HOBİ VE ETKİNLİK MALZEMELERİ

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, bir sandalye ve bir masadan oluşan masa sandalye takımı.Dört farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 takım (1 sandalye, 1 masa) için geçerlidir. Miktar kısm..
7.50TL
Çocuklar için harika bir etkinlik malzemesi. Canım annem, bez çanta boyama seti.Setimizin içerisinde;Boyanmaya hazır baskılı ham bez çanta, 6 renk boya, Boyama fırçası bulunmaktadır.Bez çanta ham kumaştan yapıldığı için boyamadan..
20.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük sandal obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. ..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif taş köprü.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm uzunluğunda, 2.5 cm en..
5.00TL
Filografi sanatına yeni başlayacaklar için hazırladığımız, içinde temel filografi malzemeleri bulunan hazır setimiz.Set içinde;4 adet 35 gramlık (yaklaşık 50 metre) 30 micron kalınlığında filografi telleri,250 gram (yaklaşık 850 adet) fil..
110.00TL 150.00TL
2 yorum yapılmış.
Paket içerisinde 1000 adet orjinal hama boncuk bulunmaktadır. Boncukların çapı 5 mm dir. (Hama Midi Boncuk)Paket içerisinde 22 farklı renkte boncuk bulunur.Aksesuar, broş, rozet, küpe, kolye ucu, takı, anahtarlık, toka ve aklınıza ne gelirse ..
15.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket işlerinde kullanabileceğiniz mini yapay ağaç.1 pakette 2 adet ağaç bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket için geçerlidir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşı..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, tebeşirle yazıp silebileceğiniz kara tahta pano.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 7 c..
2.50TL
İlköğretim öğrencileri için hazırlanmış quilling (kağıt kıvırma) seti.Setimizin içerisinde;150 adet (15 farklı renk 10'ar adet) 1 cm eninde, 50 cm uzunluğunda kağıt şeritler  1 adet plastik quilling kağıt kıvırma aleti 1 adet..
7.50TL
12 cm X 11 cm X 11 cm boyutunda olup, Boyanabilir birinci kalite çamsan marka ham MDF malzemeden üretilmiştir.  ..
10.00TL
Küçük boy yaklaşık 3 cm - Büyük boy yaklaşık 6 cm boyutundadır.3 mm kalınlığındadır. Akrilik boya ile boyayabilirsiniz.İstediğiniz ahşap harfleri tek tek seçerek sepete ekleyip sipariş verebilirsiniz. ..
0.60TL 1.18TL
Çocuklar için harika bir etkinlik malzemesi. Canım annem, mutfak önlüğü boyama seti.Setimizin içerisinde;Boyanmaya hazır baskılı mutfak önlüğü, 6 renk boya, Boyama fırçası bulunmaktadır.Mutfak önlüğü, su itici özellikte mikro kum..
20.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş bileklik yapabilirsiniz.Set içeriği:1 dizi (yaklaşık 48 adet) doğal onix bileklik boncuğu. ( 8 mm siyah ya da beyaz boncuk seçebilirsiniz),2 adet, metal bileklik ucu (kurukafa ve özgürlük..
10.00TL
1 pakette; 5 mm eninde, 50 cm uzunluğunda 300 adet karışık renkli quilling kağıdı şeridi bulunmaktadır.Kaç paket almak isterseniz, miktar kısmına yazıp satın al tuşuna basarak sipariş verebilirsiniz. ..
8.50TL
Deniz kumundan üretilmiştir. Toksit madde içermez. 3 yaş ve üstü çocuklarınız için uygundur.Setimizin içerisinde yarım kilo kinetik oyun kumu ve 5 adet plastik kalıp bulunmaktadır.Kum rengi olarak kahverengi (doğal renklendirilmemiş kum), pem..
25.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini yapay ağaç.2 adetlik paketlerde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket için geçerlidir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip sipariş verebilirsin..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap çit.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 2 cm yüksekliğinde, 10 cm uzunlu..
4.50TL 5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket işlerinde kullanabileceğiniz mini yapay renkli ağaç.Paket içerisinde 2 adet mevcuttur. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. Miktar kısmına kaç paket isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 6 cm yü..
