29,00 TL KDV Dahil
37,50 TL KDV Dahil
125,00 TL KDV Dahil
193,00 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Tükenmek üzere
150,00 TL KDV Dahil
158,00 TL KDV Dahil

Akrilik, Guaj, Kara Tahta ve Parmak Boyası

Çocukların kullanımı için özel olarak hazırlanan, kokusuz olması ve zararlı madde içermemesi ile ön plana çıkan okul boyaları sitemizden pratik bir şekilde temin edilebilir. Su ve sabun ile yıkandığında hem ellerden hem de kıyafetlerden kolaylıkla arınan bu boya çeşitleri farklı zeminler üzerine resim ve çizim yapılması için kullanılabilir. Sizlere bu koleksiyonumuz içerisinde geniş bir renk skalası sunuyoruz.

Renkleri birbirine karıştırarak farklı ton varyasyonları da elde edebilirsiniz. Kağıttan kumaşa, ahşaptan polyestere kadar pek çok farklı zemin üzerine uygulanabilir özellikte olan akrilik ve guaj boya seti çeşitlerine hemen göz atmaya başlayın. Çocukların yeteneklerini ortaya çıkarmak ve eğlenceli çizim, renklendirme çalışmaları yapmalarını sağlamak için üretilen bu boyalar pratik bir şekilde kullanılabiliyor olmasıyla da dikkat çekiyor.

Ana renkleri içeren guaj boya setlerini de uygun fiyatlarla satın alma şansı sunuyoruz. Siyah, beyaz, sarı, kırmızı, yeşil ve mavi renkleri içeren 6’lı set çeşitleri 3 yaş üzeri tüm çocuklar tarafından kullanılabiliyor. Fırça ve süngerin yanı sıra çocukların parmaklarıyla da rahatlıkla boyama yapmaları için su bazlı olarak hazırlanan bu ürün modellerine de mutlaka göz atın!

Akrilik, Guaj ve Cam Boya Setleri

Çocukların ciltleri ile temas etmesinde herhangi bir sakınca bulunmayan guaj boya çeşitlerine ulaşmanın en kolay yolu sitemizden sipariş vermenizdir. En uygun guaj boya fiyatları ve en çok tercih edilen markaların boya çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Guaj boya çeşitleri de renklerin birbiri ile karıştırılmasına ve farklı tonların elde edilmesine uygundur. Bu nedenle 6 ana renk tüm tonları elde edebilmeniz için yeterli olacak.

Okul öncesi dönemde çocukların ellerini kullanarak resim ve çizim yapmalarını sağlamak için kullanılan parmak boyası çeşitlerine de hemen şimdi göz atın. En canlı renkleri içeren bu ürünler çocuklara renkleri tanıtmak için de en eğlenceli materyal olabiliyor. Parmak boyaları da su ve sabunla yıkandığında anında ciltten temizleniyor ve çocukların cildine zarar vermiyor. İhtiyacınız olabilecek siyah kara tahta boyası da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Katkı Maddesi İçermeyen Okul Boyaları Uygun Fiyatlarla Burada!

Su ile karıştırılmasına gerek olmayan akrilik boya seti çeşitlerini de sizlere sunuyoruz. Pratik kapağı sayesinde kolaylıkla uygulanan akrilik boyalar hem zengin renk pigmenti içermesi hem de ahşap ve kumaş gibi zeminlere de uygulanabilir olmasıyla dikkat çekiyor. Zeminin 1 kat beyaz boya ile boyanması renklerin çok daha net görünmesine yardımcı oluyor.

Uygulandığı yüzeyde fosforlu bir görünüm sunan neon boya çeşitlerini de unutmadık! Yarı mat bir görünüme sahip olan bu ürünler neon renkler çocukların daha fazla ilgisini çektiği için cazip bir seçeneğe dönüşebiliyor. Neon renklerde boya çeşitleri de farklı tonlar elde etmek için birbiri ile karıştırılabilir. Okul boyalarında en uygun fiyat ve yüz güldüren ödeme kolaylıkları avantajından hemen siz de faydalanın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR