100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartına 3 Taksit ve KAPIDA ÖDEME

Etkinlik Malzemeleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Çocuklar için harika bir etkinlik malzemesi. Canım annem, bez çanta boyama seti. Setimizin içerisinde; Boyanmaya hazır baskılı ham bez çanta, 6 renk boya, Boyama fırçası bulunmaktadır. Bez çanta ham kumaştan yapıldığı için boyamadan..
20.00TL
İlköğretim öğrencileri için hazırlanmış quilling (kağıt kıvırma) seti. Setimizin içerisinde; 150 adet (15 farklı renk 10'ar adet) 1 cm eninde, 50 cm uzunluğunda kağıt şeritler  1 adet plastik quilling kağıt kıvırma aleti 1 adet..
9.00TL
Çocuklar için harika bir etkinlik malzemesi. Canım annem, mutfak önlüğü boyama seti. Setimizin içerisinde; Boyanmaya hazır baskılı mutfak önlüğü, 6 renk boya, Boyama fırçası bulunmaktadır. Mutfak önlüğü, su itici özellikte mikro kum..
20.00TL
Paket içerisinde 10 adet farklı renklerde düz eva kağıdı bulunmaktadır. 2 mm kalınlığında, 20 cm * 30 cm (A4 kağıdı) boyutundadır. Arka kısmı kendinden yapışkanlıdır. İstediğiniz yere kolayca yapıştırabilirsiniz. Keserek farklı şekiller elde..
12.00TL
Paket içerisinde; 20 cm X 30 cm boyutunda, 10 renk ince (2 mm kalınlığında) keçe bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. Sağlığa zararsızdır, kanserojen mad..
10.00TL
Küçük ahşap kuş evi, 12 cm X 11 cm X 11 cm boyutunda olup, boyanabilir birinci kalite çamsan marka ham MDF malzemeden üretilmiştir. Okul etkinliklerinde kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür. ..
11.50TL
Çocuklar için harika bir etkinlik malzemesi. Bez çanta boyama seti. Setimizin içerisinde; Boyanmaya hazır baskılı ham bez çanta, 6 renk boya, Boyama fırçası bulunmaktadır. Bez çanta ham kumaştan yapıldığı için boyamadan önce yıkaman..
20.00TL
Yaklaşık 12 cm uzunluğunda, tutma kısımları çocukların ellerine uygun, ergonomik, paslanmaz çelik makas. Mavi, pembe ve sarı renk seçebilirsiniz. ..
5.00TL
Paket içerisinde 10 adet farklı renklerde düz eva kağıdı bulunmaktadır. 2 mm kalınlığında, 20 cm * 30 cm (A4 kağıdı) boyutundadır. İstediğiniz yere, harici yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. Keserek farklı şekiller elde edilip çocuk..
7.50TL 10.00TL
Marka: Rich Boya
Rich parmak boyası 6 renkli set; 3 yaş ve üzeri çocukların kullanabileceği, su bazlı sağlığa zararlı maddeler içermeyen, ılık suda çözünebilir yüksek kaliteli parlak renklerden üretilmiştir. Tamamen su bazlı olup deri ile temas etmesinde herhangi ..
17.50TL 20.00TL
Anaokulu öğrencileri için hazırlanmış quilling (kağıt kıvırma) seti. Setimizin içerisinde; 300 adet (15 farklı renk 20'ar adet) 1 cm eninde, 25 cm uzunluğunda kağıt şeritler  1 adet plastik quilling kağıt kıvırma aleti 1 a..
9.00TL
40 cm çapında, roma rakamlı ahşap duvar saati. Rakamlar ve saat mekanizması demonte olarak gönderilmektedir. Akrilik boya ile boyayarak kullanabilirsiniz. ..
33.00TL
Paket içerisinde 10 adet farklı renklerde simli eva kağıdı bulunmaktadır. 2 mm kalınlığında, 20 cm * 30 cm (A4 kağıdı) boyutundadır. Arka kısmı kendinden yapışkanlıdır. İstediğiniz yere kolayca yapıştırabilirsiniz. Keserek farklı şekiller el..
25.00TL
Küçük boy yaklaşık 3 cm - Büyük boy yaklaşık 6 cm boyutundadır. 3 mm kalınlığındadır. Akrilik boya ile boyayabilirsiniz. İstediğiniz ahşap harfleri tek tek seçerek sepete ekleyip sipariş verebilirsiniz. ..
0.60TL 1.18TL
6 cm boyunda, 5 renk karatahta tebeşiri. Belirtilen fiyat 1 paket içindir. 1 pakette 5 adet farklı renklerde tebeşir bulunmaktadır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına girip satın al tuşuna basarak sipariş verebilirsiniz. ..
4.50TL
Ponpon, çiçek ve süs yapımında ya da paketleme kağıdı olarak kullanabilirsiniz. 50 cm eninde, 70 cm boyundadır. 5 adetlik paketlerde satılmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket(5 adet pelür kağıt) fiyatıdır. Miktar kısmına kaç paket almak isters..
5.00TL
