiniz. Pek çok farklı boya çeşidi ile bir arada kullanıma uygun olan parlak ya da mat vernik modellerini ise bu sayfada bir arada inceleyebilirsiniz. Sizlere son derece zengin bir ürün çeşidi yelpazesi sunuyor, seçeneklerinize her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

En sık tercih edilen ürünlerden biri su bazlı vernik modelleri oluyor. Bu ürünleri daha yakından incelemek için hemen üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede ürün modelleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşmış olacaksınız. Kalitesini kanıtlamış markaların verniklerini sizlere farklı gramaj seçenekleri halinde sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz miktara uygun gramajda olan ürünler için hemen sipariş verin.

Hobi çalışmalarında en sık kullanılan malzemelerden biri olan Cadence vernik modelleri de seçenekleriniz arasında mevcut. Toksik madde ya da sağlığa zarar verebilecek farklı maddeler içermeyen bu ürünleri en düşük fiyatla satın alma fırsatından siz de faydalanabilirsiniz. Markanın su bazlı olan ve mat bir görünüm sergileyen verniklerini de şimdi inceleyin ve sepetinize ekleyin.

Cadence, Rich, Artdeco Marka Vernikleri Hemen İnceleyin!

Büyük ilgi görmeye devam eden Rich vernik modelleri de burada! Dilerseniz sayfanın sol bölümünden fiyat aralığı seçimi yapabilir ve yalnızca sizin ayırdığınız bütçeye uygun olan ürünlerin listelenmesini sağlayabilirsiniz. Markanın en çok tercih edilen verniklerini bir arada inceleyerek çalışmalarınıza uygun olanları saniyeler içerisinde belirleyebilirsiniz. Geriye sadece ürünleri sepetinize atarak sipariş vermek kalıyor.

Elbette cam vernik çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Takı yapımında da son dönemde daha sık kullanılmaya başlanan bu vernikler hızlı kuruyor olmasıyla beğeni topluyor. Böylelikle çalışmanız kısa zamanda kullanıma hazır hale gelecektir. Ayrıca istendiğinde iki ya da üç kat şeklinde uygulanan vernikleri de sitemizde bulabilir ve yüz güldüren fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.

İlginizi çeken taş vernik çeşitleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz üzerine tıklamanız yeterli olacak. Bu sayede gramaj bilgisinden nasıl kullanılması gerektiğine kadar merak ettiğiniz her türlü sorunun yanıtını görmüş olacaksınız. Size ilham verecek olan verniklerle diğer hobi malzemelerini anında bulmak için doğru adrestesiniz.

Ahşap, Cam, Mat ve Parlak Vernikleri Hemen Online Satın Alın!

Ahşap boyama çalışması yapanların en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen ahşap vernik çeşitlerini de bu özel koleksiyon içerisine ekledik. Ahşap materyallere bambaşka bir görünüm kazandıran vernikler boyama çalışmasının ardından kullanılabildiği gibi tek başına da tercih edilebiliyor. Bu sayede ahşabın dokusunun ve doğal deseninin çok daha net bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sitemizde bulunan mat vernik çeşitleri ise özellikle boyayı korumak amacıyla tercih ediliyor. Herhangi bir yüzeye boyama çalışması yaptıktan sonra ortaya çıkan görünümü korumak için parlak bir görünüm yerine daha mat bir duruşa sahip olan bu vernik çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Bu benzersiz koleksiyon içerisinde yer alan cam verniği çeşitleri başta olmak üzere tüm ürünler için en düşük fiyatları sunuyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilir ve seçtiğiniz ürünlerin kısa zamanda istediğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı belirleyin ve sepetinize doldurun. Hobi çalışmalarınıza yepyeni bir boyut kazandıracak olan ürün modellerinin tamamıma hemen sahip olabilirsiniz.

Elbette sprey vernik fiyatları da yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. Bu ürün çeşitleri için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmez. İndirim fırsatları yıl boyunca sitemizde sizi bekliyor olacak. Ödeme kolaylıkları ve ücretsiz kargo fırsatlarından da faydalanarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Türkiye’nin tüm kentlerinden sipariş kabul ediyoruz. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı büyük bir özenle hazırlanıyor ve istediğiniz adrese teslim ediliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR