15,00 TL KDV Dahil
18,50 TL KDV Dahil
35,00 TL KDV Dahil
45,00 TL KDV Dahil
39,00 TL KDV Dahil
50,00 TL KDV Dahil
49,00 TL KDV Dahil
62,50 TL KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Tükenmek üzere

Çocukların okul etkinliklerinde kullanabilecekleri malzemeleri sitemizden hemen temin edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu özel koleksiyon içerisinde etkinlik malzemeleri geniş bir seçenek yelpazesi ve düşük fiyatlar eşliğinde kullanıma sunuluyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen okul etkinlik malzemeleri arasında kendinden yapışkanlı kağıtlar ve keçe materyaller de bulunuyor. Çocukların evde keyifli bir şekilde zaman geçirmesi için de bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Canlı renkleriyle ön plana çıkan oyun kumu çeşitleri pratik bir şekilde temin edebileceğiniz etkinlik malzemelerinden biridir. Pek çok farklı el işi çalışmasında kullanılan oyun kumları ile birlikte ihtiyacınız olabilecek diğer okul için etkinlik malzemeleri de sitemizde! Minyatür boyda ahşap çitler ya da renkli ağaçlar gibi süsleme malzemelerini de sitemizden hemen şimdi temin edebilirsiniz.

Okul İçin Boyabilir Ahşap ve Akrilik Boya Etkinlik Malzemeleri Hobidunya'da!

Seçenekleriniz arasında boyanabilir ahşap harfler de bulunuyor. Özellikle boyama çalışmalarında kullanım için dizayn edilen ahşap harfler ile birlikte mini kuş evleri gibi diğer ahşap materyalleri de sizlerle buluşturuyoruz. Dilerseniz tercihinizi ahşap duvar saatleri gibi farklı ürün modellerinden yana da kullanabilirsiniz. Çocukların keyifle koyabileceği bu ürünler sitemizde düşük fiyatları ile ön plana çıkıyor.

Elbette akrilik boya ihtiyacını da unutmadık. Ürün koleksiyonumuz içerisinde akrilik boya seti çeşitleri de bulunuyor. Farklı renk seçenekleri sunabilen akrilik boyalar pek çok farklı renklendirme çalışmasında kullanılabilir. Çocukların kullanımında herhangi bir sakınca bulunmayan ürün çeşitlerini en düşük fiyatlarla satın almak için sepetinize ekleyerek sipariş vermeniz yeterli olacak.

Sitemizde akrilik boya fiyatları yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. Aynı zamanda diğer etkinlik malzemeleri için de minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli olacak. Kaliteli ürün çeşitlerini düşük fiyatlarla satın almak için rotanızı her daim sitemize çevirin. Hemen şimdi ürünleri gözden geçirerek beğendikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR