Menü
SEPET

Akrilik Boyalar

Akrilik boyalar dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan su bazlı boyalardır. Sağlığa hiçbir zararı olmayan yüksek kalitesiyle darbelere silinmelere sürtünmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ahşap, cam, seramik, mdf, tuval ve polyester gibi farklı yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir.

Yarımat görünüme sahip olan akrilik boya çeşitleri özel yapısı gereği her türlü su bazlı ve solvent bazlı vernikler ile çalışmaya uygundur. Yüksek kapatma gücüne sahip olan akrilik ahşap boyaları kokusuz olup ,uzun raf ömrüne sahiptirler. 130 cc ve 500 cc lik ambalaj seçenekleri bulunmaktadır. Sitemizde en popüler ahşap akrilik boya markaları olan cadence akrilik ve rich akrilik boya çeşitlerinin yanında diğer markalara ait akrilik ahşap boyalarını da bulabilirsiniz. Akrilik boyaları kullanacağınız yüzeyin temiz olmasına dikkat ederek sulandırmadan doğrudan uygulayabilirsiniz. Yüzeyin durumuna göre 2 ya da 3 kat uygulandığında tamamen kapatır. Son katı uyguladıktan sonra boyanın tamamen kurumasını bekleyip vernik uygulamanız tavsiye edilir. Kullanımı kolay artdeco akrilik sprey boya renk seçeneklerini de sitemizde bulabilirsiniz.

120,130,140 ml boyalar ile yaklaşık 1~1,5 metrekare, 500 ml boyalar ile yaklaşık 4~5 metrekare, 2500 ml boyalar ile yaklaşık 20~25 metrekare alan boyayabilirsiniz. Ortalama olarak 100 ml boya 1 m² alan boyamaktadır.

Cadence, Rich ve Diğer Akrilik Boya Çeşitleri

Bu bilgiler doğrultusunda ne kadarlık bir alanda boyama çalışması yapacağınızı göz önünde bulundurarak sizlere sunduğumuz akrilik boya çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Bununla birlikte leke bulunan yüzeyleri kapatmak için boyama çalışması yapmanız gerektiğinde 2 kat boya kullanmanız gerekebilir. Bu doğrultuda boyama yapacağınız alan için daha fazla miktarda boya temin etmeniz gerekiyor.

Yüksek kapatma gücüne sahip olması ile ön plana çıkan akrilik boya çoğunlukla astar boya kullanmaya gerek kalmadan renklendirme yapabileceğiniz ürünlerdir. Sadece bir renk dalgalanmasının bulunduğu zeminleri renklendirmek istediğinizde astar boya kullanabilirsiniz ya da iki kat Cadence, Rich ve Artdeco akrilik boya kullanarak da bu boyaların yüksek kapatma gücünden faydalanabilirsiniz.

Cam yüzeylerde de mükemmel bir sonuç elde etmenizi sağlayan akrilik sprey boya pratik bir şekilde kullanılabiliyor olması ile ön plana çıkıyor. Fırça ya da sünger gibi çeşitli materyaller kullanmak istemeyenler sprey boyaların sunduğu konfordan faydalanabilir renklendirme çalışmasını çok daha kısa sürede tamamlayabilir. Sprey boyalar geniş yüzeylerin boyanması gerektiğinde de pratikliği nedeniyle büyük bir ilgi görüyor.

Kolay Uygulama Rahatlığıyla Su Bazlı Akrilik Boyalar

Sağlığa zararlı maddeler içermeyen ve bu sayede güvenli bir şekilde kullanılabilen su bazlı akrilik boya çeşitleri mükemmel bir şekilde dağılım gösteriyor. Aynı zamanda uzun süren boyama çalışmaları esnasında topaklanma gibi çeşitli sıkıntılar yaratmadığı için konforlu bir şekilde kullanılabiliyor. Sitemizde sizlere metalik akrilik boya çeşitlerini de sunuyoruz. Böylelikle herhangi bir yüzeye metal görünümü kazandırabilir ve boyama çalışmanızı büyük bir keyifle yapabilirsiniz.

Oldukça zengin bir renk skalasına sahip olan ve içerdiği renk pigmentleri sayesinde dalgalanma yapmadan mükemmel bir sonuç almanızı sağlayan akrilik boya çeşitleri her türlü yüzeyde kullanılabilir olması ile ön plana çıkıyor. Tek bir objede hem plastik, hem cam hem de ahşap materyaller kullanılmış olabilir. Bu durumda da sizlerle buluşturduğumuz akrilik boyalarla renklendirme yapabilir ve böylelikle mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Akrilik Boya Çeşitleri Burada!

Bu arada akrilik boya renkleri yüksek kapatma özelliği ile birlikte sürtünmeye karşı son derece dayanıklı olmasıyla da beğeni toplayan ürünlerdir. Bu nedenle uzun süre kullanacağınız çeşitli objelerin renklendirilmesinde de tercihinizi gönül rahatlığı ile akrilik boya çeşitlerinden yana yapabilirsiniz. Silinmeye karşı da dayanıklılık sergileyen ve canlı renklerini muhafaza edebilen boyalar kokusuz olduğu için herkes tarafından kullanılabilir. Defalarca silinmesi durumunda bile canlı ve net renklerini koruyan boyalar bu açıdan da beklentileri karşılayabiliyor.

Bundan böyle ucuz akrilik boya ihtiyacınızı da sitemizden pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla alışveriş yapma şansını sunarak tüm ihtiyaçlarınızı sitemizden karşılamanıza olarak tanıyoruz. Böylelikle bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz. Kalitesiz boyalarla renklendirme çalışması yapmak yerine sitemize tıklayarak uygun fiyatlarla alışveriş yapmanız ve en kaliteli boyaları satın almanız çok daha akılcı bir seçim olacaktır.

Aradığınız renk tonunu kolaylıkla bulmanızı sağlayan bu özel koleksiyon hobi çalışmalarınıza bambaşka bir keyif kazandırabilir. Kalite düzeyi yüksek boya çeşitlerini satın alırken yüz güldüren akrilik boya fiyatları avantajından da faydalanmış olacaksınız. Aynı zamanda sitemizde sizlere cazip ödeme kolaylıkları sunuyoruz. Boya ihtiyacınızı karşılamak istediğinizde size sunulan sınırlı sayıda seçenekle yetinmeyin. Sitemize tıkladığınızda karşınıza çok daha fazla sayıda seçenek çıkıyor.

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 499 (17 Sayfa)