100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Ahşap Oyma ve Seramik Malzemeleri

Ahşap oyma ve seramik sanatında kullanılan kesici oyma setleri, diğer alet ve malzemeler geniş model seçeneği ile hobidunya.com'da. Ahşap oyma seti, seramik hamuru en ucuz fiyatlara satın al.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Seramik, kil hamuru çalışmalarına yeni başlayacaklar ve hobi amaçlı yapacaklar için gerekli temel malzemelerin bulunduğu başlangıç setimiz. Setimizin içinde; - 250 gram beyaz renk doğal kil hamuru, - 5 parça modelaj, şekillendirme ..
50.00TL 55.00TL
Ahşap oyma ve gravür işlerinde kullanabileceğiniz, ahşap saplı, 3 farklı metal uçlu, 3' lü set. Sap uzunlukları yaklaşık 10 cm'dir. 3'lü paket halinde satılmaktadır.  ..
10.00TL
Ahşap oyma ve gravür işlerinde kullanabileceğiniz, ahşap saplı, 6 farklı metal uçlu set. Sap uzunlukları yaklaşık 10 cm'dir. ..
20.00TL
Marka: Dolina
Seramik çanak çömlek gibi malzemeler yapımında kullanabileceğiniz beyaz renk dolina polimer kil seramik hamuru. %100 doğal beyaz kildir. Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra boyayabilir, dilers..
5.00TL
Marka: Dolina
Seramik çanak çömlek gibi malzemeler yapımında kullanabileceğiniz dolina polimer kil seramik hamuru. %100 doğal kırmızı kildir. Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra boyayabilir, dilerseniz..
5.00TL
Ahşap oyma ve gravür işlerinde kullanabileceğiniz, ahşap saplı, 12 farklı metal uçlu set. Sap uzunlukları yaklaşık 10 cm'dir. 12 li paket halinde satılmaktadır.  ..
35.00TL
Marka: Dolina
Seramik çanak çömlek gibi malzemeler yapımında kullanabileceğiniz beyaz renk dolina doğal kil seramik hamuru. %100 doğal beyaz kildir. Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra boyayabilir, dilersen..
10.00TL
Marka: Dolina
Seramik çanak çömlek gibi malzemeler yapımında kullanabileceğiniz dolina doğal kil seramik hamuru. %100 doğal kırmızı kildir. Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra boyayabilir, dilerseniz f..
10.00TL
Marka: Jovi
Çeşitli obje yapımında kullanabileceğiniz jovi marka beyaz renk 250 gram seramik hamuru. Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Hava ile kurur, fırınlama gerektirmez. Kuruduktan sonra boyayabilir ve vernikleyebilirsin..
11.00TL
Marka: Jovi
Çeşitli objelerin yapımında kullanabileceğiniz jovi marka gri renk 250 gram seramik hamuru. Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Hava ile kurur, fırınlama gerektirmez. Kuruduktan sonra boyayabilir ve vernikleyebilir..
11.00TL
Marka: Jovi
Çeşitli objelerin yapımında kullanabileceğiniz jovi marka toprak rengi 250 gram seramik hamuru. Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Hava ile kurur, fırınlama gerektirmez. Kuruduktan sonra boyayabilir ve vernikleyeb..
11.00TL
Seramik çanak çömlek gibi malzemeler yapımında kullanabileceğiniz Mungyo Sculpt Dry Seramik Hamuru Ten Rengi 500 gram. Çalışmanızı tamamladıktan sonra oda sıcaklığında kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra sert bir hal alır, bu şekilde boyayab..
25.00TL
Ergonomik ahşap saplı, 175 mm uzunluğunda 6 farklı bıçaktan oluşan ahşap oyma seti. Toplam uzunluk: 175mm, Tutacak uzunluğu (yüksük dahil): 90 mm Amatör ve profesyonel kullanıma uygun, ekonomik bir üründür. ..
60.00TL
Ergonomik ahşap saplı, 130 mm uzunluğunda 6 farklı bıçaktan oluşan ahşap oyma seti. Toplam uzunluk: 130 mm, Tutacak uzunluğu (yüksük dahil): 55 mm Amatör ve profesyonel kullanıma uygun, ekonomik bir üründür. ..
75.00TL
Marka: Rich Boya
Ahşap ve seramik işleriniz için gerekli 11 parçadan oluşan modelaj (oyma) seti. Bu setimiz ile temel şekillendirme ve oyma işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.  Set içeriği: 1 Spearhead end and Curved end Tool 1 Curved Blade end ..
75.00TL
Marka: Rich Boya
Kil çalışmalarına başlayacaklar için gerekli 5 temel parçadan modelaj kalemi (ebeşuar) seti. Bu setimiz ile temel şekillendirme işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.  Ürünler ahşap malzemeden yapılmıştır. ..
20.00TL
Marka: Rich Boya
Seramik modelaj çalışmalarında kullanılan 6 parçadan oluşan, telli, çift taraflı dip alma ebeşuar seti. ..
42.00TL
Linöl gravür baskı işlerinizde kullanabileceğiniz, 20 cm X 30 cm boyutunda, 2,5 mm kalınlığında tabaka. ..
12.00TL
Çelik uçlu, silikon saplı 3 adet linol oyma takımı. Temel linöl gravür baskı işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
35.00TL
Seramik modelaj ve pasta işlerinde şekillendirme için kullanılan 5 parça metal şekillendirme tahtası seti. ..
25.00TL
5 adet, farklı şekillerde ucu olan ince silikon uçlu fırça, modelaj kalemi. 5'li paket halinde satılmaktadır. Seramik, oyma ve pasta şekillendirme işlerinizde kullanabilirsiniz. ..
37.50TL

Ahşap Oyma Seramik

Ahşap oyma ve seramik çalışmalarınızı artık çok daha kolay yapacak, en zorlu kıvrımları, motifleri bile çalışmalarınıza kazandırabileceksiniz. Çünkü sizler için tüm parçaları itina ile seçtiğimiz özel bir koleksiyon hazırladık. Bu eşsiz koleksiyon içerisinde ahşap oyma aletleri çeşitleri yer alıyor. Porselen çalışmalarında da kullanabileceğiniz ve pratik kullanım yönüyle öne çıkan ürün modellerini de sitemizden hemen temin edebilirsiniz.

Set şeklinde hazırlanan ve tüm ihtiyaçları karşılayan parçaların bulunduğu ahşap oyma seti çeşitleri de seçenekleriniz arasında mevcut. Çok daha ekonomik bir seçeneğe dönüşen set çeşitlerini hemen şimdi mutlaka inceleyin. 3, 4, 6 ya da 11 parçalı gibi farklı malzemeleri içeren setler eksik olan ihtiyaçlarınızı karşılamanız için gayet ideal oluyor. İnce silikon uçlu şekillendirme aletleri kalem formunda hazırlandığından kolayca kullanılabiliyor.

Ahşap ve Seramik Çalışmalarınıza Keyif Katan Malzemeler

Çalışmalarınıza daha fazla hakim olmanızı sağlayan ahşap oyma seti çeşitleri farklı ahşap çeşitleri üzerinde kullanılabilir. Şekillendirme, kazıma, eğim verme gibi işlemleri kolayca yapabileceğiniz kalem setleri son derece kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlandı. Bu nedenle sert ahşap yüzeyler üzerinde de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yassı formda dizayn edilen ve avuç içiyle kavranarak kullanılabilen tasarım seçeneklerine de göz atmanızı öneririz.

Seçenekleriniz arasında seramik başlangıç seti çeşitleri de mevcut. En kolay kullanılan ve en temel aparatları içeren ahşap ve seramik işleme aletleri hobi olarak ahşap ve seramikle yeni ilgilenmeye başlayanlar için harika bir seçeneğe dönüşüyor. En temel şekillendirme işlemlerini hızlı ve kolay şekilde yapabileceğiniz setler kolay temizlenme yönüyle de ön plana çıkıyor.

Linol tabaka gibi seramik malzemeleri de çalışmalarınıza pratik bir form kazandırabilir. Bu spesifik ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatla karşılamak için en doğru adrestesiniz. Doğal kil hamuru çeşitlerinden de temin etmeyi sakın unutmayın. Doğru şekilde kullandığınızda çatlama yapmayan ve kolay şekil alan seramik hamuru çeşitleri farklı renk seçeneklerini sizlere sunuyor. İhtiyacınız olan renkleri sitemizde hemen bulacaksınız.

Bu arada kil hamuru çeşitleri kuruduktan sonra boyanabilir özelliktedir. Çalışmalarınızı tamamladıktan sonra fırınlayabilirsiniz. Yüksek kalite düzeyinde olan kil hamurları çanak ve çömlek yapımında da kullanılabiliyor. Sanatsal çalışmalar yapmak amacıyla da tercihinizi bu özel kil hamurlarından yana kullanabilirsiniz. Sitemizde ten rengi seramik hamuru çeşitleri de yer alıyor. İstisnasız tüm ürün çeşitleri için sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve makul fiyat politikasından sizin de faydalanmanızı istiyoruz. Tüm hobi çalışmalarınız için kullanacağınız en kaliteli malzemeler, en uygun fiyatlarla Hobi Dünya’da!

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×