Paket içerisinde 10 adet farklı renklerde simli eva kağıdı bulunmaktadır. 2 mm kalınlığında, 20 cm * 30 cm (A4 kağıdı) boyutundadır. İstediğiniz yere, harici yapıştırıcı kullanarak yapıştırabilirsiniz. Keserek farklı şekiller elde edilip çoc..
17.50TL 21.50TL
Marka: Funny Kids
Funny Kids su bazlı yapıştırıcı, kağıt, karton vb. yüzeyler için kullanılan şeffaf su bazlı okul tipi yapıştırıcıdır. Sağlığa zararlı toksit maddeler içermez. Çevirmeli kapağı ile pratik bir şekilde çocukların kullanımına uygundur. 130 ml'..
7.00TL
40 cm X 30 cm boyutunda çaydanlık şeklinde ahşap duvar saati. 6 mm kalınlığında boyanabilir ham mdf malzemeden üretilmiştir. Rakamlar ve saat mekanizması demonte olarak gönderilmektedir. İster naturel olarak isterseniz de akrilik boya ile bo..
29.50TL
Çeşitli dekoratif işlerde kullanabileceğiniz ham ahşap naturel dondurma çubukları. 11,4 cm uzunluğunda, 1 cm eninde, 2 mm kalınlığındadır. 1 pakette 50 adet dondurma çubuğu bulunmaktadır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş ..
10.00TL
Çeşitli süslemelerinizde kullanabileceğiniz ahşap renkli dondurma çubukları. 11,4 cm uzunluğunda, 1 cm eninde, 2 mm kalınlığındadır. 1 pakette 50 adet dondurma çubuğu bulunmaktadır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş verebi..
11.00TL
Marka: Funny Kids
Funny Kids beyaz tutkal, evde, okulda, iş yerinde ve hobilerinizde genel yapıştırma işlemleri için kullanılan kurudukça şeffaflaşan su bazlı özel bir yapıştırıcıdır. Sağlığa zararlı toksit maddeler içermez. Çevirmeli kapağı ile pratik bir şekilde ..
7.50TL
5 cm boyutunda, doğal ahşap kayın ağacından yapılmış küp blok. İster ham olarak isterseniz boyayarak dekoratif amaçlı ya da çocuklar için oyun kübü olarak kullanabilirsiniz. Belirtilen fiyat 1 adet içindir. Kaç tane satın almak isterseniz mikta..
3.00TL
Paket içerisinde 200 cm X 50 cm boyutunda 10 adet farklı renklerde krapon (grapon) kağıdı bulunmaktadır. Belirtilen fiyat 1 paket fiyatıdır.  ..
17.50TL
Çeşitli etkinliklerde kullanabileceğiniz ahşap naturel geniş çubuk. 15 cm uzunluğunda, 1,7 cm eninde, 2 mm kalınlığındadır. 1 pakette 50 adet dondurma çubuğu bulunmaktadır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz...
11.00TL
Çeşitli etkinliklerde kullanabileceğiniz ahşap renkli geniş çubuk 15 cm uzunluğunda, 1,7 cm eninde, 2 mm kalınlığındadır. 1 pakette 50 adet dondurma çubuğu bulunmaktadır. Kaç paket almak isterseniz miktar kısmına yazıp sipariş verebilirsiniz. ..
12.50TL
37 cm çapında boyanabilir ahşap duvar saati. Rakamlar ve saat mekanizması demonte olarak gönderilmektedir. Kolayca montajını yapabilirsiniz. Akrilik boya ile boyayarak kullanabilirsiniz. ..
34.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco Kids Akrilik Boya Seti; 3 yaş ve üzeri çocukların becerilerini geliştirmeleri için kullanabileceği, su bazlı, sağlığa zararlı maddeler içermeyen boyalardan oluşmaktadır. Tamamen su bazlı olup deri ile temas etmesinde herhangi bir zarar yok..
15.00TL
Marka: Funny Kids
Funny Kids beyaz tutkal, evde, okulda, iş yerinde ve hobilerinizde genel yapıştırma işlemleri için kullanılan kurudukça şeffaflaşan su bazlı özel bir yapıştırıcıdır. Sağlığa zararlı toksit maddeler içermez. Çevirmeli kapağı ile pratik bir şekilde ..
5.60TL
Bir pakette 1 den 12 ye kadar her rakamdan birer adet bulunur. Rakamların boyutu yaklaşık 3 cm'dir. Miktar kısmına kaç paket satın almak istiyorsanız yazıp sipariş verebilirsiniz. Saat yapımında ya da farklı süslemeleriniz için kullanabilirs..
7.00TL
Marka: Artdeco
Artdeco Kids Cam Boya Seti; 3 yaş ve üzeri çocukların becerilerini geliştirmeleri için kullanabileceği, su bazlı, sağlığa zararlı maddeler içermeyen boyalardan oluşur. Tamamen su bazlı olup deri ile temas etmesinde herhangi bir zarar yoktur. Kokus..
15.00TL
Marka: Rich Boya
Rich Cam Boyası 6 renkli set; 3 yaş ve üzeri çocukların becerilerini geliştirmeleri için kullanabileceği, su bazlı sağlığa zararlı maddeler içermeyen, ılık suda çözünebilir yüksek kaliteli parlak renklerden üretilmiştir. Tamamen su bazlı olup deri..
17.50TL 20.00TL

Çeşitli etkinlikler düzenlemeniz gerektiğinde ihtiyacınız olan tüm malzemeleri tek bir adresten temin etmek için sitemize tıklamanız yeterli oluyor. Özel olarak hazırladığımız ve sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan ürünler ile donattığımız bu koleksiyon içerisinde etkinlik malzemeleri yer alıyor. Oldukça geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sizi karşılıyor ve böylelikle aradığınız ürünleri saniyeler içerisinde bulabiliyorsunuz.

Bez çanta boyama setleri ve aynı zamanda boyanmaya hazır bir şekilde temin edebileceğiniz ahşap malzemeler etkinlik malzemeleri koleksiyonumuz içerisinde mevcuttur. Boyanabilen minik kuş evleri ve ahşap duvar saatleri alternatifleriniz arasında yer alıyor. Aynı zamanda çocukların kullanımına uygun bir formda dizayn edilen dondurma çubuğu çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Elbette anaokulu etkinlik malzemeleri de inceleyebileceğiniz ürün modelleri arasında yer alıyor. Akrilik boya çeşitleri ya da cam boya setlerini de sitemizden temin edebilir ve böylelikle düşük fiyatlardan faydalanabilirsiniz. En önemli ihtiyaçlardan biri olan beyaz tutkal çeşitleri de koleksiyonumuz içerisine eklediğimiz ürün modelleri arasında yer alıyor. Özel ambalajı sayesinde pratik bir şekilde kullanılabilen yapıştırıcıları hemen inceleyin.

Pek çok farklı el çalışmasında kullanıma uygun olması ile ön plana çıkan fon kartonları okul etkinlik malzemeleri olarak da kullanılabiliyor. Sizlere fon kartonu çeşitlerini geniş bir renk skalası eşliğinde sunuyoruz. Böylelikle kullanmak istediğiniz renkleri seçebilir ve sadece tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. İdeal kalınlıkta olan fon kartonları makasla kolaylıkla kesilebilir özelliktedir.

Aynı zamanda çocukların büyük keyif aldığı eğitici tombala çeşitleri ve çarpım tablosu ezber kartları mutlaka göz atmanız gereken ürün modelleri arasında yer alıyor. Dilerseniz tercihinizi kumaş boyama kalemleri gibi anasınıfı etkinlik malzemeleri yönünde kullanabilirsiniz. Çocuklar tarafından da rahatlıkla kullanılabilen kalemler farklı renk seçeneklerini sizlere sunabiliyor. Boyama kalemleri güvenilir markaların ürün çeşitleri arasından özenle seçildi.

Eğlenceli etkinlikler arasında ütüyle yapışan boncuk tezgahı modelleri de bulunuyor. Yeni tasarlanan okul öncesi etkinlik malzemeleri için de sitemizi ziyaret edebilir ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize atarak hemen sipariş verebilirsiniz. Yüz boyama kalemleri ve sulu boya bardağı gibi ürün modelleri ile birlikte renkli kil malzemeler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Farklı renklerde dizayn edilen kil çeşitlerini hemen inceleyin.

Boyama kitapları en çok tercih edilen çocuk etkinlik malzemeleri arasında yer alıyor. Çocuklar için sevimli çizimlerin yer aldığı boyama kitapları uygun fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Aynı zamanda okul öncesi puzzle çeşitleri mutlaka göz atmanız gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Güvenilir markalar tarafından üretilen ve okul öncesi dönemde çocukların kullanımına uygun olan tüm malzeme çeşitlerini bir arada sunuyoruz. Hazırladığımız okul öncesi kırtasiye malzemeleri listesi sitemizden eksiksiz bir şekilde temin edilebilir. Uygun fiyatlar ve yüz güldüren ödeme kolaylıkları eşliğinde alışveriş yapmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz.

×
×
×
×

Hızlı Kargo

Siparişleriniz 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Ücretsiz Kargo

×

Ücretsiz Kargo

100 tl ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizden.

Güvenli ve Kolay Ödeme

×

Güvenli ve Kolay Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile güvenle ya da kapınızda yapabilirsiniz.

×