35,00 TL KDV Dahil
45,00 TL KDV Dahil
39,00 TL KDV Dahil
50,00 TL KDV Dahil
49,00 TL KDV Dahil
62,50 TL KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Tükenmek üzere
39,00 TL KDV Dahil
48,00 TL KDV Dahil

Çeşitli etkinlikler düzenlemeniz gerektiğinde ihtiyacınız olan tüm malzemeleri tek bir adresten temin etmek için sitemize tıklamanız yeterli oluyor. Özel olarak hazırladığımız ve sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan ürünler ile donattığımız bu koleksiyon içerisinde etkinlik malzemeleri yer alıyor. Oldukça geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sizi karşılıyor ve böylelikle aradığınız ürünleri saniyeler içerisinde bulabiliyorsunuz.

Bez çanta boyama setleri ve aynı zamanda boyanmaya hazır bir şekilde temin edebileceğiniz ahşap malzemeler etkinlik malzemeleri koleksiyonumuz içerisinde mevcuttur. Boyanabilen minik kuş evleri ve ahşap duvar saatleri alternatifleriniz arasında yer alıyor. Aynı zamanda çocukların kullanımına uygun bir formda dizayn edilen dondurma çubuğu çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Elbette anaokulu etkinlik malzemeleri de inceleyebileceğiniz ürün modelleri arasında yer alıyor. Akrilik boya çeşitleri ya da cam boya setlerini de sitemizden temin edebilir ve böylelikle düşük fiyatlardan faydalanabilirsiniz. En önemli ihtiyaçlardan biri olan beyaz tutkal çeşitleri de koleksiyonumuz içerisine eklediğimiz ürün modelleri arasında yer alıyor. Özel ambalajı sayesinde pratik bir şekilde kullanılabilen yapıştırıcıları hemen inceleyin.

Pek çok farklı el çalışmasında kullanıma uygun olması ile ön plana çıkan fon kartonları okul etkinlik malzemeleri olarak da kullanılabiliyor. Sizlere fon kartonu çeşitlerini geniş bir renk skalası eşliğinde sunuyoruz. Böylelikle kullanmak istediğiniz renkleri seçebilir ve sadece tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. İdeal kalınlıkta olan fon kartonları makasla kolaylıkla kesilebilir özelliktedir.

Aynı zamanda çocukların büyük keyif aldığı eğitici tombala çeşitleri ve çarpım tablosu ezber kartları mutlaka göz atmanız gereken ürün modelleri arasında yer alıyor. Dilerseniz tercihinizi kumaş boyama kalemleri gibi anasınıfı etkinlik malzemeleri yönünde kullanabilirsiniz. Çocuklar tarafından da rahatlıkla kullanılabilen kalemler farklı renk seçeneklerini sizlere sunabiliyor. Boyama kalemleri güvenilir markaların ürün çeşitleri arasından özenle seçildi.

Eğlenceli etkinlikler arasında ütüyle yapışan boncuk tezgahı modelleri de bulunuyor. Yeni tasarlanan okul öncesi etkinlik malzemeleri için de sitemizi ziyaret edebilir ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize atarak hemen sipariş verebilirsiniz. Yüz boyama kalemleri ve sulu boya bardağı gibi ürün modelleri ile birlikte renkli kil malzemeler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Farklı renklerde dizayn edilen kil çeşitlerini hemen inceleyin.

Boyama kitapları en çok tercih edilen çocuk etkinlik malzemeleri arasında yer alıyor. Çocuklar için sevimli çizimlerin yer aldığı boyama kitapları uygun fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Aynı zamanda okul öncesi puzzle çeşitleri mutlaka göz atmanız gereken tasarımlar arasında yer alıyor. Güvenilir markalar tarafından üretilen ve okul öncesi dönemde çocukların kullanımına uygun olan tüm malzeme çeşitlerini bir arada sunuyoruz. Hazırladığımız okul öncesi kırtasiye malzemeleri listesi sitemizden eksiksiz bir şekilde temin edilebilir. Uygun fiyatlar ve yüz güldüren ödeme kolaylıkları eşliğinde alışveriş yapmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR