Cadence Renkli İnciler Boncuk Boya - 574 Fosforlu Pembe
Cadence Renkli İnciler Boncuk Boya - 574 Fosforlu Pembe
Cadence Renkli İnciler Boncuk Boya - 574 Fosforlu Pembe

Cadence Renkli İnciler Boncuk Boya - 574 Fosforlu Pembe (574-fosforlu-pembe-25ml)

Fiyat : 39,00 TL(KDV Dahil)

İnci tanecikleri şeklinde kolay uygulanabilen boyutlu ve su bazlı bir boyadır. Kolay kullanım için özel uçlu tüp şeklinde 25 ml ambalajlıdır. Ambalaj şekli taneciklerin boyutlarını kontrol edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı boyutlarda in

İnci tanecikleri şeklinde kolay uygulanabilen boyutlu ve su bazlı bir boyadır.

Kolay kullanım için özel uçlu tüp şeklinde 25 ml ambalajlıdır.

Ambalaj şekli taneciklerin boyutlarını kontrol edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı boyutlarda inci taneleri yapabilirsiniz.

Başta kumaş, deri olmak üzere her türlü yüzeyde kullanılabilir. Tanecik halinde kullanılması önerilir ve tam kuruma 24 saattir. Uygulama yapılan tekstil ürünleri 30°C yıkanabilir. Islak iken su ve sabun ile kolayca temizlenebilir.


Cadence Boyutlu Boncuk Boya Özellikleri

Cadence boyutlu boncuk boya ile hobi çalışmalarınızda harikalar yaratabilirsiniz. Renkli inciler boncuk boya ile çalışmalarınızda istediğiniz deseni kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Kumaş çalışmalarınızda oldukça başarılı sonuçlara ulaşmanızı sağlayan kolay kullanım başlığı ile uygulamayı rahatça kendi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Cadence boyutlu boncuk boya ile kumaş boyama çalışmalarınızı gerçekleştirebilirken aynı zamanda birçok farklı uygulama yüzeyinde başaralı çalışmaları elde etmeniz mümkün olur. Cadence renkli inciler boncuk boya fosforlu pembe renk seçiminin yanı sıra farklı renk tonlarına sahip seçenekleri de bulabilirsiniz.

Cadence Fosforlu Boya

Hobi çalışmalarınızda oldukça farklı uygulama yöntemlerine yer açarak inci tanelerini yaratmanızı sağlayan Cadence fosforlu akrilik boya özel ucu sayesinde kolay bir kullanımı da sunar. 25 ml ambalaja sahip olan Cadence renkli inciler boncuk boya fosforlu pembe renginin yanı sıra farklı renk seçenekleri ile de uygulamanın yapılabilmesini sağlıyor.

Cadence fosforlu boya sadece hobi ve sanatsal çalışmalarınızda değil, aynı zamanda geri dönüşüm uygulamalarında da oldukça başarılı sonuçlara ulaşmanızda etkilidir. Kumaş ve deri başta olmak üzere birçok farklı yüzeyde işlem yapılabilen Cadence fosforlu boya farklı büyüklüğe sahip inci tanelerinin hazırlanmasını sağlar.

Kumaş ve deri uygulamalarında en az yirmi dört saat boyunca kuruması beklenmelidir. Yirmi dört saatin sonunda yıkama işlemi gerçekleştirilebilir. İşlem yapılacak olan yüzeyin temiz ve kuru olması da önemlidir. Sağlığa zararlı olan toksin maddelerin yer almadığı Cadence renkli inciler boncuk boya uygulamasına yer açtığınız kumaş ya da deri yüzeylerinde uzun süre kalıcı bir güzellik sunacaktır. Çamaşır makinesinde otuz derecede yıkama işlemi yapılabilir.

Urun Detay Widget
  • Kargo Süresi
    Siparişiniz 3 gün içinde kargoya verilir.
  • Koşulsuz İade
    14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.
  • Güvenli Ödeme
    İnternette alışverişe koruma sistemi.
KARGO ÜCRETSİZ
Bu ürünü şimdi satın alırsanız kargo bedava!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR