Boyama Yardımcıları

Hobidünya bünyesinde bulabileceğiniz boyama yardımcıları her ihtiyaca cevap verecek şekilde seçilip, düzenlenerek sizlerin beğenisine sunulmuştur. Öncelikle zevkinize ve kafanızda tasarladığınız tasarıma uygun renkleri belirlemelisiniz. Elbette ki, bu seçtiğiniz boyaları kullanmak için bir palete ihtiyacınız olacak.

Usta ressamlar gibi hissedebilmeniz ve hobinizden ekstra keyif alabilmek için birbirinden şık boya paleti modellerini Hobidünya bünyesinde kola... Devamı

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Marka: Rich Boya
Rich Pouring Effect Medium; akrilik boya ile birlikte karıştırılıp döküldüğünde akışkanlık sağlayarak renklerin üst üste gelmesini ve birbirine ebruli katman olarak karışmasını sağlar. Akışkan, parlak ve şeffaf bir medyumdur. Çatlama ve kabar..
25.00TL
Marka: Rich Boya
Rich Pouring Effect Medium; akrilik boya ile birlikte karıştırılıp döküldüğünde akışkanlık sağlayarak renklerin üst üste gelmesini ve birbirine ebruli katman olarak karışmasını sağlar. Akışkan, parlak ve şeffaf bir medyumdur. Çatlama ve kabar..
40.00TL
Cadence Pouring Effect Medium; akrilik boya ile birlikte karıştırılıp döküldüğünde akışkanlık sağlayarak renklerin üst üste gelmesini ve birbirine ebruli katman olarak karışmasını sağlar. Akışkan, parlak ve şeffaf bir medyumdur. Çatlama ve kabarma..
23.25TL
Cadence Pouring Effect Medium; akrilik boya ile birlikte karıştırılıp döküldüğünde akışkanlık sağlayarak renklerin üst üste gelmesini ve birbirine ebruli katman olarak karışmasını sağlar. Akışkan, parlak ve şeffaf bir medyumdur. Çatlama ve kabarma..
41.50TL
Oranları özel olarak formüle edilmiş, kullanıma hazır su bazlı akrilik pouring boyası seti içerisinde, sarı, parlament mavisi, beyaz, turkuaz, crimson kırmızı ve turuncu olmak üzere 6 renk boya bulunmaktadır. Hiç bir ilave katkı olmaksızın serbest..
59.00TL
25 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Bir pakette 25 adet 16 cm X 16 cm boyutunda, yaprak varak kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Altın, gümüş ve bakır renk seçenekleri bulunmaktadır. Uygulama: Varak uygulan..
17.25TL
Yazın, silin, tekrar yazın. Silinebilir tükenmez kalem ( silinebilen tekstil kalemi) , siyah, kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile. Arka kısmındaki özel silgisi ile, kağıt, karton, kumaş vb. yüzeylere yazdıklarınızı kolayca silebilirsiniz. Ş..
10.00TL
Marka: Rich Boya
25 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Bir pakette 25 adet 16 cm X 16 cm boyutunda, altın renk yaprak varak kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Uygulama: Varak uygulanacak olan yüzey her türlü toz, nem ve kirde..
17.00TL
Marka: Rich Boya
25 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Bir pakette 25 adet 16 cm X 16 cm boyutunda, bakır renk yaprak varak kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Uygulama: Varak uygulanacak olan yüzey her türlü toz, nem ve kirden tem..
17.00TL
Marka: Rich Boya
25 adetlik paketler halinde satılmaktadır. Bir pakette 25 adet 16 cm X 16 cm boyutunda, Gümüş renk yaprak varak kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Uygulama: Varak uygulanacak olan yüzey her türlü toz, nem ve kirde..
17.00TL
Marka: Rich Boya
Rich 260 cc glaze boya incelticisi. Akrilik boya ile karıştırılarak boyanın incelerek geç kurumasını sağlar, kayganlık, parlaklık ve transparanlık verir. Tüm doku çalışmalarında ''faux efffect'' çalışmalarında kullanılabilen çok amaçl..
16.00TL
Cadence Glazing Medium 120 ml; akrilik boya ile karıştırılarak boyanın incelerek geç kurumasını sağlar, kayganlık, parlaklık ve transparanlık verir. Tüm doku çalışmalarında ''faux efffect'' çalışmalarında kullanılabilen çok amaçlı m..
9.50TL
Marka: Rich Boya
Rich 3D Kristal Jel dekoratif ve sanatsal çalışmalarında kullanılan su bazlı kokusuz özel üç boyutlu efekt almaya yardımcı bir üründür.  Cam, plastik ve kaygan yüzeyler üzerinde kristal etkisi almak adına kullanılır. Kuruduğunda şeffaflaşır. ..
13.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco kristal jel, uygulandığı yüzey üzerinde üç boyutlu bir katman görüntüsü oluşturur. Eşsiz kıvamı ve formülasyonu çok kalın tabakalar halinde yapılacak doku çalışmalarına uygun olduğu gibi, sünger ile tamponlanarak yapılacak ince doku çalışm..
26.50TL
Cadence parlak yüzey astarı, tüm vernikli eşyalar, mdflam, suntalam, mutfak ve banyo dolaplarını boya sökücü ve zımpara olmaksızın su bazlı boyalarla boyanabilecek ve her türlü teknikleri uygulayabilecek duruma getiren çok özel bir mediumdur. ..
12.00TL
Kutu içerisinde 1 adet 120 ml Reçine, 1 adet 120 ml sertleştirici bulunmaktadır. 1 birim reçine, 1 birim sertleştirici olarak iyice karıştırılıp kullanılır. Fotoğraf, ahşap, tuval, yer ve yüzey karosu,seramik, metal, porselen, cam, terracotta..
49.00TL
Kutu içerisinde 1 adet 250 ml Reçine, 1 adet 250 ml sertleştirici bulunmaktadır. 1 birim reçine, 1 birim sertleştirici olarak iyice karıştırılıp kullanılır. Fotoğraf, ahşap, tuval, yer ve yüzey karosu,seramik, metal, porselen, cam, terracotta..
98.00TL
Marka: Rich Boya
Rich parlak yüzey astarı, tüm vernikli eşyalar, mdf lam, sunta lam, mutfak ve banyo dolaplarını boya sökücü ve zımpara olmaksızın su bazlı boyalarla boyanabilecek, her türlü teknikleri uygulayabilecek duruma getiren çok özel bir mediumdur. Cilalı ..
11.50TL
Marka: Rich Boya
Rulo fırça ile yaptığınız boyama işlerinde boyayı dökebileceğiniz haznesi ve fırça üzerinde kalan fazla boyaları süzebileceğiniz alanı bulunan, plastik boya kabı teknesi. Yaklaşık 30 cm uzunluğunda, 15 cm genişliğindedir. Haznesinde boyalarınızı s..
9.00TL 10.00TL
Marka: Artdeco
10 cm eninde, 5 metre uzunluğunda rulo halinde folyo altın varak. Uygulama: Varak uygulanacak olan yüzey her türlü toz, nem ve kirden temizlenir. Pürüzlü ise zımparalanır. Temizlenmiş yüzeye varak yapıştırıcısı eşit bir şekilde sürülür. Yapıştı..
15.00TL
Marka: Artdeco
10 cm eninde, 5 metre uzunluğunda rulo halinde folyo gümüş varak. Uygulama: Varak uygulanacak olan yüzey her türlü toz, nem ve kirden temizlenir. Pürüzlü ise zımparalanır. Temizlenmiş yüzeye varak yapıştırıcısı eşit bir şekilde sürülür. Yapıştı..
15.00TL
Marka: Rich Boya
Rich sprey mixion 150 cc varak yapıştırıcısı. Sprey şeklinde kolayca uygulayıp, ortalama 5 dakika bekledikten sonra varak uygulamanızı yapabilirsiniz. Ahşap, metal, cam, seramik, polyester vb. objelere varak tabakalarını yapıştırmada kullanılır..
16.50TL
Rich textile medium akrilik boyalarla bire bir oranında karıştırıldığında kumaş üzerinde boyama imkanı sağlayan yardımcı bir üründür. Boyama işlemi tamamlandıktan sonra kumaşı arka yüzeyinden ütüleyerek boyayı sabitleyebilirsiniz, bu şekilde yıkam..
10.00TL
Yaklaşık 2 cm eninde, kağıt rulo maskeleme bandı. 25 metre uzunluğundadır. Ahşap, cam, seramik, metal, kumaş gibi yüzeylerde kullanabilirsiniz. Boyanmasını istemediğiniz yerleri kapatıp boyama işlemi bittikten sonra iz bırakmadan çıkarabilirsin..
3.00TL 5.00TL
Marka: Rich Boya
Rich folio glue varak yapıştırıcı, uygulanacak yüzeye sürüldükten sonra oda sıcaklığında 10-12 dakika içerisinde yapışmayı sağlar. Varak uygulanmadığı sürece hiçbir zaman yapışmasını kaybetmez. İşleminiz bittikten sonra su bazlı veya spr..
10.00TL
Marka: Rich Boya
Rich crackle medium çatlatma medyumu 130 cc plastik şişede satılmaktadır. Su bazlı olup kokusuzdur. Kullanımı: Öncelikle zemin istenilen renge akrilik boya ile boyanır. Boya kuruduktan sonra çatlatma medyumu fırça ile uygulanır. Sürülen medyu..
10.00TL
Marka: Rich Boya
Rich crakle medium çatlatma medyumu 250 cc plastik kavanozda satılmaktadır. Su bazlı olup kokusuzdur. Kullanımı: Öncelikle zemin istenilen renge akrilik boya ile boyanır. Boya kuruduktan sonra çatlatma medyumu fırça ile uygulanır. Sürülen medyum k..
16.00TL
Marka: Rich Boya
130 cc kristal şeffaf reçine, 65 cc hardener (sertleştirici), 1 çift eldiven, 2 adet ahşap karıştırma çubuğu ve 2 adet plastik ölçü kabından oluşur. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarc..
30.00TL
35 cm X 50 cm boyutlarında, universal arkadan zımbalı hazır standart tuval. %100 pamuktan yapılmış tuval bezi kullanılmıştır. Yağlı boya ve akrilik boyalar için uygundur. ..
27.50TL
35 cm X 50 cm boyutlarında, çıtalı hazır standart tuval. %100 pamuktan yapılmış tuval bezi kullanılmıştır. Yağlı boya ve akrilik boyalar için uygundur. ..
26.50TL
Ağaç ve budak dokusu vermek için kullanılan, lastikten yapılmış özel bir aparattır. Yukarıdan aşağı doğru çekerek ağaç dokusu verebilir. Çift taraflı kullanabilirsiniz. Boyanıza glazing medium ekleyerek daha rahat ve uzun süre çalışma imka..
14.00TL
Marka: Rich Boya
130 cc kristal opak beyaz reçine, 65 cc hardener (sertleştirici), 1 çift eldiven, 2 adet ahşap karıştırma çubuğu ve 2 adet plastik ölçü kabından oluşur. Kullanımı: 2 ölçü reçineye 1 ölçü sertleştirici bir kaba dökülüp yavaş yavaş ha..
30.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×