Menü
SEPET

MultiSurface Hibrit Boyalar

MultiSurface Boyalar

Boya çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın almak için sitemize tıklamanız yeterli oluyor. Sizlere tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz hibrit boya çeşitlerini tek bir adreste sunuyor aradığınız renkler pratik bir şekilde sepetinize eklemenizi sağlıyoruz. İncelediğiniz bu sayfada aklınıza gelebilecek tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz MultiSurface boya çeşitleri bulunuyor. Oldukça zengin bir renk skalası sizi bekliyor. Kullanmak istediğiniz renkleri hemen sepetinize atarak siparişinizi tamamlayın.

Mobilyalar üzerinde çeşitli desen çalışmaları yapmak istediğinizde MultiSurface boya kullanabileceğiniz en temel malzemelerden biri oluyor. Mobilyalarla birlikte seramik yüzeylerde de bu boyaları kullanabilir çeşitli sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz. Seramik yüzeylerde zengin renk pigmentleri sayesinde net bir görünüm sergileyen boyalar çok detaylı çalışmalarda bile kullanıma uygun olması ile dikkat çekiyor.

Kumaş yüzeylerde hatta kağıt üzerinde bile Rich Multi Surface boya kullanılabiliyor. Kumaş ya da kağıt üzerinde kabarma, deformasyon gibi çeşitli sorunlara yol açmadığı için oldukça kalıcı renklere sahip olan bu boya çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle kumaş yüzeylerde kullanılabiliyor olması, eskiyen kumaş ürünlere yeni bir görünüm kazandırmak için bu boyalardan yardım almanızı sağlıyor. Ancak bu boyaları kumaş yüzeylere uygularken sulandırmanız gerekiyor.

MultiSurface Boya Çeşitleri Metal Yüzeylerde Kullanılabilir!

Sitemizden pratik bir şekilde temin edebileceğiniz Cadence MultiSurface çeşitleri metal yüzeylerde de kullanılabiliyor olmasıyla benzerlerinden ayrılıyor. Özellikle hobi olarak metal malzemelerden çeşitli objeler hazırlayanlar, bu objeleri renklendirmekte kullanabilecekleri bir boya bulmakta zorlanıyordu. Ancak artık Cadence MultiSurface boya çeşitleri ile her türlü metal yüzeye istenen her türlü renklendirme çalışması yapılabiliyor.

Karo ve kalebodurları renklendirmek için de tercihinizi MultiSurface boyalardan yana kullanabilirsiniz. Zengin bir renk seçeneği yelpazesi sunuyor olması bu boyalara çeşitli sanatsal çalışmaların da yapılabilmesini beraberinde getiriyor. Ana renklerle birlikte ara tonlar da oldukça geniş bir skala sunuyor ve bu sayede renk tercihleri özgürce yapılabiliyor. Boya çeşitleri sulandırılarak kullanıldığında da renk belirginliğinde bir azalma olmuyor.

Rich ve Cadence MultiSurface Boya Üzerine Vernik Uygulanabilir

Ahşap, metal ya da seramik gibi yüzeylerde Rich ve Cadence MultiSurface boya kullandıktan sonra vernik uygulaması da yapabilirsiniz. Hatta vernik kullanmanız boyanın yüzeyde çok daha kalıcı olmasını sağlar. Şayet çalışmanıza parlak bir görünüm kazandırmak istemiyorsanız bu durumda mat vernik çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle yaptığınız çalışmanın kalıcılığını artırmış ve renklerin canlılığını daha uzun süre korumuş olursunuz.

Sitemizde Rich MultiSurface boya çeşitlerini 120 ml, 130 ml, 500 ml ve 2500 ml gibi farklı gramaj seçenekleri eşliğinde sizlere sunuyoruz. Boyama çalışması yapacağınız yüzeye ya da uygulayacağınız desene uygun gramajlarda olan boya çeşitlerini sadece tek tıkla sepetinize ekleyerek hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Zengin renk pigmentlerine sahip olması nedeniyle az miktarda kullanım rengin net bir şekilde yüzeye geçmesini sağlayabiliyor.

Bundan böyle hibrit boya ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılamak için rotanızı hemen sitemize çevirin. Özellikle akrilik boya kullananların son derece memnun kaldığı bu boya çeşitleri her türlü yüzeyde kullanılabiliyor olmasıyla hobi çalışmalarının da vazgeçilmez malzemelerinden biri haline geldi. Dolayısıyla her evde ya da her atölyede mutlaka bulunması gereken malzemelerden biri de incelediğiniz bu boyalardır.

Sitemizde tüm yıl boyunca makul fiyat politikası uygulanıyor. Düşük fiyat politikamız kapsamında sizlere en uygun MultiSurface boya fiyatları avantajını sunuyoruz. Farklı platformlarda daha yüksek rakamlarla ödeme yapmak yerine uygun fiyat fırsatından siz de faydalanabilir ve hemen şimdi alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşamak için kullanmak istediğiniz boyaları sepetinize eklemeye başlayın!

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 571 (20 Sayfa)