10.00TL
Setimizin içerisinde;30 adet 15 cm * 15 cm boyutunda origami kağıdı ve origami yapım kitapçığı bulunmaktadır.1 pakette 6 farklı renkte, her renkten 5 adet kağıt bulunmaktadır. ..
5.00TL
Marka: Pebeo
1 adet düz kesik, 3 adet kedi dili, 2 adet yan kesik fırçadan oluşan 6'lı karma ipeksi fırça seti. Hobi ve sanatsal çalışmalara uygun dayanıklı sentetik uçludur. ..
60.00TL
Marka: Pebeo
3 adet düz kesik, 2 adet yan kesik, 3 adet yuvarlak uçlu fırçadan oluşan 8'lı karma ipeksi fırça seti.Hobi ve sanatsal çalışmalara uygun dayanıklı sentetik uçludur. ..
65.00TL
Anaokulu öğrencileri için hazırlanmış quilling (kağıt kıvırma) seti.Setimizin içerisinde;300 adet (15 farklı renk 20'ar adet) 1 cm eninde, 25 cm uzunluğunda kağıt şeritler  1 adet plastik quilling kağıt kıvırma aleti 1 a..
5.90TL 7.08TL
Plastik, kağıt kıvırma kalemi.12 cm uzunluğundadır. Uç kısmı 1 cm dir.Plastik olması sebebiyle anaokulu ve ilköğretim öğrencileri güvenle kullanabilir. ..
2.50TL 3.54TL
Teraryum, akvaryum ve çeşitli süsleme dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz renkli deniz kumu.500 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket-500 gram deniz kumu içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip si..
6.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco çok amaçlı sprey yapıştırıcı, yapıştırma ve kaplama gücü yüksek ve hızlı kuruyan bir yapıştırıcıdır.Kağıt, plastik, karton, köpük, kumaş ve boyanmış veya boyanmamış metal, ahşap, halı gibi çok çeşitli malzemeleri kalıcı olarak birbir..
25.00TL
Marka: Rich Boya
Metal saplı sünger rulo fırça. Fırça eni 6 cm'dir. Uzunluğu yaklaşık 30 cm'dir. Paket içerisinde 2 adet yedek başlığı bulunmaktadır.Her türlü boyama işlerinizde kullanabilirsiniz, boyama işleminizi tamamladıktan sonra temizleyip tek..
10.00TL 14.16TL
Paket içerisinde, 5 mm çapında, 750 adet ütüyle yapışan boncuk bulunmaktadır. Tek renk yada karışık renkli paket seçebilirsiniz. (Karışık renkli pakette her renk bulunmayabilir.)Aksesuar, broş, rozet, küpe, kolye ucu, takı, anahtarlık, toka ve ak..
5.00TL
Paket içerisinde 10 adet farklı renklerde düz eva kağıdı bulunmaktadır.2 mm kalınlığında, 20 cm * 30 cm (A4 kağıdı) boyutundadır.Arka kısmı kendinden yapışkanlıdır. İstediğiniz yere kolayca yapıştırabilirsiniz.Keserek farklı şekiller elde..
12.00TL
Paket içerisinde; 20 cm X 30 cm boyutunda, 10 renk ince (2 mm kalınlığında) keçe bulunmaktadır.Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz.Sağlığa zararsızdır, kanserojen mad..
9.00TL
37 cm çapında ahşap duvar saati.Rakamlar ve saat mekanizması demonte olarak gönderilmektedir.Akrilik boya ile boyayarak kullanabilirsiniz...
27.00TL
Teraryum, mini bahçe ve maket yapımı ve çeşitli dekorasyonlarında kullanabileceğiniz ev obje.Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz.Yaklaşık 5 cm boyutlarındadır. ..
10.00TL
Çocuklar için harika bir etkinlik malzemesi. Bez çanta boyama seti.Setimizin içerisinde;Boyanmaya hazır baskılı ham bez çanta, 6 renk boya, Boyama fırçası bulunmaktadır.Bez çanta ham kumaştan yapıldığı için boyamadan önce yıkaman..
20.00TL
×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×