Ahşap Oyma ve Seramik Malzemeleri

Ahşap oyma ve seramik sanatında kullanılan kesici oyma setleri, diğer alet ve malzemeler geniş model seçeneği ile hobidunya.com'da. Ahşap oyma seti, seramik hamuru en ucuz fiyatlara satın al.

Devamı
Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Seramik, kil hamuru çalışmalarına yeni başlayacaklar ve hobi amaçlı yapacaklar için gerekli temel malzemelerin bulunduğu başlangıç setimiz.Setimizin içinde;- 250 gram beyaz renk doğal kil hamuru,- 5 parça modelaj, şekillendirme ..
50.00TL 55.00TL
Ahşap oyma ve gravür işlerinde kullanabileceğiniz, ahşap saplı, 3 farklı metal uçlu, 3' lü set.Sap uzunlukları yaklaşık 10 cm'dir.3'lü paket halinde satılmaktadır.  ..
7.50TL
Ahşap oyma ve gravür işlerinde kullanabileceğiniz, ahşap saplı, 6 farklı metal uçlu set.Sap uzunlukları yaklaşık 10 cm'dir. ..
15.00TL
Ahşap oyma ve gravür işlerinde kullanabileceğiniz, ahşap saplı, 4 farklı metal uçlu ahşap oyma seti.Sap uzunlukları yaklaşık 10 cm'dir. ..
10.00TL
Marka: Rich Boya
Seramik çanak çömlek vb. malzemeler yapımında kullanabileceğiniz beyaz renk doğal kil hamuru.Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra boyayabilir, dilerseniz fırınlayabilirsiniz.250 gram ya da 500 ..
5.00TL 6.50TL
Marka: Rich Boya
Seramik çanak çömlek vb. malzemeler yapımında kullanabileceğiniz terracotta doğal kil hamuru.Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra boyayabilir, dilerseniz fırınlayabilirsiniz.250 gram ya da 500 ..
5.00TL 6.50TL
Seramik çanak çömlek gibi malzemeler yapımında kullanabileceğiniz Mungyo Sculpt Dry Seramik Hamuru Ten Rengi 500 gram.Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra sert bir hal alır, bu şekilde boyayab..
25.00TL
Marka: Rich Boya
Ahşap ve seramik işleriniz için gerekli 11 parçadan oluşan modelaj (oyma) seti.Bu setimiz ile temel şekillendirme ve oyma işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Set içeriği:1 Spearhead end and Curved end Tool 1 Curved Blade end ..
75.00TL
Marka: Rich Boya
Kil çalışmalarına başlayacaklar için gerekli 5 temel parçadan modelaj kalemi (ebeşuar) seti.Bu setimiz ile temel şekillendirme işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürünler ahşap malzemeden yapılmıştır. ..
18.00TL 20.00TL
Marka: Rich Boya
Seramik heykel çalışmalarına başlayacaklar için gerekli 8 temel parçadan oluşan setimiz.Set içeriği:Boxwood Potter's Rib - Boxwood Modelling Tool - Ribbon Tool - Sponge - Needle Tool - Loop Tool - Metal Scraper - Wire Clay CutterBu setimi..
40.00TL 50.00TL
Marka: Rich Boya
Seramik modelaj çalışmalarında kullanılan 6 parçadan oluşan, telli, çift taraflı dip alma ebeşuar seti. ..
42.00TL
Linöl gravür baskı işlerinizde kullanabileceğiniz, 20 cm X 30 cm boyutunda, 2,5 mm kalınlığında tabaka. ..
12.00TL
Çelik uçlu, silikon saplı 3 adet linol oyma takımı. Temel linöl gravür baskı işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
35.00TL
Seramik modelaj ve pasta işlerinde şekillendirme için kullanılan 5 parça metal şekillendirme tahtası seti. ..
25.00TL
5 adet, farklı şekillerde ucu olan ince silikon uçlu fırça, modelaj kalemi.5'li paket halinde satılmaktadır. Seramik, oyma ve pasta şekillendirme işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
25.00TL
5 adet, farklı şekillerde ucu olan kalın silikon uçlu fırça, modelaj kalemi.5'li paket halinde satılmaktadır. Seramik, oyma ve pasta şekillendirme işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
32.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×