HOBİ VE ETKİNLİK MALZEMELERİ

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Küçük boy yaklaşık 2,5 cm - Büyük boy yaklaşık 6 cm boyutundadır. Akrilik boya ile boyayabilirsiniz. İstediğiniz harfleri tek tek seçerek sepete ekleyip sipariş verebilirsiniz. ..
0.71TL 1.18TL
Bir pakette 1 den 12 ye kadar her rakamdan birer adet bulunur. Rakamların boyutu yaklaşık 3 cm'dir. Miktar kısmına kaç paket satın almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. Saat yapımında ya da farklı süslemeleriniz için kullanabilirs..
6.00TL
Paket içerisinde, 5 mm çapında, 750 adet hama boncuğu bulunmaktadır. Tek renk yada karışık renkli paket seçebilirsiniz. Aksesuar, broş, rozet, küpe, kolye ucu, takı, anahtarlık, toka ve aklınıza ne gelirse yapabileceğiniz harika bir etkinlik malze..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz, bir sandalye ve bir masadan oluşan masa sandalye takımı. Dört farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 takım (1 sandalye, 1 masa) için geçerlidir. Miktar kısm..
5.00TL
İlköğretim öğrencileri için hazırlanmış quilling (kağıt kıvırma) seti. Setimizin içerisinde; 150 adet (15 farklı renk 10'ar adet) 1 cm eninde, 50 cm uzunluğunda kağıt şeritler  1 adet plastik quilling kağıt kıvırma aleti 1 adet..
7.08TL
Craft işleri için özel olarak hazırlanmış, ahşap, mdf, seramik, polyester, cam, kağıt, kumaş vb. her türlü yüzeyde kullanabilirsiniz. Su bazlıdır, sağlığa zararlı toksit madde içermez. Yarı mat görünümdedir, isteğe bağlı vernik ile parlaklaştır..
7.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz küçük şato obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 7,5 cm boyutunda..
15.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş bileklik yapabilirsiniz. Set içeriği: 1 dizi (yaklaşık 48 adet) doğal onix bileklik boncuğu. ( 8 mm siyah ya da beyaz boncuk seçebilirsiniz), 2 adet, metal bileklik ucu (kurukafa ve özgürlük..
10.00TL
Bu setimiz ile 2 adet farklı model, doğal taş kolye yapabilirsiniz. Set içeriği: 2 dizi (yaklaşık 126 adet) 6 mm çapında doğal onix kolye boncuğu,  2 adet, doğal taş kolye ucu, 4 adet, metal ara boncuğu, 2 adet..
11.80TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz orta boy elma cam fanus küre. Çapı 25 cm, yüksekliği 27 cm'dir. Ortasında bulunan delik ağzı çapı 10 cm'dir. Özellikle teraryum fanusu ve camı olarak kullanılır. ..
50.00TL
1 pakette; 5 mm eninde, 50 cm uzunluğunda 300 adet karışık renkli quilling kağıdı şeridi bulunmaktadır. Kaç paket almak isterseniz, miktar kısmına yazıp satın al tuşuna basarak sipariş verebilirsiniz. ..
5.90TL
Deniz kumundan üretilmiştir. Toksit madde içermez. 3 yaş ve üstü çocuklarınız için uygundur. Setimizin içerisinde yarım kilo kinetik oyun kumu ve 5 adet plastik kalıp bulunmaktadır. Kum rengi olarak kahverengi (doğal renklendirilmemiş kum), pem..
20.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik ağaç ev. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 3 cm boyutundadır. Polyester (..
5.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap çit. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 2 cm yüksekliğinde, 10 cm uzunlu..
5.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini çift katlı sarı ev. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 8 c..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik şato malzemesi. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 7,5 cm boyu..
15.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik tek katlı ev. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 8 cm boyutund..
10.00TL
Çocuklar için harika bir etkinlik malzemesi. Mutfak önlüğü boyama seti. Setimizin içerisinde; Boyanmaya hazır baskılı mutfak önlüğü, 6 renk boya, Boyama fırçası bulunmaktadır. Mutfak önlüğü, su itici özellikte mikro kumaştan üretilm..
13.00TL
Setimizin içerisinde; 30 adet 15 cm * 15 cm boyutunda origami kağıdı ve origami yapım kitapçığı bulunmaktadır. 1 pakette 6 farklı renkte, her renkten 5 adet kağıt bulunmaktadır. ..
4.00TL
Anaokulu öğrencileri için hazırlanmış quilling (kağıt kıvırma) seti. Setimizin içerisinde; 300 adet (15 farklı renk 20'ar adet) 1 cm eninde, 25 cm uzunluğunda kağıt şeritler  1 adet plastik quilling kağıt kıvırma aleti 1 a..
5.90TL 7.08TL
Plastik, kağıt kıvırma kalemi. 12 cm uzunluğundadır. Uç kısmı 1 cm dir. Plastik olması sebebiyle anaokulu ve ilköğretim öğrencileri güvenle kullanabilir. ..
2.36TL 3.54TL
Teraryum, akvaryum ve çeşitli süsleme dekorasyon işlerinizde kullanabileceğiniz renkli deniz kumu. 500 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket-500 gram deniz kumu içindir. Miktar kısmına kaç paket almak isterseniz girip si..
4.00TL 5.00TL
2 yorum yapılmış.
PeVeA marka, 500 gram zıp zıp oyun jeli ve 10 gram boraks. Su bazlı ve kokusuzdur. Çok kolay bir şekilde slime (slaym) yapımı için kullanabilirsiniz. Slime Nasıl Yapılır? 1 bardak su içine 1 çay kaşığının yarısı kadar boraks eklenir ve karıştı..
10.00TL 12.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik dekoratif ağaç ev  Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 6,5 ..
10.00TL
Teraryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ağaç bankta oturan sevgililer objesi Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 4 cm b..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini çift katlı ev. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 8 cm boyutund..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini sarı şato. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 8 cm boyutundadır..
10.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik şato ev Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 7,5 cm boyutundadır..
15.00TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz minik mantar ev Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 5 cm boyutundadır.&nbs..
7.50TL
Teraryum, akvaryum, mini bahçe ve çeşitli dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz mini ahşap welcome obje. Belirtilen fiyat 1 adet için geçerlidir. Miktar kısmına kaç adet isterseniz girip sipariş verebilirsiniz. Yaklaşık 5 cm yüksekli..
5.00TL
Paket içerisinde 10 adet farklı renklerde düz eva kağıdı bulunmaktadır. 2 mm kalınlığında, 20 cm * 30 cm (A4 kağıdı) boyutundadır. Arka kısmı kendinden yapışkanlıdır. İstediğiniz yere kolayca yapıştırabilirsiniz. Keserek farklı şekiller elde..
11.80TL
37 cm çapında ahşap duvar saati. Rakamlar ve saat mekanizması demonte olarak gönderilmektedir. Akrilik boya ile boyayarak kullanabilirsiniz. ..
15.00TL 23.60TL
×
×
×
×

Aynı Gün Kargo

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×