En İyi Markaların Boyutlu Boncuk Boya Modelleri Hobidunya.com’da!

Muhteşem çalışmalar yapmanız ve en etkileyici sanat eserlerine imzanızı atmanız için ihtiyacınız olan tüm malzemeler burada! Yaptığınız çalışmalar üzerinde boyut oluşturmak istediğinizde kullanabileceğiniz boyutlu boncuk boya çeşitleri sitemizden temin edilebilir. Pratik bir şekilde kullanılabilen bu özel boya çeşitleri ile istediğiniz her türlü çalışmayı büyük bir keyifle yapabileceksiniz.

Seçkin markalar tarafından hazırlanan boncuk boya çeşitleri su bazlı olarak formüle ediliyor. Aynı zamanda boya çeşitleri CE ve EN 71 normlarına uygun olarak üretildiğinden sağlığa zarar verebilecek herhangi bir madde içermiyor. Her yaş grubuna hitap edebilen boyalar kendi başlarına kullanılabilir ve aynı zamanda akrilik boyalara ışıltı vermek için de rahatlıkla tercih edilebilir.

Seçenekler arasında simli boncuk boya da bulunuyor. Özellikle hazırladığı çalışmalara boyut kazandırırken bir yandan da ışıltılı bir görünüm eklemek isteyenler için bu boyalar son derece ideal bir seçim olabilir. Bu boyalar özel formu sayesinde sıkılan yerde yayılmıyor ve aynı zamanda sivri bir uç da oluşturmuyor. Zira adını da bu özelliğinden alıyor. Çünkü sıkıldığı yerde boncuk formunda yuvarlak bir hat oluşturuyor.

Uygun Fiyat ve Hızlı Kargo Seçenekleriyle Boncuk Boyaları Hemen Satın Alın!

Kumaş yüzey üzerinde de kullanılabilen Cadence renkli inciler boya çeşitleri ütüleme yapılarak sabitlenebiliyor. Kumaş yüzeye uygulanmasının ardından ütü ile sabitlenmesi, kumaşın yıkanmaya hazır hale gelmesini sağlıyor. Bu arada sitemizde sizlere son derece geniş bir renk skalası da sunuyoruz.

Metalik bir görünüm elde etmenizi sağlayacak olan Cadence ve Rich boncuk boya çeşitleri de mevcut. Profesyonellerin de ortak tercihi halinde gelen bu özel ürün modelleri son derece hızlı bir şekilde kuruyabiliyor olmasıyla da yüz güldürüyor. Böylelikle el işi çalışmasının kısa zamanda tamamlanması sağlanabiliyor. Alternatifler arasında sedef görünümlü olan boyalar da bulunuyor.

Tüm hobi çalışmalarında kullanılan malzemeler gibi boyutlu boncuk boya fiyat noktasına gayet avantajlı ürünlerdir. Minimum düzeyde bütçe ayırmanız bu özel boya çeşitlerini hemen satın almanız için yeterli oluyor. Düşük fiyatlara indirimler, ücretsiz kargo fırsatları da eşlik ediyor. Böylelikle ekonomik, keyifli ve bir o kadar da kazançlı bir alışveriş fırsatı sizi bekliyor, sakın kaçırmayın!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR