Akrilik Boyalar

Akrilik boyalar dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan su bazlı boyalardır. Sağlığa hiçbir zararı olmayan yüksek kalitesiyle darbelere silinmelere sürtünmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ahşap, cam, seramik, mdf, tuval ve polyester gibi farklı yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir.

Yarımat görünüme sahip olan akrilik boya çeşitleri özel yapısı gereği her türlü su bazlı ve solvent bazlı vernikler ile çalışmaya uygundur. Yüksek kapatma gücüne sahip olan akrilik ahşap boyaları kokusuz olup ,uzun raf ömrüne sahiptirler. 130 cc ve 500 cc lik ambalaj seçenekleri bulunmaktadır. Sitemizde en popüler ahşap akrilik boya markaları olan cadence akrilik ve rich akrilik boya çeşitlerinin yanında diğer markalara ait akrilik ahşap boyalarını da bulabilirsiniz. Akrilik boyaları kullanacağınız yüzeyin temiz olmasına dikkat ederek sulandırmadan doğrudan uygulayabilirsiniz. Yüzeyin durumuna göre 2 ya da 3 kat uygulandığında tamamen kapatır. Son katı uyguladıktan sonra boyanın tamamen kurumasını bekleyip vernik uygulamanız tavsiye edilir. Kullanımı kolay artdeco akrilik sprey boya renk seçeneklerini de sitemizde bulabilirsiniz.

120,130,140 ml boyalar ile yaklaşık 1~1,5 metrekare, 500 ml boyalar ile yaklaşık 4~5 metrekare, 2500 ml boyalar ile yaklaşık 20~25 metrekare alan boyayabilirsiniz. Ortalama olarak 100 ml boya 1 m² alan boyamaktadır.

Cadence, Rich ve Diğer Akrilik Boya Çeşitleri

Bu bilgiler doğrultusunda ne kadarlık bir alanda boyama çalışması yapacağınızı göz önünde bulundurarak sizlere sunduğumuz akrilik boya çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Bununla birlikte leke bulunan yüzeyleri kapatmak için boyama çalışması yapmanız gerektiğinde 2 kat boya kullanmanız gerekebilir. Bu doğrultuda boyama yapacağınız alan için daha fazla miktarda boya temin etmeniz gerekiyor.

Yüksek kapatma gücüne sahip olması ile ön plana çıkan akrilik boya çoğunlukla astar boya kullanmaya gerek kalmadan renklendirme yapabileceğiniz ürünlerdir. Sadece bir renk dalgalanmasının bulunduğu zeminleri renklendirmek istediğinizde astar boya kullanabilirsiniz ya da iki kat Cadence, Rich ve Artdeco akrilik boya kullanarak da bu boyaların yüksek kapatma gücünden faydalanabilirsiniz.

Cam yüzeylerde de mükemmel bir sonuç elde etmenizi sağlayan akrilik sprey boya pratik bir şekilde kullanılabiliyor olması ile ön plana çıkıyor. Fırça ya da sünger gibi çeşitli materyaller kullanmak istemeyenler sprey boyaların sunduğu konfordan faydalanabilir renklendirme çalışmasını çok daha kısa sürede tamamlayabilir. Sprey boyalar geniş yüzeylerin boyanması gerektiğinde de pratikliği nedeniyle büyük bir ilgi görüyor.

Kolay Uygulama Rahatlığıyla Su Bazlı Akrilik Boyalar

Sağlığa zararlı maddeler içermeyen ve bu sayede güvenli bir şekilde kullanılabilen su bazlı akrilik boya çeşitleri mükemmel bir şekilde dağılım gösteriyor. Aynı zamanda uzun süren boyama çalışmaları esnasında topaklanma gibi çeşitli sıkıntılar yaratmadığı için konforlu bir şekilde kullanılabiliyor. Sitemizde sizlere metalik akrilik boya çeşitlerini de sunuyoruz. Böylelikle herhangi bir yüzeye metal görünümü kazandırabilir ve boyama çalışmanızı büyük bir keyifle yapabilirsiniz.

Oldukça zengin bir renk skalasına sahip olan ve içerdiği renk pigmentleri sayesinde dalgalanma yapmadan mükemmel bir sonuç almanızı sağlayan akrilik boya çeşitleri her türlü yüzeyde kullanılabilir olması ile ön plana çıkıyor. Tek bir objede hem plastik, hem cam hem de ahşap materyaller kullanılmış olabilir. Bu durumda da sizlerle buluşturduğumuz akrilik boyalarla renklendirme yapabilir ve böylelikle mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Akrilik Boya Çeşitleri Burada!

Bu arada akrilik boya renkleri yüksek kapatma özelliği ile birlikte sürtünmeye karşı son derece dayanıklı olmasıyla da beğeni toplayan ürünlerdir. Bu nedenle uzun süre kullanacağınız çeşitli objelerin renklendirilmesinde de tercihinizi gönül rahatlığı ile akrilik boya çeşitlerinden yana yapabilirsiniz. Silinmeye karşı da dayanıklılık sergileyen ve canlı renklerini muhafaza edebilen boyalar kokusuz olduğu için herkes tarafından kullanılabilir. Defalarca silinmesi durumunda bile canlı ve net renklerini koruyan boyalar bu açıdan da beklentileri karşılayabiliyor.

Bundan böyle ucuz akrilik boya ihtiyacınızı da sitemizden pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla alışveriş yapma şansını sunarak tüm ihtiyaçlarınızı sitemizden karşılamanıza olarak tanıyoruz. Böylelikle bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz. Kalitesiz boyalarla renklendirme çalışması yapmak yerine sitemize tıklayarak uygun fiyatlarla alışveriş yapmanız ve en kaliteli boyaları satın almanız çok daha akılcı bir seçim olacaktır.

Aradığınız renk tonunu kolaylıkla bulmanızı sağlayan bu özel koleksiyon hobi çalışmalarınıza bambaşka bir keyif kazandırabilir. Kalite düzeyi yüksek boya çeşitlerini satın alırken yüz güldüren akrilik boya fiyatları avantajından da faydalanmış olacaksınız. Aynı zamanda sitemizde sizlere cazip ödeme kolaylıkları sunuyoruz. Boya ihtiyacınızı karşılamak istediğinizde size sunulan sınırlı sayıda seçenekle yetinmeyin. Sitemize tıkladığınızda karşınıza çok daha fazla sayıda seçenek çıkıyor.

Kolay Ödeme Seçenekleri ve Hızlı Kargo Avantajı

Daha fazla sayıda seçenek, yapacağınız boyama çalışmasına çok daha uygun ürünleri seçmeniz anlamına gelir. İşte bu nedenle farklı platformlarda size sunulan sınırlı sayıda seçenekle yetinmeyin. Aradığınız tüm ürünleri tek bir platform incelemek ve profesyonel akrilik boya çeşitlerini en düşük fiyatla satın almak için sitemize uğramanız, sepetinizi doldurmanız, siparişinizi iletmeniz yeterli olacak.

Sitemizde başta Cadence premium akrilik boya çeşitleri olmak üzere tüm markaların boyalarının son derece geniş bir renk seçeneği yelpazesi sunduğunu belirtmek isteriz. Aranan renklerden ödün vermeden tercih yapılabilmesi için renk seçeneklerine yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Bu sayede hayal ettiğiniz renklendirme ya da desen çalışmasını rahatlıkla yapabileceksiniz.

Kullanım konforunun yanı sıra içerdiği zengin renk pigmentleri ile de ön plana çıkan bu özel boya çeşitleri farklı yüzeylerde kullanıldığından çok sayıda farklı hobi çalışmanıza eşlik edebilir. Aynı zamanda sağlığa zarar verebilecek toksik madde içermiyor olması da bu boyaları benzerlerinden ayırıyor ve çok daha çekici bir seçeneğe dönüştürebiliyor. Atölyenizden asla eksik etmek istemeyeceğiniz multisurface akrilik boya çeşitlerinden mutlaka siz de temin etmelisiniz.

Farklı Gramaj ve Renk Seçenekleri

Bu özel koleksiyon içerisinde akrilik boya seti çeşitleri de yer alıyor. En çok tercih edilen renklerden oluşan setler daha ekonomik bir seçim yapmak isteyenlerin adeta imdadına yetişiyor. Setlerde yer alan renkleri birbiri ile karıştırabilir ve istediğiniz ara tonları da hemen elde edebilirsiniz. Bu sayede ekstra bir renk tonu için alışveriş yapmanıza gerek kalmaz. Akrilik boyalar birbiri ile mükemmel bir şekilde karışabiliyor ve pürüzsüz bir renk tonu elde edilebiliyor.

Elbette akrilik boya 120 ml, 500 ml ve 2000 ml şeklinde farklı gramaj seçenekleri de sunuyor ve bu sayede ne oranda boya kullandığınıza ya da ne ölçülerde yüzey için boyaya gereksinim duyduğunuza bağlı olarak seçim yapabileceksiniz. Ürünlerin tamamı pratik bir şekilde kullanılabilen ambalajlar içerisinde hazırlanıyor ve kullanıma sunuluyor. Kullanım sonrasında kapaklarını sıkıca kapatmanız halinde boyaların kalanı uzun süre formunu koruyabilir.

Ahşap olan yüzeylerde de bu boya çeşitlerini kullanarak renklendirme yapabilirsiniz. Bu noktada da devreye akrilik ahşap boyası çeşitleri giriyor. Yüzeye harika bir şekilde yayılan ve kısa sürede kuruyabilen bu boyaları dilerseniz iki ya da üç kat olarak da kullanabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz renk yoğunluğunu elde etmiş olacaksınız. Mobilyalarınızı renklendirmek için de ahşap yüzeylere özel bu boya çeşitlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Düşük fiyatları ekonomik bir alışveriş fırsatına dönüştürmek için acele edin ve hemen şimdi siparişinizi ulaştırın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR